ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

رییس فدراسیون والیبال تاکید کرد که «هدف فدراسیون والیبال این است که بلافاصله بعد از المپیک یک سرمربی تراز اول خارجی را به خدمت بگیرد.»

تقوی : نزول والیبال از چند سال پیش شروع شد/ بعد از المپیک سرمربی تراز اول خارجی می آوریم

به گزارش نم نمک ، سید میلاد تقوی ،  رییس فدراسیون والیبال در حاشیه حضور جامعه ورزش در انتخابات ریاست جمهوری گفت : خوشحالم که توانستیم در کنار ورزشکاران پای صندوق رای حضور داشته باشیم. نخبه های ورزشی و مردم نشان داده اند علی رغم همه تبلیغات برای ترویج ناامیدی در جامعه در زمان تصمیم گیری های سخت همیشه تصمیم درست را می گیرند. امیدوارم این حضور به انتخاب اصلح منجر شود. با این مشکلات و دغدغه ها و گرفتاری هایی که مردم دارند وظیفه رییس جمهور بعدی بسیار سخت خواهد بود. امیدوارم گوشه ای از مشکلات مردم را بتواند رفع کند و برای مردم و جامعه ورزش ایجاد امید داشته باشد.میلاد تقوی رئیس فدراسیون والیبال کیست؟ + بیوگرافیمیلاد تقوی رئیس فدراسیون والیبال کیست؟ + بیوگرافی

رییس فدراسیون والیبال در ادامه درباره نتایج بسیار ضعیف تیم ملی والیبال ، خاطرنشان کرد : والیبال نتیجه دلخواه مردم را به دست نیاورد اما این مربوط به سه ماهی که ما آمدیم یا یک سال گذشته نیست. روند نزولی والیبال را در چند سال گذشته شاهد بودیم و جانشین پروری آنطور که باید اتفاق نیفتاد. امروز این پتانسیل بالقوه وجود دارد اما برنامه ریزی دقیق برای بالفعل کردن آن نیاز است.

وی ادامه داد : نمی توانیم در عرض شش ماه یا یک سال این کار را انجام دهیم . شاید چند سال طول بکشد یا چند دهه برای یک کشور طول بکشد تا یک نخبه ورزشی مثل سعید معروف پرورش یابد. تمام تلاش ما این است که روند نزولی تیم ملی در یک سال گذشته را با حضور یک مربی خوب و یک تیم ملی ب به روند صعودی تبدیل کنیم.

تقوی درباره حواشی مختلف والیبال گفت : والیبال که حاشیه زیاد دارد بگویید کدام را توضیح بدهم!

رییس فدراسیون والیبال ، درباره بازداشت نایب رییس فدراسیون والیبال در فرودگاه دوبی گفت : قبلا توضیح داده بودم. سرپرست تیم ملی نایب رییس فدراسیون بود. ایشان ضمانتی را برای وامی کرده بود که آن طرف پرداخت نکرده بود. ایشان بدون اطلاع از این مساله در فرودگاه دوبی دچار مشکل شد. الان هم درگیر مسائل حقوقی است تا ثابت کند ضمانت به آن شکلی که گفته می شد اجرا شده یا نه. مساله کاملا شخصی است و ربطی به والیبال ندارد. نایب رییس در تمام فدراسیون ها دائمی نیست و موقت است. امیدواریم به عنوان یک انسان و دوست و همکار مشکلش حل شود و زودتر نزد خانواده اش بازگردد.

وی درباره عملکرد ناامیدکننده پائز و برکناری او خاطرنشان کرد : هنوز هم معتقدم که برآیند هفته سوم لیگ جهانی نشان داد که تصمیم به برکناری او درست بوده است. ما در 2 هفته اول صد درصد باخت داشتیم اما در هفته سوم 50 درصد بازی ها را بردیم. نمی گویم مقصر حتما ایشان بود اما شوک مثبتی بود.

وی درباره مشکل بر سر انتخاب دستیاران کادر فنی نیز گفت : ما کاملا قانونی انجام دادیم. ما قرارداد حقوقی بین المللی داریم اگر قدم اول را اجازه بدهیم کسی غیر قانونی بردارد باید تا انتها بدون قانون ادامه بدهیم. ما اگر اجازه می دادیم که پائز بدون قانون دستیاران خودش را انتخاب کند بعدا دوستان می گفتند چرا بر اساس قرارداد عمل نکردید؟ ما لیستی از مربیان را باید به او ارائه می کردیم و او موظف بود بر اساس این لیست انتخاب کند اما او کسی را که می خواست انتخاب کند خارج از لیست بود.

تقوی تصریح کرد : امروز نشان دادیم دستیار اولی که برای ایشان گذاشتیم قدرتمند بود و این بار سنگین را درهفته سوم مسابقات به دوش کشید. تمام تلاش ما این است که بهترین ها را برای تیم ملی انتخاب کنیم. همانطور که مربی تیم ملی گفت ارتباط لازم بین مربی و کمک مربی و استفاده بهینه از کمک مربیان خارجی وجود نداشت.

رییس فدراسیون والیبال در پایان درباره برنامه فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی گفت : مذاکرات را از الان شروع کردیم و نگذاشتیم به بعد از المپیک کشیده شود. امروز نگاه فدراسیون این است که بتوانیم از یک مربی خوب و تراز اول خارجی استفاده کنیم. فرصت خوبی هم داریم. بعد از المپیک خیلی از مربیان قراداد چهار ساله شان با تیم های ملی تمام می شود. به نظر من تنها چیزی که برای من خیلی اهمیت دارد این است که این فرصت را از دست ندهیم تا پایان سال یا سال بعد برای تیم ملی تصمیم بگیریم.قطعا به دنبال این هستیم بعد از المپیک در فرصت بسیار کوتاه سرمربی تیم ملی مشخص شود.


بیوگرافی میلاد تقوی

میلاد تقوی متولد ایران رئیس فدراسیون والیبال است.

  • تاریخ: جمعه, 08 تیر 1403
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
20%

نظر دادن