عبدالرضا قبادی و فوت عبدالرضا قبادی و بیماری عبدالرضا قبادی و بیوگرافی عبدالرضا قبادی و اخبار عبدالرضا قبادی و حواشی عبدالرضا قبادی و عبدالرضا قبادی کیست و عبدالرضا قبادی کجاست و چه خبر از عبدالرضا قبادی و عبدالرضا قبادی در بیمارستان و علت مرگ عبدالرضا قبادی و درگذشت عبدالرضا قبادی در نم نمک.

«عبدالرضا قبادی» از دنیا رفت

عبدالرضا قبادی ، هنرمند پیش کسوتِ رشته البسه محلی چندی پیش به علت بیماری از دنیا رفت.عبدالرضا قبادی درگذشت + بیوگرافیعبدالرضا قبادی درگذشت + بیوگرافی

به گزارش نم نمک ، عبدالرضا قبادی هنرمندِ پیش کسوتِ رشته البسه محلی بود که در رشته پوشاک سنتی شناخته شده بود. او همچنین در دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استانِ یزد به لحاظ میزان فروش درگروه پوشاک سنتی تقدیر شد.

مریم جلالی ، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی در پیامی درگذشت این هنرمند را چنین تسلیت گفته است :

«انا لله و انا الیه راجعون

به هیچ باغ نبود آن درخت مانندش

که تندباد اجل بی دریغ برکندش

درگذشت استاد عبدالرضا قبادی ، هنرمند برجسته و پیشکسوت رشته البسه محلی ، تأسف و تحسری غمناک را مقیم دل ها ساخت و خانواده بزرگ هنرهای سنتی ایران را به سوگ نشاند.

جایگاه ویژه آن شادروان در این حوزه بسیار خاص و منحصر به فرد است. این ضایعه اسفناک را به خانواده محترم آن مرحوم ، خانواده بزرگ هنرهای سنتی و جامعه هنرمندان تسلیت و تعزیت عرض می کنم. روحشان قرین رحمت الهی باشد.»

  • تاریخ: سه شنبه, 29 شهریور 1401
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.