ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

بلاتکلیفی مدیران فعلی پرسپولیس نسبت به آینده همکاری خود با این باشگاه ، تاثیر زیادی در تمدید نشدن قرارداد بازیکنان پرسپولیس دارد.

پرسپولیس چه زمانی قرارداد بازیکنانش را تمدید می کند؟

به گزارش نم نمک ، در شرایطی که هفته های پایانی لیگ برتر را پشت سر می گذاریم ، پرسپولیس و استقلال با فاصله یک امتیازی در کورس قهرمانی هستند و مدیران این دو باشگاه به دنبال این هستند که به دور از حواشی ، شرایط را برای تیم خود فراهم کنند تا در نهایت یکی از این دو تیم به قهرمانی برسید. در این میان اما پرسپولیس با چالش تمدید بازیکنان تاثیرگذار تیمش هم روبه رو است.زمان تمدید قرارداد بازیکنان باشگاه پرسپولیسزمان تمدید قرارداد بازیکنان باشگاه پرسپولیس

سروش رفیعی ، فرشاد فرجی ، مهدی ترابی ، دانیال اسماعیلی فر ، گئورگی گولسیانی ، وحید امیری ، وحدت هنانوف و مرتضی پورعلی گنجی ، نفراتی هستند که در پایان فصل قراردادشان به پایان می رسد و تا به حال بنا بر اظهارات بازیکنان پرسپولیس صحبتی هم برای تمدید قرارداد آنها نشده است و اوسمار ویرا هم رسما اعلام کرده هنوز لیستی برای تمدیدی ها ارائه نکرده است. اما به راستی چرا هنوز هیچ برنامه ای برای این موضوع در نظر گرفته نشده است؟

بررسی های ایسنا نشان می دهد ، موضوع واگذری سهام باشگاه پرسپولیس تاثیر زیادی دراین موضوع دارد. بر اساس تصمیم دولت ، قرار است پنج بانک در قالب یک کنسرسیوم ، 3 اردیبهشت 81 درصد سهام پرسپولیس را خریداری کنند که اگر این موضوع محقق شود ، قاعدتا شاهد تغییرات زیادی در ساختار مدیریتی پرسپولیس خواهیم بود. در واقع وقتی هنوز مشخص نیست که آینده رضا درویش و اعضای هیات مدیره پرسپولیس چه خواهد شد و چه افرادی قرار است سکان مدیریت این باشگاه را در اختیار بگیرند ، قاعدتا نمی توان انتظار داشت مدیران فعلی به فکر تمدید قرارداد بازیکنان و بستن تیم برای فصل آینده باشند. شاید وقتی که تکلیف پرسپولیس در حوزه مدیریت مشخص شود ، راحت تر بشود انتظار داشت برای آینده این باشگاه پرهوادار برنامه ریزی شود.

  • تاریخ: شنبه, 25 فروردين 1403
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(13 رای)
93.8%

نظر دادن