ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، گروه های تروریستی مردم غوطه شرقی سوریه را به جرم مخالفت و اعتراض به فعالیت های تروریستی در قفس های بزرگ زندانی و به عنوان برده به فروش رساندند.

فروش زنان معترض غوطه به دست گروه های تروریستی 

غوطه شرقی یکی از شهرهای سوریه در حومه دمشق است که در حال حاضر در اشغال گروه های تروریستی است. گروهی به نام جیش الاسلام که ظاهرا برای حمایت از مردم این کشور آمده بود اما حضورش بر جنگ های داخلی سوریه بیشتر دامن زد.فروش زنان سوری در قفس به عنوان برده! + فیلمفروش زنان سوری در قفس به عنوان برده! + فیلم

این باند از مهمترین و سازمان یافته ترین گروه های شورشی است و محل اصلی فعالیت های  آن در دوما است. بنا بر گزارش های منتشر شده حامی اصلی تسلیحات این گروه مسلح عربستان سعودی است. 

 فعالیت های این گروه های تروریستی و رنجی که بر ملت سوریه تحمیل کرد ، اعتراضات زیادی را از سوی مردم این کشور در پی داشت. اما پاسخ این واکنش ها بسیار دردآور بود. جیش الاسلام معترضین  به ویژه زنان را در قفس زندانی می کرد و آنها را به عنوان برده به فروش می گذاشت. 

اوضاع سوریه رفته رفته وخیم تر و غم انگیزتر می شود و حالا بعد از دیرالزور نوبت غوطه شرقی است که مردمش را آواره و اسیر ببیند.

ویدئوی زیر صحنه هایی از زندانی شدن مردم معترض سوریه علیه فعالیت های این باند تروریستی است که در نهایت منجر به حبس و فروش آنها به عنوان برده شده است.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن