امنیت نسخه اندرویدی واتس اپ به اندازه امنیت نسخه IOS آن افزایش یافت.

افزایش امنیت واتس اپ

سرانجام امنیت نسخه اندرویدی واتس اپ نیز به اندازه امنیت نسخه آی او اس این برنامه افزایش یافت تا رمزگذاری مکالمه های خصوصی و گپ های گروهی برنامه اندرویدی واتس اپ نیز بهینه سازی شود.افزایش امنیت نسخه اندرویدی واتس اپافزایش امنیت نسخه اندرویدی واتس اپ

به نقل از یاهونیوز ، واتس اپ قابلیت امنیت بیومتریک نسخه آی او اس را به نسخه اندرویدی این برنامه اضافه کرده تا با این به روزرسانی ، ایمنی کاربران واتس اپ بیش از پیش در گوشی های اندرویدی افزایش یابد.

واتس اپ

از سوی دیگر قابلیت قفل با اثر انگشت نیز که قبلا تنها در نسخه آی او اس واتس اپ در دسترس بود به گوشی های اندرویدی نیز اضافه شده است. با فعال کردن قابلیت یادشده دسترسی به برنامه واتس اپ تنها از طریق وارد کردن اثر انگشت امکان پذیر است.

کاربران اندروید برای فعال کردن قفل اثر انگشت واتس اپ باید بر روی آیکون تنظیمات کلیک کنند و سپس گزینه حساب کاربری و سپس حریم شخصی و در نهایت بازکردن قفل با اثر انگشت را انتخاب کنند. این قابلیت را می توان به گونه ای تنظیم کرد که بعد از گذشت مدت زمان خاصی فعال شود یا هر بار در زمان بازشدن برنامه وارد کردن اثر انگشت ضروری باشد.

البته کاربران نسخه آی او اس واتس اپ می توانند قابلیت فیس آی دی با باز کردن قفل برنامه با چهره شان را نیز فعال کنند ، ولی این خدمات برای نسخه اندروید واتس اپ در دسترس نیست.

  • تاریخ: شنبه, 11 آبان 1398
  • برگرفته از: فارس
این مطلب مفید بود؟
افزایش امنیت نسخه اندرویدی واتس اپ
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,510