ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

تیم بسکتبال شهرداری گرگان با سنتر مطرح سال های قبل لیگ NBA قرارداد بست.

انفجار بمب نقل و انتقالات لیگ بسکتبال/ ستاره NBA در ایران

به گزارش نم نمک ، تیم بسکتبال شهرداری گرگان ، قهرمان سه دوره گذشته سوپرلیگ بسکتبال ایران ، در ادامه خریدهای بزرگ خود این بار با جذب ستاره آمریکایی که سابقه سال ها حضور در NBA را دارد ، بمب نقل و انتقالات فصل جدید سوپر لیگ ایران را در گرگان منفجر کرد.نورول پله بسکتبالیست آمریکایی کیست؟ + بیوگرافینورول پله بسکتبالیست آمریکایی کیست؟ + بیوگرافی

«نرول پله» سنتر 208 سانتیمتری 30 ساله ، سال ها سابقه حضور در تیم های مطرحی همچون فیلادلفیا سونی سیکسرز ، بروکلین نتز ، ساکرامنتو کینگز ، نیویورک نیکز و یوتا جز در لیگ NBA را در کارنامه خود دارد تا به این ترتیب ، یکی از بزرگ ترین ستاره های آمریکایی باشد که در لیگ ایران دست به توپ می شود.

شهرداری گرگان که پس از پنج سال «پری پتی» گارد راس و ستاره آمریکایی خود را از دست داده بود ، این ستاره 30 ساله را به عنوان بازیکن آمریکایی جدید و در پست 5، به خدمت گرفت.

هدایت تیم شهرداری گرگان در فصل پیش روی سوپر لیگ را مصطفی هاشمی بر عهده دارد و قهرمان ایران باید در فصل پیش رو ، در رقابت های سوپر لیگ غرب آسیا هم شرکت کند.

گفته می شود که یک بازیکن خارجی دیگر هم توسط گرگانی ها جذب شود که در آن صورت ، می توان این تیم را همچنان مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی در لیگ ایران و همچنین سوپر لیگ غرب آسیا دانست.


بیوگرافی نورول پله

نورول پله (Norvel Pelle) متولد 3 فوریه 1993 در سنت جانز بازیکن بسکتبال اهل ایالات متحده آمریکا است.

  • تاریخ: دوشنبه, 27 شهریور 1402
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن