دادگاه داوری ورزش پس از نزدیک به دو سال و نیم ، بالاخره رای نهایی خود را در پرونده شکایت باشگاه النصر اعلام کرد که بر آساس آن ، شکایت باشگاه سعودی به کلی رد شد.

پرسپولیس برنده پرونده شکایت النصر شد

به گزارش نم نمک و به نقل از باشگاه پرسپولیس ، پس از پیگیری های چند ساله باشگاه پرسپولیس و امور بین الملل باشگاه و کنفدراسیون فوتبال آسیا ، در نهایت دادگاه داوری ورزش امروز (دوشنبه) ، پس از چند مرحله به تعویق انداختن اعلام رای ، حکم نهایی خود در ارتباط با پرونده شکایت باشگاه النصر را ابلاغ کرد.باشگاه پرسپولیس برنده پرونده شکایت النصر شدباشگاه پرسپولیس برنده پرونده شکایت النصر شد

امیر علی حسینی که در جریان این فرایند چند ساله ، حضور فعال و اقدامات موثری انجام داده است در این ارتباط گفت : اتفاقات زیادی در این مدت روی داد. از برگزاری جلسات استماع تا ارسال مدارک مختلف توسط باشگاه در رد ادعاهایی که مطرح شده بود. با این حکم در واقع رای کمیته انضباطی و کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا که به نفع ما بود ، تایید و ادعای باشگاه النصر نسبت به پرسپولیس رد شد.

CAS در رای خود تاکید کرده که باشگاه النصر دیگر حق هیچ گونه طرح شکایت درباره این موضوع را ندارد و همچنین آن باشگاه را به جبران هزینه های دادرسی طرفین دعوا و پرداخت جریمه 10 هزار دلاری به کنفدراسیون فوتبال آسیا محکوم کرد.

  • تاریخ: دوشنبه, 02 خرداد 1401
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(11 رای)
92.8%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.