ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، شرایط شیردهی بعد از ماموپلاستی و شیردادن به نوزاد پس از کوچک کردن سینه و ماموپلاستی چیست و عوارض ماموپلاستی و مضرات ماموپلاستی در نم نمک.

آیا بعد از عمل میتوان به نوزاد شیر داد؟

عمل کوچک کردن منعی برای شیردهی ندارد و مادر میتواند به راحتی دوران شیردهی داشته باشد.شیردهی بعد از ماموپلاستی و عمل کوچک کردن سینهشیردهی بعد از ماموپلاستی و عمل کوچک کردن سینه

شیردهی بعد از ماموپلاستی

ماموپلاستی چیست؟

ماموپلاستی سینه بزرگ همیشه جذاب نیست ، در بسیاری از موارد مشاهده می شود که افراد از داشتن سینه های بزرگ و سنگین خود ناراحت و شاکی هستند و نیاز به جراحی زیبایی دارند ، یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین روش ها برای کوچک کردن سایز سینه ها ، جراحی ماموپلاستی است .

به کمک ماموپلاستی می توانید حجم زیادی از سینه ها را بردارید و البته باعث لیفت همزمان و سفتی سینه ها بشوید . سینه های بزرگ به به دلایل موروثی و یا تغییرات هورمونی بروز می نماید ظاهر شما را دچار آسیب و البته مشکلاتی مانند گردن درد و عرق سوز شدن را در پی دارد .

همانطور که اشاره شد ، بزرگی سینه معضلاتی را به همراه خود دارند که بیشتر بیماران از گردن درد تعریق و عفونت چین زیر سینه به خصوص درفصل تابستان و گرما ، تنگی نفس در هنگام ورزش کردن ، خواب رفتگی دستها و کاهش اعتماد به نفس شاکی می باشند .

اما ناراحتی نباید وجود داشته باشد به دلیل اینکه راه درمان این معضلات وجود دارد و آن هم روش ماموپلاستی یا کوچک سازی سینه میباشد که علاوه بر این که مشکلات گفته شده را بطور کامل حل میکند باعث اعتماد به نفس و زیبایی اندام خانم ها میشود. ماموپلاستی یک جراحی موفق است که می تواند باعث فرم دهی سینه ها شود ، البته این جراحی علاوه بر فرم دهی موجب لیفت چشمگیر سینه و حالت زیبا و جوان در سینه ها خواهد شد .

ماموپلاستی یا جراحی کوچک کردن سینه در زنانی نیاز است که از بزرگی سینه رنج می برند و فرم افتادهی سینه ها ایشان را آزار می دهد. ماموپلاستی درد سرشانه ها و کمر درد های ناشی از کشیدگی سینه ها را کاهش می دهد و ظاهر زیبا تری به افرادی که تمایل به پوشیدن لباش های زیبا دارند می دهد . بعد از جراحی ماموپلاستی سینه ها گردتر به نظر می رسند و البته نوک سینه ها در جای اصلی خود در مرکز سینه قرار می گیرند به این ترتیب تغییری در ترکیب کلی سینه ایجاد نخواهد شد و اثری از برش و بخیه های بزرگ در آن وجود نخواهد داشت .

شیردهی بعد از ماموپلاستی

کوچک کردن سینه به دلایل زیر مورد استفاده قرار می گیرد که البته ممکن است یک فرد یک یا چند دلیل از موارد زیر را برای انتخاب این جراحی همراه داشته باشد :

  • جراحی مامو پلاستی برای کاهش اندازه و وزن کلی سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد
  • کوچک کردن سینه برای بالا بردن سینه و فرم دهی به آن
  • جراحی سینه به منظور ایجاد شکل گرد در سینه ها
  • ماموپلاستی به منظور بالا کشیدن مجموعه سینه و نوک پستان

جراحی مطلوب برای کاهش اندازه هاله دور سینه برش سینه در مامو پلاستی ماموپلاستی مانند هر جراحی دیگر به برش و بخیه نیاز دارد ، برای این منظور نیاز است تا با ایجاد شکاف و برش در سینه ها سایز آن کاهش داده شود ، برش ها ممکن است :

  • دور سینه انجام شوند
  • دور هاله سینه انجام شود
  • زیر سینه ها زده شود

و یا به شکل لنگری از دور سینه به سمت نوک سینه کشیده شوند البته برش و نحوه بخیه ها بسیار مهم هستند تا اسکار باقی مانده از جای جراحی بسیار کم و نامعلوم باشند . مراقبت های بعد از جراحی ماموپلاستی نیز در آنچه از جراحی دریافت می کنید تاثیر گذار است ، معمولا جراح پماد و داروهای مخصوصی برای کاهش التهابات و نیز جای بخیه ها به شما ارائه خواهد نمود .

سوالات متداول ماموپلاستی ماموپلاستی عنوان جراحی است که در آن سایز سینه کاهش یافته و به منظور کوچک کردن سینه صورت میپذیرد.

در زیر به نمونه ای از سوالات متداول در این زمینه اشاره داریم :

دلیل بزرگ بودن غیر عادی سینه چیست؟

اغلب این مشکل به خاطر عوامل ژنتیکی ایجاد میشود و یا به صورت موروثی پدیدار میشود . اما عواملی همچون تغذیه و ورزش نیز در آن دخیل است .

لیفت سینه چه کمکی به بافت سینه میکند؟

لیفت سینه برای سینه هایی مناسب است که در اثر چاقی یا بارداری دچار افت شده اند و یا اینکه دچار شل شدگی شده اند . در این حالت سینه بالا کشیده میشود . در این جراحی سایز سینه ها تغییری نمیکنند.

شیردهی بعد از ماموپلاستی

مامو پلاستی برای چه افرادی مفید است؟

در سینه هایی با سایز بزرگ که فرد دچار احساس درد در گردن و سرشانه میکند . و زمانی که سایز سینه باعث عدم تعادل بین اندام وسایز سینه دارد نیاز است تا با مامو پلاستی حجم آن را کاهش داده و زیبایی سینه را بازگرداند.

چه کسانی مناسب جراحی ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه نیستند؟

این عمل برای زنان باردار و کسانی که سایز سینه مناسبی دارند توصیه نمیشود.

اقدامات قبل از عمل شامل چه مواردی است؟

انجام آزمایشات لازم مثل ماموگرافی ، سونوگرافی از پستان ها و نیز مشاوره با یک پزشک حاذق.

چه شرایطی بعد از عمل جراحی ماموپلاستی باید رعایت شود؟

استفاده از سینه بند مخصوص بعد از عمل جراحی و نیز جلوگیری از تحرکات سنگین به مدت دو ماه الزامی است.

عوارض عمل ماموپلاستی و یا جراحی سینه چیست؟

مشکلات احتمالی و عوارض ناشی از این عمل بسیار کم است و ممکن است در محل عمل مایع جمع شود و عفونت کند و یا زخم ها باز شوند . سیاهی نوک سینه ها از موارد نادر این عمل هستند.

شیردهی بعد از ماموپلاستی

بیهوشی جراحی زیبایی سینه چطور انجام میشود؟

در حالت معمولی بیهوشی عمومی توصیه میشود هرچند این عمل با بی حسی موضعی نیز قابل انجام است .

دوره نقاهت عمل زیبایی سینه تا چه زمانی طول میکشد؟

فرد بعد از 48 ساعت میتواند فعالیت های معمولی را آغاز کند و بعد از گذشت دو یا سه روز دوره سختی تمام میشود.

آیا حجم سینه بعد از جراحی غیر قابل تغییراست؟

در دوران بارداری و یا شیر دهی ممکن است سایز سینه تغیر کند .

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن