بهترین روش برای درآوردن پلیسه از چشم و جای پلیسه در چشم و خرده آهن داخل چشم و درمان براده آهن در چشم و پلیسه جوشکاری چیست و پلیسه در قرنیه و احساس وجود پلیسه سنگ زنی در چشم و پلیسه چیست در نم نمک.

بهترین روش برای درآوردن پلیسه از چشم

پلیسه به برجستگی های کوچک ، تیز و ناخوشایندی که بر روی یک قطعه پس از فرایند ساخت باقی می ماند گفته می شود. یا به عبارت دیگر ، ناصافی یا تیزی لبه ی فلز (که معمولاً بر اثر مته کردن یا برش ایجاد می شود) پلیسه می گویند.بهترین روش برای درآوردن پلیسه از چشمبهترین روش برای درآوردن پلیسه از چشم

پلیسه ها معمولاً پس از اتمام فرایند ساخت ، طی پروسه پرداخت کار برطرف می شوند. این کار می تواند به وسیله سوهان کاری یا سمباده کاری انجام شود.

بهترین روش برای درآوردن پلیسه از چشم

1 - باید مواظب بود تا پلیسه وارد چشم نشود : استفاده از عینک محافظ را به هیچ بهانه ای کنار نگذارید.

2 - از مالش چشم بپرهیزید.

3 - از قطره های بی حسی استفاده نکنید.این کار فقط شما را از اقدام فوری دور میکند و استفاده مکرر ان باعث اسیب قرنیه می گردد.

4 - برای خارج کردن پلیسه از روی قرنیه از هیچ وسیله ای(اسکناس دستمال کاغذی و ...) استفاده نکنید و این کار را به اپتومتریست یا چشم پزشک بسپارید.

5 - اگر پلیسه روی قرنیه دیده نشود ممکن است : پشت پلک فوقانی باشد / به داخل چشم نفوذ کرده باشد / خودبخود خارج شده باشد و یا اصلا پلیسه ای در کار نبوده است.

6 - استفاده از شستشو جهت خارج کردن پلیسه کاری بیهوده است چون پلیسه به قرنیه چسبیده است.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 18,230