ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

یک پیشکسوت فوتبال گفت : پورموسوی تنها باید بتواند بختک نتیجه نگرفتن را از ذهن شاگردانش پاک کند.

پورموسوی باید بختک نتیجه نگرفتن را از ذهن شاگردانش پاک کند

صفرعلی جمالپور ، اظهارکرد :  استقلال خوزستان از تیم هایی است که خوب بازی می کند اما با بدشانسی امتیازات را از دست می دهد. بازی فوتبال به گونه ای است که در اغلب دیدارها پیش بینی تیم برنده بسیار دشوار و حتی غیرممکن است. شاید بتوان پیش از بازی ها با در نظر گرفتن برخی ویژگی روی کاغذ تیمی را برنده و دیگری را بازنده دانست اما هیچ تضمینی برای تحقق این موضوع وجود ندارد؛ دیدار استقلال خوزستان و سپاهان نیز شامل این قانون نانوشته اما پذیرفته شده فوتبال می شود.صفرعلی جمال پور الان کجاست؟ + بیوگرافیصفرعلی جمال پور الان کجاست؟ + بیوگرافی

وی ادامه داد : مهم نیست سرمربی سپاهان ، مورایس است یا سپاهان در رده پنجم جدول است و بهترین گلزن را در اختیار دارد ولی نکته مهم این است که استقلال خوزستان به 3 امتیاز این دیدار نیاز دارد.

این پیشکسوت فوتبال عنوان کرد : بدون هیچ تعارفی می توان باید گفت برای فاصله گرفتن از قعر جدول ، این بازی برای شاگردان پورموسوی حساس تر از بازی های گذشته و واجب تر از نان شب است زیرا از دست دادن این فرصت می تواند لطمات زیادی به روند این تیم برای نجات از ته جدول وارد کند.

وی بیان کرد : از این رو در میدان بازی با سپاهان ، استقلالی ها تنها باید به یک چیز فکر کنند و آن ، فقط و فقط برد و رسیدن به 3 امتیاز این دیدار است. از مصاحبه و گفته های کادر فنی و بازیکنان مشخص است که آنها نیز به اهمیت کسب امتیاز کامل این بازی واقف و آگاه هستند.

جمالپور عنوان کرد : یکی از عوامل موفقیت هر تیم این است که حریف خود را مجبور کند به آن احترام بگذارد و در چارچوب افکار خودش بازی کند. به هر حال استقلال هم باید به صورتی با حریفان بازی کند که به دنبال خنثی کردن تاکتیک هایش باشند نه این که ما به دنبال خنثی کردن تاکتیک های آن ها باشیم. این ها پیش نیازهای یک تیم قوی است که تا حدودی در تیم استقلال آسیب دیده است.

وی گفت :  درباره پورموسوی هم باید بگوییم او مربی خوبی است و کارنامه او نشان می دهد مربی تاثیرگذاری است و  می خواهد بماند تا شرایط تیم را تغییر دهد که این خیلی خوب است و همه باید از او حمایت کنند. پورموسوی اگر بتواند با تزریق روحیه پیروزطلبی در میان شاگردانش روحیه آنها را بالا ببرد قطعا با مجموعه ای که دارد شکست دادن سپاهان و بازگشت به روزهای اوج دور از دسترس نیست.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال خوزستان ادامه داد : شاگردان پورموسوب باید در این بازی از همان شروع بازی با اتکا به قدرتشان بازی هجومی را در دستور کار قرار دهند و به نتیجه دلخواه برسند. پورموسوی در لیگ برتر تنها باید بتواند بختک عدم نتیجه گیری را از ذهن شاگردانش پاک کند که در این صورت نیز به راحتی از پس سپاهانی ها برآمده و از ته جدول جدا خواهد شد.

وی عنوان کرد : خوزستانی ها وظیفه دارند در بازسازی روحیه استقلال کمک کنند و اگر خواستار حفظ سهمیه استان هستیم ، باید در این شرایط فقط حمایت کنیم.


بیوگرافی صفرعلی جمال پور

صفرعلی جمالپور متولد 1342 پیشکسوت فوتبال و مدیرعامل سابق باشگاه استقلال خوزستان است.

  • تاریخ: دوشنبه, 29 آبان 1402
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن