ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، نیاز به استراحت و علائم نیاز داشتن به استراحت و با دیدن این علائم دست از کار بکشید و signs you need a break و نشانه های نیاز به استراحت و دوری از کار و استراحت روحی و جسمی بعد کار بیش از حد و مهمترین علائم نیاز به استراحت و دوری از کار را در نم نمک بخوانید.

علائمی که نشان از نیاز به استراحت و دوری از کار می دهد

اکثر افراد زمانی می توانند در زمینه شغلی خود بهترین باشند ، که رضایت شخصی داشته باشند. برخی حتی با اطمینان اظهار می دارند که صرفا تمرکز بر کار و صرف انرژی جسمی و ذهنی تنها راه موفقیت اهداف شغلی است.مهمترین علائم نیاز به استراحت و دوری از کارمهمترین علائم نیاز به استراحت و دوری از کار

با این حال برای تحقق بخشیدن به این اهداف نباید از جنبه های دیگر زندگی به خصوص سلامتی غافل شوید. افرادی که به نوعی به کارشان معتاد شده اند ، درصد بیشتری از ساعات روز خود را صرف انجام کار می کنند.

شاید این اتفاق به نظر ایده آل برسد اما بسیاری از مطالعات ثابت کرده است که کار بیش تر از حد توان بدن ، نه تنها از لحاظ جسمی بلکه از نظر روحی و روانی نیز ناسالم و مضر است و پیامدهای منفی بی شماری را به همراه خواهد داشت.

حال چگونه می توان فهمید که بیش از حد کار می کنید؟ با خواندن این بخش از سبک زندگی نم نمک ، نشانه های هشدار دهنده عدم موفقیت در بخش تعادل زندگی کاری را تشخیص خواهید داد.

علائم هشدار دهنده در محیط کار

این علائم یعنی نیاز به استراحت و دوری از کار دارید

1- احساسات منفی و ناراحتی شما بیش از حد شده

اگر چه تنها چند شواهد قطعی وجود دارد که نشان می دهد بین کار زیاد و افسردگی رابطه ای قوی وجود دارد اما مطالعه ای در سال 2012 نشان داد که صرف ساعات زیاد در کار باعث بروز افسردگی های اساسی خواهد شد.

احساس ناراحتی برای هر فرد طبیعی است اما ناراحتی های مکرری که احساس می شود ، نشان دهنده این است که روح و جسم تان می گویند یک جای کار اشتباه پیش می رود.

نشانه نیاز به استراحت و دوری از کار

2- ساده ترین اشتباهات در خانه شما را اذیت می کند

از دست دادن خونسردی و از کوره در رفتن نسبت به بی اهمیت ترین چیزها خصوصا در خانه علامت رایجی است که می گوید خود را وقف کار زیاد کرده اید. بیشتر اوقات افراد فرصتی برای ابراز وجود ندارند و حتی از مسائل مربوط به کار نیز شکایت می کنند. بنابراین شاید زمان آن رسیده است که کمی از کار خود دور شوید و برای مدتی استراحت کنید.

3- اعتماد به نفس کم اما اضطراب زیادی دارید

به گفته متخصصان روانشناسی ، بیشتر افرادی که به کارشان وابسته هستند قصد دارند ارزش و مهارت خودشان را به دیگران نشان دهند. به همین دلیل با پارانویا و پروژه های چالش برانگیزی روبرو می شوند. در این زمان سخت کار می کنند ، اضطراب زیادی را متحمل می شوند و از مغز و بدن خود سخت کار می کشند تا زمانی که تمام انرژی شان تخلیه گردد.

استرس و اضطراب در کارها

4- سردرد های همیشگی دارید

احتمالا میگرن نشانه کار کردن زیاد باشد. خستگی چشم به دلیل کار بیش از حد در معرض نمایشگرهای رایانه محل کار می تواند باعث سردرد های همیشگی شود. این نشانه به قدری شایع است که اغلب افراد آن را نادیده گرفته یا بخشی از کار یک روزه تلقی می کنند.

5- قلب یا قفسه سینه شما اوضاع خوبی ندارد

کار سخت ممکن است حتی تهدید کننده جان شما نیز باشد. طبق مطالعه ای که انجام شد ، بیش از حد کار کردن در روز می تواند باعث حمله قلبی شود. جزئیات این گزارش ادعا می کند که 11 ساعت شیفت کاری خطر ابتلا به نارسایی قلبی را افزایش می دهد. علاوه بر این تحقیقات حاکی از آن است که استرس نقش عمده ای در پیشرفت این بیماری ها دارد.

حمله قلبی نشانه نیاز به استراحت

6- گردن درد و کمر درد بخشی از زندگی روزمره شما شده است

چند بار به این موضوع فکر کرده اید که بعد از کار کمر و گردن خود را ماساژ دهید؟ ممکن است درد های گردن و کمر ، کمتر جدی به نظر برسند و حتی بخشی از مشکلات روزمره تلقی شوند اما اکثر افراد موافقند که درد آن ها باعث شده است تا روز های کاری بی ثمری به همراه درد کمر و گردن داشته باشند.

7- مدام مرخصی استعلاجی لازم میشوید

مرخصی گرفتن برای روز های بیماری بسیار راحت است ، اکثر افراد با خفیف ترین علائم بیماری درخواست مرخصی می کنند. اما با این حال اگر بار ها از مرخصی استعلاجی خود برای مشکلات اساسی سلامتی استفاده کرده اید پس می دانید که زمان آن رسیده است تا کمی از کار خود دور شوید و استراحت کنید تا با قوای بیشتری به محیط کار تان بازگردید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن