فوق ستاره پاری سن ژرمن بسیار خوشحال است که توانست یک رکورد جدید را در تاریخ باشگاه به ثبت رساند و زمینه را برای پیروزی قاطع تیمش مهیا کند.

واکنش ام باپه بعد از تاریخ سازی با PSG

به گزارش نم نمک و به نقل از اسپورت ، پاری سن ژرمن با درخشش کیلیان ام باپه توانست در جام حذفی فرانسه یک پیروزی قاطع را به دست آورد. پاری سن ژرمن با 7 گل حریف خود ، "پایس د کسل" را در هم کوبید. ام باپه در این بازی درخشید. او توانست 5 گل به ثمر برساند و یک پاس گل هم بدهد.ثبت رکورد جدید کیلیان امباپه در باشگاهشثبت رکورد جدید کیلیان امباپه در باشگاهش

ام باپه به نخستین بازیکن در تاریخ باشگاه پاری سن ژرمن تبدیل شد که توانسته در یک بازی 5 گل به ثمر برساند. او بعد از بازی اینگونه به تاریخ سازی خود واکنش نشان داد : بسیار خوشحالم. ما برای صعود و پیروزی به اینجا آمدیم. با جدیت کامل به میدان رفتیم و به حریف خود احترام گذاشتیم و این باعث شد که این پیروزی پر گل را به دست آوریم.

او ادامه داد : این بازی فرصت خوبی برای ما و آنها بود چرا که ما هم زمانی بازیکنان ناشناخته ای بودیم. جام حذفی رقابت مهمی برای ماست و خوشحالیم که در این جام به میدان می رویم.

ام باپه درباره مواجهه با مارسی در مرحله بعد جام حذفی گفت : این یک بازی حساس است و ما خود را آماده آن خواهیم کرد اما فعلا یک بازی مهم دیگر برابر رمس داریم و باید آماده این بازی شویم.

  • تاریخ: دوشنبه, 03 بهمن 1401

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن