ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

مدیرعامل استقلال درباره ارقام اعلامی قراردادهای بازیکنان این تیم توضیح داد.

خطیر : دیگر نمی گذارم استقلال از آسیا حذف شود

به گزارش نم نمک ، علی خطیر ، مدیرعامل باشگاه استقلال پس از دیدار نساجی - الهلال در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد : اختلاف دو باشگاه زیاد بود. الهلال حدود 260 میلیون دلار و باشگاه نساجی با 6 میلیون دلار ارزش مقابل هم قرار گرفتند. امیدوارم اتفاقات خوبی برای نساجی رخ دهد و بتواند از گروه صعود کند.خطیر : دیگر نمی گذارم استقلال در آسیا حذف شودخطیر : دیگر نمی گذارم استقلال در آسیا حذف شود

او درباره شرایط استقلال گفت : پنجره نقل و انتقالاتی امروز باز شد و امیدوارم بتوانیم بازیکنان باقی مانده را ثبت کنیم.

مدیرعامل استقلال درباره اظهارات امید حامدی فر درباره شرایطش در این تیم بیان کرد : اگر مورد نظر آقای نکونام باشد ، می ماند.

خطیر درباره رقم قراردادهای بازیکنان استقلال توضیح داد : قراردادهای استقلال از فصل قبل بالاست و ما نمی توانیم به زور قراردادهای شان را کاهش دهیم. بازیکن متاسفانه دریافتی خوبی از فصل قبل نداشتند و در این فصل هم با معذوریت کارهای شان را انجام می دهند.  آن ها با مردانگی و معرفت کارشان را جلو برده اند.

خطیر درباره حذف استقلال از آسیا اظهار کرد : به هر حال نساجی تیم شهر من بود که به استادیوم  آمدم همچنین آقای حدادیان از دوستان خوب من هستند. من امروز حسرت خوردم چرا که استقلال شایسته ترین تیمی بود که باید در آسیا حضور پیدا می کرد با این حال به دلایلی که بخش بزرگی از آن به خاطر سوءمدیریت بود ، حذف شد. من قول می دهم که تا زمانی که هستم اجازه حذف استقلال از آسیا را ندهم.

او درباره پرونده های مالی متعدد استقلال که احکام آن در روزهای اخیر صادر شد ، بیان کرد : آقای سمیعی راجع به آن صحبت کرده اند. الان دیگر در ده کوره های ایران هم می دانند که اگر دو ماه حقوق خارجی ها را ندهی ، می تواند نوتیس 10 روزه بدهد و پس از آن کل مبلغ قراردادش را بگیرد. می دانم باشگاه های ایرانی برای پرداخت حقوق خارجی ها در معذوریت هستند با این حال این یک سوءمدیریت است.

مدیرعامل استقلال درباره قرارداد 160 میلیونی سعید مهری توضیح داد : من خودم به صراحتا گفتم چون 160 میلیون بیش تر جا نداشتیم ، با او این قرارداد را بسته و در سازمان لیگ ثبت کرده ایم و این قرارداد ملاک است . او 100 برگه هم بیاورد که قراردادش بیشتر است ، باز ما موظف به پرداخت همین 160 میلیون هستیم. به همین دلیل نمی تواند شکوایه ای داشته باشد. ما توافقی با مهری و اعضای تیم داریم که اگر بازیکنان دیگر قراردادشان را کاهش دهند ، قرارداد مهری را افزایش می دهیم.

  • تاریخ: چهارشنبه, 12 مهر 1402
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن