ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری عاملان گروگان گیری 30 هزار دلاری در این شهرستان خبرداد.

گروگانگیری 30 هزاردلاری در غرب تهران

به گزارش نم نمک ، سرهنگ علی زنگنه در تشریح جزئیات این خبر گفت : مأموران کلانتری 12 نصیرشهر در اجرای طرح های انتظامی و در حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو پژو پارس مشکوک شده و آن را متوقف کردند اما پس از توقف خودرو یکی از سرنشینان با مشاهده پلیس از خودرو پیاده شده و با سرعت از محل متواری شد که این امر باعث حساسیت بیشتر ماموران شده و اقدام به بازرسی از خودرو کردند.جزئیات گروگانگیری 30 هزاردلاری در غرب تهران!جزئیات گروگانگیری 30 هزاردلاری در غرب تهران!

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم ادامه داد : ماموران در جریان بازرسی از صندوق عقب این خودرو مشاهده کردند که یک تبعه خارجی با دست و پا و دهان بسته از ماموران درخواست کمک دارد که بلافاصله دست ها و دهان این فرد بازشد و او به ماموران گفت که قصد مهاجرت به یکی از  کشورهای اروپایی را داشته که با اشخاصی در شهرستان بهارستان آشنا شده است. اما این افراد به جای تسهیل در فرآیند خروج او از کشور ، این فرد را به گروگان گرفته و از خانواده اش درخواست 30هزار دلار وجه نقد کرده بودند.

زنگنه با بیان اینکه ماموران پلیس با اقدامات فنی و پلیسی ، سه فرد گروگانگیر را شناسایی و دستگیر کردند ، گفت : متهمان به مقر انتظامی منتقل شده و در جریان بازجویی ها به جرم خود اعتراف کردند. در ادامه نیز  برای این افراد پرونده ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی پلیس نیز در خصوص این پرونده در حال انجام است.

  • تاریخ: چهارشنبه, 03 آبان 1402
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن