ساعت بازی ایران و آمریکا به عنوان سومین بازی ایران در رقابت های جام جهانی 2022 مورد اهمیت قرار می گیرد.

ساعت بازی ایران آمریکا جام جهانی

ساعت بازی ایران آمریکا به عنوان آخرین بازی ایران در جام جهانی 2022 از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ایران و آمریکا پیش تر در جام جهانی 1998 فرانسه نیز مقابل هم قرار گرفته اند و این دیدار می تواند یادآور خاطرات آن بازی باشد. به علاوه نتیجه بازی ایران آمریکا به واسطه روابط سیاسی دو کشور نیز برای تیم ملی کشورمان مهم خواهد بود. به هر جهت برنامه جام جهانی 2022 از مدت ها قبل اعلام شده و ساعت و زمان بازی ها نیز در چارچوب همین برنامه خواهد بود.ساعت بازی ایران آمریکا جام جهانی 2022ساعت بازی ایران آمریکا جام جهانی 2022

ساعت بازی ایران آمریکا

ساعت بازی ایران و آمریکا نیز طبق آنچه پیش تر اعلام شده از ساعت 22:30 است که همزمان با آغاز این دیدار ، شبکه سه به صورت زنده بازی را پخش می کند. ضمنا دیگر دیدار گروه B جام جهانی یعنی بازی ولز انگلیس نیز همزمان با این دیدار برگزار خواهد شد.

زمان بازی ایران و آمریکا

زمان بازی ایران و آمریکا بدین صورت در نظر گرفته شده که این بازی ، یکی از آخرین دیدارهای دهمین روز از برگزاری مسابقات جام جهانی 2022 خواهد بود. بازی ایران و آمریکا درواقع سومین دیدار دو تیم در جام جهانی است که امتیازات آن می تواند برای کادرفنی این تیم ها از اهمیت زیادی برخوردار باشد.

  • تاریخ: شنبه, 05 آذر 1401
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.