ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، سالم ترین میوه ها برای مدیریت قند خون و میوه های بدون قند برای افراد دیابتی و میوه های بدون قند برای زنان باردار و میوه به برای دیابت ضرر دارد و آب میوه برای دیابتی ها و غذاهای بدون قند برای بیماران دیابتی و برای افراد دیابتی چی خوبه و غذاها و میوه های مناسب افراد دیابتی و میوه هایی که قند خون را پایین می آورند و میوه های مفید برای دیابت نوع 2 در نم نمک.

سالم ترین میوه های مناسب برای مدیریت قند خون

متخصصان و کارشناسان سلامت همواره افراد را به استفاده از میوه و سبزیجات ترغیب می کنند با این حال اگرچه میوه هایی مانند موز ، سیب و گلابی ویتامین ها ، فیبر و مواد مغذی زیادی به بدن می رسانند اما قند زیادی نیز در آنها وجود دارد.میوه های بدون قند برای افراد دیابتیمیوه های بدون قند برای افراد دیابتی

سالم ترین میوه ها برای مدیریت قند خون

به گزارش نم نمک ، مصرف بیش از حد قند یا فروکتوز میوه باعث انباشت آن در کبد می شود تا جایی که کبد دیگر نمی تواند آن را پردازش کند. در نتیجه تنها یک راه حل برای کبد وجود دارد آن هم این است که فروکتوز را مستقیماً به چربی تبدیل کند که این امر موجب چرب شدن کبد می شود.

این در حالی است که سازمان جهانی بهداشت (WHO) توصیه می کند که نباید بیش از 25 تا 50 گرم شکر در روز مصرف کرد.

در ادامه به نقل از "هلث لاین" به چند میوه که قند کمی دارند ، خواهیم پرداخت.

آووکادو

آووکادو جزو میوه ها محسوب می شود و در هر 100 گرم آن ، فقط 1.4 گرم قند وجود دارد. اگرچه آووکادوها مقدار نسبتاً زیادی چربی دارند اما اینها اسیدهای چرب غیراشباع هستند. ویتامین های A ، E و B6 نیز در آووکادو یافت می شود.

 آووکادو

توت سیاه

توت سیاه در هر 100 گرم تنها 2.7 گرم قند دارد و علاوه بر ویتامین های C و E ، حاوی مواد معدنی مانند کلسیم و منیزیم است.

 توت سیاه

تمشک

تمشک قند بسیار کمی دارد (4.8 گرم قند در هر 100 گرم). تمشک ها عمدتاً از آب تشکیل شده اند و فیبر موجود در آنها ، فرایند هضم را بهبود می بخشد.

تمشک

توت فرنگی

توت فرنگی ها در هر 100 گرم فقط 5.5 گرم قند دارند.

 توت فرنگی

پاپایا

نه تنها قند کمی (فقط 7.1 گرم در هر 100 گرم) در پاپایا وجود دارد ، بلکه همچنین منبع فوق العاده ویتامین C است. 80 میلی گرم از این ویتامین در 100 گرم میوه یافت می شود. یک وعده پاپایا همچنین کلسیم ، آهن و سدیم را تامین می کند.

 پاپایا

زردآلو

می توان مقدار زیادی مواد مغذی را از زردآلو جذب کرد. همچنین مقدار زیادی پتاسیم در زردآلو وجود دارد. از طرف دیگر در 100 گرم ، این میوه تنها 7.7 گرم قند دارد.

زردآلو

هلو

فقط هشت گرم قند در هر 100 گرم دارد. هلو حاوی کالری کمی بوده و آب فراوانی دارد. مصرف این میوه مواد معدنی مانند پتاسیم ، منیزیم و آهن را در اختیار ما قرار می دهد.

 هلو

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن