ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، سوزان شپرد و فوت سوزان شپرد و بیماری سوزان شپرد و بیوگرافی سوزان شپرد و اخبار سوزان شپرد و حواشی سوزان شپرد و سوزان شپرد کیست و سوزان شپرد کجاست و چه خبر از سوزان شپرد و سوزان شپرد در بیمارستان و علت مرگ سوزان شپرد و درگذشت سوزان شپرد در نم نمک.

مادر «رفقای خوب» درگذشت

«سوزان شپرد» که برای بازی در سریال «سوپرانوها» و فیلم «رفقای خوب» شناخته می شود در 89 سالگی در نیویورک درگذشت.سوزان شپرد بازیگر فیلم رفقای خوب درگذشت + بیوگرافیسوزان شپرد بازیگر فیلم رفقای خوب درگذشت + بیوگرافی

به گزارش نم نمک به نقل از ورایتی ، «سوزان شپرد» نقش مری دی آنجلیس ، مادر «کارملا سوپرانو» را در سریال درام جنایی «سوپرانوها» شبکه «HBO» و همچنین مادر شخصیت «لورین براکو» در فیلم «رفقای خوب» ساخته تحسین شده «مارتین اسکورسیزی» در سال 1990 را ایفا می کرد.

او همچنین در فیلم های سینمایی «نردبان جیکوب» (1990) ، «سالن درختان» (1996) ، «لولیتا» (1997) ، «آشپزی آمریکایی» (1998) ، «زندگی با صدای بلند» (1998) ، «مرثیه ای برای یک رویا» (2000) ، «یک شرم کثیف» (2004) ، «هارولد» (2008) ، «هفته» (2018) و «پرفورمنس» (2023) نیز ظاهر شده است. 

او در تلویزیون نیز در سریال های «نظم و قانون» ، «دیده بان سوم» ، «اد» ، «خون های آبی» ، «مهلت» ، «نظم و قانون : واحد قربانیان ویژه» و «نظم و قانون : قصد جنایی» به عنوان بازیگر مهمان حضور یافته است. 

«سوزان شپرد» در 31 اکتبر 1934 متولد شد و نخستین بازیگری خود را در سال 1988 در کمدی درام «پیتزای مرموز» با بازی «جولیا رابرتز» انجام داد و  پیش از نقش آفرینی در فیلم «رفقای خوب» اسکرسیزی در فیلم هایی چون »دختر کارگر» ، «عمو باک» و «دید دوم» ظاهر شد.

او علاوه بر حرفه بازیگری ، شپرد در تئاترهای سراسر ایالات متحده کارگردانی کرد و بیش از چهار دهه به عنوان مربی بازیگری در استودیوی شخصی خود در نیویورک کار می کرد. مستند اکران نشده «یک هدیه آتشین» زندگی حرفه ای او را به عنوان یک معلم بازیگری شرح می دهد.


بیوگرافی سوزان شپرد

سوزان هانی شپرد متولد 31 اکتبر 1934 بازیگر و کارگردان تئاتر آمریکایی بود.

  • تاریخ: جمعه, 26 آبان 1402

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن