ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، علی لندی و فوت علی لندی و بیماری علی لندی و اخبار علی لندی و حواشی علی لندی و علی لندی کیست و علی لندی کجاست و چه خبر از علی لندی و علی لندی در بیمارستان و علت مرگ علی لندی و درگذشت علی لندی در نم نمک.

علی لندی نوجوان فداکار ایذه ای درگذشت

سرپرست فرمانداری ایذه از درگذشت نوجوان فداکار "علی لندی" خبر داد.علی لندی نوجوان ایذه ای درگذشت + بیوگرافی و علت مرگعلی لندی نوجوان ایذه ای درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ

حسن نبوتی اظهار کرد : نوجوان فداکار ایذه ای علی لندی ، پس از تحمل رنج ناشی از جراحات سوختگی ، بامداد امروز (2 مهرماه) در بیمارستان امام موسی کاظم(ع) اصفهان درگذشت.

وی افزود : هماهنگی ها برای انتقال پیکر پاک این نوجوان فداکار از اصفهان به ایذه در حال انجام است و زمان مراسم تشییع و خاکسپاری وی نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

بیوگرافی

به گزارش نم نمک ، علی لندی نوجوان 15 ساله ، روز 18 شهریورماه در یک حادثه آتش سوزی برای نجات جان دو زن سالمند به دل آتش زد و دچار سوختگی شدید شد. این نوجوان فداکار پس از انتقال به بیمارستان سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز به بیمارستان امام موسی کاظم(ع) اصفهان انتقال یافت. در این مدت با دستور وزیر کشور روند درمانی و رسیدگی به این نوجوان پیگیری شد اما در نهایت بامداد امروز جان به جان آفرین تسلیم کرد.

  • تاریخ: جمعه, 02 مهر 1400
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(6 رای)
73.4%

نظر دادن