ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، یک زن عراقی از سختی های که به خاطر جنایات تروریست های داعش بر او و خانواده اش گذشته سخن گفت.

اظهارات تکان دهنده زن عراقی درباره یادگاری داعش در زیر خانه اش

چند ماه از ریشه کن شدن تروریستها در موصل می گذرد اما رازی وحشتناک در این میان باقی مانده  است که شاید خیلی ها از آن بی خبر باشند.فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلمفاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم

به نقل از "اسپوتنیک عربی" زنی 60 ساله اهل موصل از روزهای وحشتناکی که در دوران حکومت داعش بر موصل پشت سر گذاشته صحبت و راز سر به مُهری را افشا کرد که شنیدن آن برای هر زن یا مادری سخت است.

به گفته این زن ، عزیزان او توسط تروریست ها به قتل رسیدند و او به ناچار با دستان خودش آنها را در خانه دفن کرد زیرا با آن اوضاع خطرناک انتقال اجسادشان به آرامگاه غیرممکن بود.

این زن نخست همسر و سپس پسر 36 ساله اش بشار  را که از امنای مسجد بود از دست داد. علت مرگ بشار این بود که تروریست ها قصد داشتند او را به عضویت گروهشان در بیاورند و چون با مخالفتش مواجه شدند ، او را اعدام کردند.

عروس این زن یعنی همسر بشار ، با بمب های داعش مجروح و برای همیشه زمین گیر ماند در حالی که باید از کودکان یتیمش نگهداری می کرد.

پس از دفن همسر و فرزند نوبت به صالح پسر دیگر زن عراقی  رسید که با زندگی وداع کند. اکنون زیر فرش این خانه مملو از استخوان هایی است که متعلق به عزیزان راوی جنایات داعش در موصل است.

در نهایت زن سالخورده اهل موصل گفت : تنها من نبودم که مجبور شدم با دستان خود عزیزانم در خانه دفن کنم ، این قصه دردناکی است که بسیاری از اهالی موصل با آن آشنا هستند و از نزدیک لمسش کرده اند.


sputniknews

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن