معاون درمان ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران اظهار داشت : در سه روز اخیر روزانه بیش از یک هزار بیمار کرونایی در بیمارستان های استان تهران بستری شدند.

هشدار؛ روزی 1000 بیمار در تهران بستری شدند

دکتر نادر توکلی به روند افزایشی چشمگیر بسترها اشاره کرد و افزود : با ادامه روند موجود ، تعداد بیماران بستری می تواند از پیک سوم هم بیشتر شود.هشدار؛ روزی 1000 بیمار در تهران بستری شدندهشدار؛ روزی 1000 بیمار در تهران بستری شدند

وی افزود : در حال حاضر 5 هزار و 400 بیمار کرونایی در بیمارستان های استان تهران بستری هستند که با ادامه این روند در چند روز آینده ظرفیت های بیمارستانی می تواند تکمیل شود.

وی ادامه داد : در پیک سوم کرونا پذیرش بیماران در استان تهران به 7 هزار و 500 بیمار رسیده بود اما الان این تعداد در روزهای اخیر به 5 هزار و بیمار رسیده است.

وی تعداد تخت های بیمارستانی فعال در استان تهران را 20 هزار تخت اعلام کرد و گفت : حداکثر تختی که می تواند در اختیار بیماران کرونایی قرار داد حدود 9 هزار مورد است.

وی ادامه : با اضافه شدن هزار تخت اورژانس در بیمارستان های تهران ، تعداد تخت هایی که می تواند در اختیار بیماران کرونایی قرار گیرد به 10 هزار تخت می رسد.

دورکاری کارمندان در اغلب دستگاه ها رعایت نمی شود

معاون درمان ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهرانیکی از محدودیت های کرونایی را اعمال دورکاری اعلام کرد و گفت : دورکاری نیمی از کارمندان توسط اغلب دستگاه ها اجرا نمی شود.

توکلی افزود : محدودیت های جدید کرونایی از جمله قرنطینه چند روزه تهران که درخواست شده بود ، مورد تایید ستاد ملی مقابله با کرونا قرار نگرفت.

وی ادامه داد : فقط محدودیت وضعیت قرمز کرونایی مورد تصویب قرار گرفت که متاسفانه خیلی از آنها رعایت نمی شود.

  • تاریخ: پنج شنبه, 19 فروردين 1400
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(12 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی