سازمان هواشناسی از بارش باران ، رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز و فردا در 31 استان کشور و تداوم بارش ها تا شنبه آینده در برخی استان ها خبر داد.

ادامه بارش ها در اکثر مناطق کشور

بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی دو روز آینده در اکثر مناطق کشور به جز جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان ابرناکی و بارش پراکنده پیش بینی شده است. در برخی نواحی استان های خوزستان ، جزایر شمال خلیج فارس ، بوشهر ، کهگیلویه و بویراحمد ، فارس و ارتفاعات کرمان به ویژه در ساعات بعدازظهر رشد ابرهای همرفتی همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.ادامه بارش ها در اکثر مناطق کشورادامه بارش ها در اکثر مناطق کشور

فردا چهارشنبه 25 فروردین 1400 بارش ها به تدریج در نوار غربی کاهش پیدا خواهد کرد. روز پنجشنبه در استان های واقع در نوار شرقی و ارتفاعات البرز شرقی بارش های پراکنده پیش بینی شده است. جمعه در سواحل دریای خزر بارش پراکنده و در استان های خراسان شمالی خراسان رضوی و شرق سمنان رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی شنبه هفته آینده در ساعات بعد از ظهر در شمال آذربایجان شرقی آذربایجان غربی و اردبیل افزایش ابر و بارش پراکنده روی می دهد و در سایر مناطق کشور آسمان صاف و آرام خواهد بود.

  • تاریخ: چهارشنبه, 25 فروردين 1400
  • برگرفته از: میزان

این مطلب مفید بود؟
(8 رای)
97.6%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی