ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، علل و دلایل اصلی ناباروری در مردان و آقایان و علائم ناباروری در مردان و علائم ناباروری در مردان نی نی سایت و بهترین قرص برای ناباروری مردان و مهمترین علت ناباروری مردان و درمان قطعی ناباروری مردان و انواع نازایی در مردان و ناباروری مردان چیست و جدیدترین راه درمان ناباروری مردان در نم نمک.

علل و دلایل اصلی ناباروری مردان را بشناسید

ناباروری مردان در دنیای امروزی بسیار رشد داشته است و آنهم حاصل تغییر سبک زندگی به جهت عادات غذایی و سلامتی است .اگر صاحب فرزند شدن ، یکی از هدف های شما برای بیرون آمدن از دوران مجردی است ، باید گذشته از مردی خوش خلق و متعهد ، همسری را انتخاب کنید که رژیم غذایی مناسب و سبک زندگی سالمی هم دارد.علت و دلایل اصلی ناباروری در مردان و آقایانعلت و دلایل اصلی ناباروری در مردان و آقایان

ناباروری مردان

پژوهشگران معتقدند از ظاهر زیبای مردی که به خواستگاری شما می آید گرفته تا خلق و خو و حتی عادت های غذایی خاصش ، همه می توانند شانس او برای پدر شدن را کم کنند. در این مطلب ، به شما می گوییم که چه چیز هایی می توانند اسپرم های آقایان را ضعیف و کم جان کنند. اما اگر کار از کار گذشته و با یکی از مردهایی که در ادامه معرفی می کنیم ازدواج کرده اید ، با توصیه های ما برای جان دوباره دادن به قدرت باروری همسرتان تلاش کنید.

دلایل بروز ناباروری مردان

در یک گزارش مختصر به بررسی و معرفی عواملی که می توانند همسرشما را دچار ناباروری کنند خواهیم پرداخت.

شب زنده دار است؟

اگر همسرتان شب ها شما را تنها می گذارد و سرش را با تلویزیون دیدن و موبایل بازی گرم می کند ، بعید است که بتواند پدر شود. تنها دوری شما و همسرتان نیست که احتمال بارور شدن تان را پایین می آورد بلکه همین بی خوابی های شوهرتان و عوض شدن جای شب و روزش هم می تواند شانس او برای پدر شدن را پایین بیاورد. محققان می گویند مردهایی که شب ها خوب نمی خوابند یا ترجیح می دهند در تاریکی شب به کارهای شخصی شان برسند ، اسپرم های ضعیف تری دارند و قدرت باروری شان هم 25 درصد کمتر از مردهایی است که شب ها به موقع و با آرامش می خوابند.

تاثیر شب زنده داری بر ناباروری مردان

تاثیر شب زنده داری بر ناباروری مردان

شکاک است؟

آیا همسرتان مدام تلفن همراه تان را چک می کند و مثل سایه دنبال تان می آید؟ محققان می گویند حسادت تنها مشکلی نیست که همسر به ظاهر غیرتی شما به آن دچار است. مردهای حسود ، اسپرم های ضعیف تری دارند و این ویژگی آزار دهنده می تواند تاثیر قابل توجهی بر قدرت باروری شان بگذارد. جالب اینجاست که تنها کنترل بیش از اندازه شریک زندگی نیست که از چنین مشکلی در سلامت مردها خبر می دهد؛ مردهایی که برای راضی نگه داشتن همسرشان او را غرق در طلا و جواهر می کنند و به شریک زندگی شان برای ماندن در کنار خود باج می دهند و البته آقایانی که در مقابل مردهای دیگر از همسر خود بد می گویند هم اسپرم هایی ضعیف ، کم تحرک و ناتوان برای بارور کردن همسرشان دارند.

زیباست؟

تنها آقایان نیستند که قبل از ازدواج به ظاهر کسی که به خواستگاری اش می روند توجه می کنند. خوش چهره بودن و زیبایی می تواند برای خانم ها هم یکی از معیارهای انتخاب همسر باشد. البته محققان می گویند زنانی که با این معیار شریک زندگی شان را انتخاب می کنند ، ممکن است هرگز مادر شدن را تجربه نکنند چراکه با توجه به بررسی ها ، مردهای زیبا اسپرم های ضعیف تری دارند. به گفته محققان ، افزایش سطح تستوسترون تولید و توان اسپرم را مختل می کند و بر قدرت باروری آقایان تاثیر منفی می گذارد.

زیاد سونا می رود؟

قدرت باروری مردهایی که هفت ساعت در هفته ورزش می کنند ، بسیار بالاتر از آنهایی است که میانه ای با ورزش کردن ندارند. از آنجا که ورزش آرامش آدم ها را بیشتر و احتمال افسردگی شان را کمتر می کند ، مردهای ورزشکار قدرت باروری بالاتری دارند. از طرف دیگر ، ویتامین D که با ورزش در هوای آزاد نصیب افراد می شود هم به مردتر شدن شان کمک می کند و تناسب اندام ورزشکارها قدرت باروری شان را بالا می برد. اما ورزشکار بودن همیشه به نفع اسپرم آقایان تمام نمی شود. محققان معتقدند مردهایی که بعد از ورزش کردن به سونا می روند ، قدرت باروری خود را کاهش می دهند. به گفته محققان ، مردهایی که دوبار در هفته ، برای 15 دقیقه در سونا می نشینند ، بعد از سه ماه قدرت باروری شان به شکل قابل توجهی کم می شود. گرمای سونا در همین زمان کوتاه ، می تواند به سلامت اسپرم ها آسیب بزند و مردانگی آقایان را کم کند.

ناباروری مردان با دیابت رابطه دارد

اگر ماه هاست انتظار باردار شدن را می کشید و هنوز باردار نشده اید ، وضعیت سلامت همسرتان را بررسی کنید. ممکن است شیرینی دوستی و سابقه خانوادگی همسرتان مردانگی او را کم و شرایط را برای باردار شدن شما سخت کرده باشد؛ چراکه بررسی ها نشان می دهد ابتلا به دیابت ، روی فعالیت کیسه بیضه تاثیر می گذارد و توانایی اسپرم آقایان برای بارور کردن همسرشان را کم می کند. اما نگران نباشید! کافی است یک دستگاه خانگی کنترل قند خون تهیه کنید. اگر قند خون همسرتان بالا بود ، فورا سراغ متخصص بروید و برای کنترل این مشکل فکری کنید تا هرچه زودتر صاحب فرزند شوید.

روی صندلی آلومینیومی می نشیند؟

حتی فلزات هم می توانند بر مردانگی همسرتان تاثیر بگذارند. یکی از فلزاتی که بدترین اثر را روی فعالیت اسپرم ها می گذارد ، آلومینیوم است. محققان می گویند مهم نیست که همسرتان تمام روز را روی صندلی آلومینیومی می نشیند یا اینکه در ظروف آلومینیومی غذا می خورند یا اینکه در کارخانه ساخت ورق های آلومینیومی کار می کند ، از نظر آنها به هر حال این فلز از هر راهی که به بدن آقایان نزدیک شود ، می تواند قدرت باروری شان را کم و اسپرم های شان را ناتوان کند. به باور محققان ، درست کردن غذا در ظرف های آلومینیومی هم می تواند به سلامت اسپرم آقایان آسیب بزند.

همکارش سیگاری است؟

تنها سیگاری بودن همسرتان نیست که می تواند شانس او برای پدر شدن را پایین بیاورد. بررسی ها نشان می دهد حتی اسپرم مردهایی که خودشان سیگاری نیستند اما با سیگاری ها رفاقت می کنند هم ضعیف و کم توان می شود. به گفته محققان ، حضور آقایان در محیط هایی که همیشه از دود سیگار پر است ، می تواند بر قدرت باروری آنها و توانایی اسپرم های شان تاثیر منفی بگذارد. پس اگر همسرتان سیگاری نیست اما شب ها با پیراهنی که بوی سیگار می دهد به خانه می آید ، فکری به حال او کنید.

 

عوارض چاقی و دیابت بر ناباروری مردان

عوارض چاقی و دیابت بر ناباروری مردان

چاق است؟

اگر آرزوی مادر شدن دارید ، بهتر است از میان خواستگاران تان کسی که وزن پایین تری دارد را انتخاب کنید. محققان می گویند چاقی یکی دیگر از عواملی است که می تواند قدرت باروری آقایان را کم کند. مردهایی که اضافه وزن دارند یا چاق هستند ، تنها با خطر ابتلا به بیماری های قلبی روبه رو نیستند. به گفته محققان ، توانایی اسپرم های این مردان هم کمتر از مردانی است که تناسب اندام دارند و وزن شان را کنترل می کنند. همان طور که گفتیم ، اسپرم ها در هوای خنک سالم تر می مانند و مردهایی که چاقی شکمی و عمومی باعث بالا رفتن دمای بدن شان می شود ، احتمال پدر شدن شان هم کمتر است.

عشق رانندگی است؟

قدرت باروری مردهایی که عاشق رانندگی هستند و همیشه ترجیح می دهند با خودروی شخصی شان سفر کنند ، هر روز کمتر می شود. پژوهشگران می گویند قرار گرفتن مداوم بیضه ها در دمای بالا و گرما ، توان آنها را برای بارور کردن پایین می آورد و باعث ضعیف شدن و از دست رفتن اسپرم می شود. به همین دلیل وقتی مردها برای مدت طولانی با نشستن روی صندلی خودرو بیضه های شان را در دمای بالاتر از 37 درجه قرار می دهند به مرور مردانگی شان هم کم می شود و شانس شان برای پدر شدن پایین می آید.

ناباروری مردان ریشه در زیاد شیر و ماست خوری؟

رژیم غذایی همسرتان هم بر قدرت باروری او تاثیر مستقیم می گذارد. محققان می گویند مردهایی که زیاد لبنیات می خورند یا عاشق سویا خوردن هستند ، کمتر شانس پدر شدن دارند. از آنجا که چنین خوراکی هایی سطح استروژن را در بدن بالا می برد ، قدرت باروری مردانی که مدام از این خوراکی ها تغذیه می کنند ، هر روز پایین تر می آید. پس اگر تیرتان برای مثبت کردن نتیجه آزمایش بارداری مدام به سنگ می خورد ، از همین امروز دستی به سفره تان بکشید و رژیم غذایی همسرتان را تغییر دهید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن