نوک سینه و نوک سینه زنان و زیبایی نوک سینه و راز نوک سینه و نوک سینه صورتی و نوک سینه قهوه ای و تحریک نوک سینه دختر و اندازه نوک سینه دختر جوان و حقایق نوک سینه زنان و رنگ نوک سینه زن و اندازه نوک سینه زن میانسال تا ارگاسم توسط نوک سینه در نم نمک.

حقایق نوک سینه زنان از رنگ و اندازه تا ارگاسم

آیا تا به حال به نوک سینه خود نگاه کرده اید و از خودتان پرسیده اید که آیا آنها عادی هستند؟ به نظر می رسد که آن ها در شکل و سایزهای مختلف دیده می شوند. علاوه بر آن ، می توانند لذتی باور نکردنی برایتان به ارمغان بیاورند ، نوزادتان را تغذیه کنند و حتی علائم برخی از مشکلات بالقوه سلامتی تان در سینه ها ظاهر می شوند.حقایق نوک سینه زنان از رنگ و اندازه تا ارگاسمحقایق نوک سینه زنان از رنگ و اندازه تا ارگاسم

رنگ نوک سینه تغییر می کند.

رنگ نوک و اطراف سینه از قرمز و صورتی تا قهوه ای روشن ویا تیره تغییر می کند. رنگ نوک پستان خانم ها در اثر داروهای ضدبارداری و همچنین در دوران بارداری تیره و تیره تر می شود.

نوک سینه اندازه اش بزرگ و کوچک می شود.

در اثر تحریک جنسی نوک سینه به بزرگترین اندازه خود می رسد. اما همیشه بزرگ شدن آن نشانه تحریک جنسی نیست ، گاهی سرما و یا تماس با لباس زیر باعث بزرگتر شدن آن می شود.

10 تا 20 درصد زنان نوک سینه وارونه دارند.

منظور از نوک سینه وارونه این است که نوک سینه بزرگ نمی شود. به این مفهوم که اگر نوک سینه تحریک شود و یا در اثر سرما و هر دلیل دیگری بخواهد بزرگتر شود از بیرون چیزی دیده نمی شود. این زنان برای شیردهی گاهی به مشکل بر می خورند که راه هایی برای بیرون آوردن نوک سینه وجود دارد اما به هر حال این یک مشکل خطرناک نیست و کاملا طبیعی است.

موی اطراف نوک سینه نرمال و طبیعی است.

شاید این برخی خانم ها را اذیت کند اما یک پدیده کاملا طبیعی است. اگر خیلی آزاردهنده است می توانید موهای اطراف آن را بردارید. بهتر است از قیچی استفاده کنید و آنها را با تیغ نزنید چون بعد از مدتی ضخیم و بیشتر می شوند.

ارگاسم از طریق نوک سینه یک افسانه نیست و اتفاق می افتد.

ارگاسم سینه برای زنان یک واقعیت است که برای برخی از خانم ها اتفاق می افتد. به هر حال نوک سینه در هنگام تحریک جنسی بسیار حساس و سفت می شوند و اگر در هنگام رابطه زناشویی مرد بداند که چطور آن را به اوج لذت برساند زن ممکن است از طریق تحریک نوک سینه هم به ارگاسم برسد. البته میزان آن کاملا به حساس بودن نوک سینه بستگی دارد ، نکته مهم این است که این یک واقعیت است و اتفاق می افتد. کافیست خانم ها همسر خودشان را در این مورد بیشتر راهنمایی کنند تا به این حس لذت بخش برسند.

نوک سینه زن-نوک پستان زن

تیرگی نوک سینه ، نوک پستان صاف و فرو رفته

اگر جز آن دسته از خانم هایی هستید که نوک سینه فرو رفته یا صافی دارید ، نگران نباشید. نوک پستان تو رفته مانعی برای شیردهی نمی باشد. زیرا با تشخیص به موقع در اواخر دوران بارداری ، می توان آن را اصلاح نمود. معمولا این مشکل قبل از تولد نوزاد خود به خود حل می شود. هم چنین درمان های زیر موجب بازگشت به حالت طبیعی نوک سینه می گردد.

در این مطلب می خوانید :

  • به کار بردن پوشش پلاستیکی یا شیشه ای
  • ماساژ نوک سینه

به کار بردن پوشش پلاستیکی یا شیشه ای برای درمان نوک سینه تورفته

کاپ های مخصوصی از جنس پلاستیک یا شیشه وجود دارند ، که می توانید آن را از داروخانه تهیه نمایید. در اطراف این پوشش ها ، سوراخ های کوچک جهت تهویه و در مرکز سوراخ بزرگ تری جهت خارج شدن نوک پستان وجود دارد. در اواخر دوران بارداری ، روزی چند بار و هر بار چند ساعت ، این کاپ را بر روی سینه خود قرار داده و یک سوتین شل و آزاد بر روی آن بپوشید. فشار دایم این پوشش ها سبب بیرون کشیدن نوک پستان می گردد.

به کار بردن پوشش پلاستیکی یا شیشه ای برای درمان نوک سینه تورفته

ماساژ نوک سینه

با انگشت شست و اشاره یک دست ، پوست آرئول را به عقب بکشید و با دست دیگر نوک پستان را بگیرید و بچرخانید و به بیرون بکشید. همان طور که در شکل زیر مشاهده می نمایید این کار را چند بار در روز و هر بار 10 تا 20 دفعه انجام دهید ، یا این که هنگامی که نوک سینه بیرون آمد آن را چند دقیقه نگاه دارید.

درمان فرورفتگی نوک سینه

درمان فرورفتگی نوک سینه

انواع فرورفتگی نوک پستان

    حدود 10الی 20 درصد از بانوان دارای نوک سینه فرورفته هستند که وجود این مسئله کاملا طبیعی می باشد و فرد دچار مشکل نخواهد شد . حال اگر فرد بخواهد نوک سینه فرو رفته را برطرف کند و آن را بصورت برجسته در بیاورد راه حل های درمانی برای این کار وجود دارد که باعث زیبایی نوک پستانها میشود

فرورفتگی و خارش نوک سینه در زنان ، رنگ نوک سینه زن

فرورفتگی و خارش نوک سینه در زنان ، رنگ نوک سینه زن

درمان فرورفتگی نوک سینه

  • برای فرورفتگی نوک پستان از نوع اول که بصورت فیزیکی به راحتی نوک سینه به بیرون می آید میتوان با آب گرم دستهایتان را بشویید و حالا نوک پستان را برای مدت چند دقیقه نوازش کنید این کار را چندین بار تکرار کنید و در طولانی مدت مشکل برطرف خواهد شد
  • برای فرورفتگی نوک سینه از نوع دوم با استفاده از قیف پستان که میتوانید آن را از داروخانه ها تهیه نمایید میتوان مشکل را برطرف نمود این قیف که جنس آن از پلاستیک می باشد بطور معمول برای مادران شیرده استفاده می شود و نحوه عملکرد آن بدین صورت می باشد که روی پستان قرار میگیرد و سبب میشود که نوک پستان تحریک شود و بیرون بیاید لازم به ذکر می باشد که این روش را بیش از 6 هفته ادامه ندهید.البته در مورد نوع اول هم میتوان از این روش استفاده نمود .
  • برای فرورفتگی نوک پستان از نوع سوم تنها راه حل ، جراحی فرورفتگی نوک سینه می باشد این جراحی به روش های مختلفی صورت میگیرد که در معمولی ترین این روش ها ، پزشک در دو طرف پستان برشی کوچک ایجاد میکند و برخی از بافتهای نگه دارنده و مجری شیری را قطع خواهد کرد به دلیل اینکه نوک پستان آزاد شود و به سمت بیرون بیاید ، در برخی از موارد در این روش اختلالاتی در شیر دهی بوجود می آید .

رنگ نوک سینه و پستان

رنگ نوک سینه زنان

نکاتی در رابطه با پستان های زنان و دختران

1- رشد پستان : پستان یک زن 20 ساله شامل چربی ، غدد شیری و ماده ای به نام کولاژن یا کلاژن است (که باعث پیوند بافتها به هم و سفت نگه داشتن پستان می شود). اما به تدریج با بالا رفتن سن ، غدد شیری و کولاژن تحلیل رفته و جای خود را به چربی بیشتر می دهد و این چربی اضافی باعث افتادن پستانها می شود. راهی برای جلوگیری از این روند نیست ولی پوشیدن سینه بندی که زیرش سیم دارد روند افت پستانها را کند می کند.

2- وزن پستانها : اگر وزنتان بالا رفته و پستانهایتان بزرگ شده اند گناه وزن اضافی را به گردن آنها نیندازید. یک جفت پستان سایز یک چهارم A پوند ، سایز B نیم پوند ، سایز C سه چهارم پوند وD یک پوند وزن دارد.

3- پوست پستان : پوست ناحیه پستان به خاطر کشیده شدن آن بسیار نازکتر از پوست بقیه بدن است و به همین خاطر سریعتر دچار خشکی می شود. حتما با استفاده از یک کرم سفت کننده پستانها را مرطوب نگهدارید. این کرمها باعث تحریک کولاژن و الاستین شده و حاوی عنصر ضد اشعه ماوراء بنفش و عنصر رتینول (ضد چروک) هستند. در عین حال از کرمهای مرطوب کننده معمولی مثل وازلین و آکوافور هم غافل نشوید.

4- مو روی پستان : تقریبا همه زنها چند تاری مو (بین 2 تا 15 تار) روی پستان و نوک پستان دارند. قانون کلی این است که هر چه رنگ موی سر و پوست تیره تر باشد ، احتمال داشتن مو روی نوک پستان بیشتر است. اگر این موها آزارتان می دهد ، می توانید هر چند وقت یک بار موم بیندازید. اما اگر چند تار مو بیشتر نیست ، استفاده از موچین راحت تر است. اول با الکل اطراف موها را ضدعفونی کنید. موها را با موچین بردارید و بعد با یک محلول ضد باکتری ماساژ دهید. با این کار یکی دو هفته ای از شر موها خلاص خواهید بود.

5- نوک پستان : اندازه و شکل نوک پستان آدمها با هم تفاوت دارد. جهت آنها هم متفاوت است. نوک پستان می تواند سر بالا ، سرپایین ، به چپ ، یا به راست باشد. حتی جهت نوک دو پستان بعضی از زنها با هم متفاوت است. همه این ها بستگی به نوع رشد هاله تیره دور نوک پستان دارد.

حقایق نوک سینه زنان از رنگ و اندازه تا ارگاسم

رنگ نوک سینه و پستان

6- سیکل پستانها : تغییر در میزان هورمونهای بدن باعث تغیر حالت مداوم پستانها است. در روزهای اول پس از عادت ماهانه به خاطر توازن هورمونها بافت پستان از همیشه نرم تر است. در میانه دوره به خطر هورمون استروژن پستانها حساستر می شود و بالاخره در هفته قبل از عادت ماهانه به خاطر میزان بالای پروژسترون پستانها متورم و کمی دردناک می شود. در ای حالت اگر خیلی اذیت می شوید می توانید از یک مسکن استفاده کنید و مصرف چای و قهوه را کم کنید.

7- زمان مراجعه به دکتر : اگر نوبت معاینه پستانهایتان رسیده است ، بهترین موقع همان هفته اول پس از عادت ماهانه است چون پوست پستان نرمتر است و اگر غده یا رشد غیر عادی وجود داشته باشد تشخیص راحت تر است.

8- جراحی پلاستیک پستان : تابحال حدود 2 میلیون زن در آمریکا پستانهایشان را جراحی پلاستیک کرده اند و هر سال هم 250 هزار نفر به این تعداد افزوده می شود. متوسط سن زنانی که جراحی می شوند 34 است. 90 درصد پس از زایمان این کار را می کنند و اکثرا دو سایز پستانهایشان را بزرگ می کنند. حدود 6 درصد از کسانی که جراحی می شوند ناراضی هستند و برای دستکاری مجدد یا برداشتن ژلاتین دوباره زیر تیغ می روند.

9- خطر جراحی : تقریبا در 10 درصد از موارد ژلاتین تخت می شود یا نشتی می کند و یا باعث چروک شدن پستان می شود و باید جایگزین یا کلا برداشته شود. مشکل دیگر سفت شدن بافت زخم مانند دور ژلاتین است که مستلزم یک جراحی مجدد است. در ضمن همیشه خطر عفونت و خونریزی پس از جراحی هم هست.

10- آفتاب سوختگی : حتی از زیر سینه بند هم امکان آفتاب سوختگی پستان هست. سینه بند فقط به اندازه یک کرم ضد آفتاب با SPF پنج تا هفت عمل می کند. حتما اگر قصد دارید به ساحل دریا بروید یا حمام آفتاب بگیرید از یک کرم ضد آفتاب با SPF حداقل 15 و محافظ ماوراء بنفش (نوع AوB) استفاده کنید وگرنه دچار چروک زود رس و لکه های قهوه ای خواهید شد.

11- مراقبت از پوست اطراف پستان : منطقه بالا و میان دو پستان پر از غدد چربی است و به همین خاطر راحت لک می شود و خال در می آورد. در ضمن هر چه پستانها بزرگتر باشد ، بیشتر عرق می کند و محل تجمع باکتری می شود. با استفاده از پودرهای جذب کننده در منطقه زیر و میان دو پستان از جمع شدن و مسدود شدن حفره های پوست جلوگیری کنید. در ضمن هر روز خصوصا پس از ورزش این دو منطقه را با دستمالهای باکتری کش تمیز کنید و اگر خواستید بعد از تمیز کردن از یک تونر حاوی کمی اسید سالیسیلیک استفاده کنید.

12- شکاف بین دو سینه : اندازه پستانها ربط زیادی به زیبایی شکاف بین سینه ندارد. بیشتر حالت سینه و موقعیت سینه روی بدن است که مهم است. در ضمن پهنای بدن هم مهم است. اگر بدن از زیر بغل به پایین باریک باشد ، شکاف بین سینه ها زیباتر خواهد بود.

این مطلب مفید بود؟
(17 رای)
81.2%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی