بدن زنان و حساس ترین نقاط بدن زن کجاست و نقاط حساس بدن زنان متولد ماه های مختلف و عکس جاهای شخصی زن و کجای زن را بخوریم و واقعیت ها و رازهایی در مورد زنان و دلایل زود عصبانی شدن خانم ها و دانستنی های جالب در مورد فیزیولوژِکی زنان را در نم نمک مشاهده نمایید.

حقایق جالب و خواندنی درباره اندام و بدن زنان

ساختار بدن انسان پر است از راز و رمزهایی که مدام پزشکان و متخصصان در مورد آن مطالعه و به نتایج جدیدی می رسند ، بخشی از این نتایج مسائلی است که در جنسیت های مختلف با تفاوت شناخته می شود و بر همین اساس می گویند بدن زنان و مردان تفاوت هایی دارد. در مورد بدن خانم ها بسیاری از مسائل و ویژگی ها شناخته شده هستند و اکثر زنان در مورد آنها آگاهی دارند اما برخی از موارد کمتر اشاره می شود و اغلب زنان از آنها بی اطلاع هستند؛ مواردی که در ادامه این بخش از نم نمک به آنها اشاره خواهیم کرد.حقایق جالب و خواندنی درباره اندام و بدن زنانحقایق جالب و خواندنی درباره اندام و بدن زنان

دانتستنی های بدن زنان

7 واقعیت در مورد بدن زنان که خودشان از آن بی اطلاع هستند

خانم ها نیاز به مواد مغذی دارند

دکتر اریل در مورد سلامت خانم ها مواردی را بیان می کند ، بیشتر خانم ها نمی دانند برخی مواد مغذی را در بدن ندارند مثلا ویتامین د؛ ویتامینی که از نور خورشید تامین می شود و منبع دیگری ندارد هم چنین خانم ها بدلیل قاعدگی های ماهانه و بارداری دچار کمبود آهن می شوند. در میان خانم ها افرادی هستند که گوشت قرمز نمی خورند که منبع تامین آهن است ، کمبود آهن باعث خستگی ، کمبودانرژی ، میگرن ، درد ماهیچه ها ، ریزش و نازکی مو میشود بنابراین در رژیم غذایتان گوشت گاو ، ماهی ، مرغ ، عدس ، لوبیا و نخودفرنگی بگنجانید.

فواید مصرف ماهی برای خانم ها

پوست خانم ها به سرعت خشک می شود

خانم ها بسیار درمعرض خشکی پوست هستند علل مختلفی مثل زیاد حمام کردن ، مصرف زیاد محصولات شست و شو و دوش گرفتن طولانی مدت با آب گرم چربی های پوست رامی شوید و پوست خشک می شود پس دمای آب را معتدل و مصرف آب گرم را محدود کنید.

خانم ها مستعد عصبانیت هستند

خانم ها بطور طبیعی هورمون استرس کورتیزول بالایی دارند هورمون بارداری ، پروژسترون و استرادیل دارند در نتیجه این هورمون ها روی خانم ها تاثیر می گذارد. دکتر کیم برلی برای مقابله با عصبانیت پیشنهاد می کند که لیستی از فعالیت های مورد علاقه تهیه کرده و انجام دهید.

دلیل عصبی شدن زنان چیست؟

ناراحتی های معده در زنان بیشتر است

هرچند دستگاه گوارش زنان و مردان اساسا تفاوت زیادی با هم ندارد ، اما به علت وجود دستگاه تناسلی ، پایین تنه زنان دارای تحدب و فشردگی بیشتری است؛ یعنی دستگاه گوارش زنان در مواجهه با غذاها ، گاز و هوا ، فضای کمتری برای توسعه دارد از این رو زنان در قسمت میانی بدن ، مشکلات و ناراحتی های بیشتری را تجربه خواهند کرد.

اطلاعات نادرست از قاعدگی

کارشناسان بیان می کنند اغلب خانم ها دانش های لازم مربوط به قاعدگی را ندارند ، بیشتر خانم ها نمی دانند قاعدگی تنها پاکسازی بدن در طی زمان آغاز و پایان آن نیست ، آنها نمی دانند بدن اینطور برای بارداری آماده می شود.

رازها و واقعیت هایی که زنان درباره خود نمی دانند

قوی تر از چیزی که فکر می کنید هستید

متاسفانه خانم ها در جهان دچار تبعیض شده اند مثلا در آمریکا یا کشورهای پیشرفته نسبت به آقایان درآمد کمتری بدست می آورند اما در صورتی که توانایی های زیادی دارند و به دلیل نداشتن باور و اطمینان به توانایی هایشان نمی توانند آن را نشان داده و استفاده کنند.

سرعت چربی سوزی زنان کندتر است

به طور کلی ، زنان در یک روز 50 کالری کمتر از مردان انرژی می سوزانند. درواقع بزرگ تر بودن اندام های مردان باعث می شود برای فعالیت روزانه به انرژی بیشتری نیاز داشته باشند. به همین دلیل مردان می توانند بیشتر از زنان غذا مصرف کنند و دریافتی انرژی بیشتری داشته باشند.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی