ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

نحوه تشخیص عنبر نسارا ماده از نر با عکس و و تشخیص عنبر نسا ماده نی نی سایت و مضرات عنبر نسارا و ترشحات بعد از عنبر نسارا و چند دقیقه عنبر نسارا دود کنیم و قیمت هر کیلو عنبر نسارا و عنبر نسا اصل نی نی سایت و طرز استفاده از عنبر نسا برای عفونت رحم نی نی سایت در نم نمک.

آموزش تصویری نحوه تشخیص عنبر نسارا ماده از نر

عنبر نسارا پشگل الاغ ماده است (برخی نیز میگویند فقط اولین پشگل کره خر بعد از تولد است) این ماده رو مانند اسفند دود می کردند و در محیط دودش را پخش می کردند و میگویند خواص ضدمیکروبی دارد.تشخیص عنبر نسارا ماده از نر [عکس عنبر نسارا اصل]تشخیص عنبر نسارا ماده از نر [عکس عنبر نسارا اصل]

در ادامه برخی از روش های تشخیص عنبر نسارا اصل و تقلبی بیان می شود :

آموزش تصویری نحوه تشخیص عنبر نسارا ماده از نر

نحوه تشخیص عنبر نسارا ماده از نر با عکس
  • با توجه به طبع گرم حیوان نر نسبت به حیوان ماده ، یکی از روش های تشخیص عنبر نسا از مدفوع الاغ نر ، بوی ملایم عنبر نسارا در مقایسه با مدفوع الاغ نر می باشد. البته برای استفاده از این روش تشخیص ، به عنبر نسارا و مدفوع الاغ نر توأمان نیاز است و این کار کمی برای مشتریان دشوار است. مگر اینکه بر اساس تجربه بوی عنبر نسارا را به درستی تشخیص دهید تا بتوانید عنبر نسارای تقلبی و اصلی را شناسایی کنید.
  • دیگر تفاوت بین مدفوع الاغ نر با عنبر نسارا ، فشرده بودن مدفوع الاغ نر نسبت به عنبر نسارا (مدفوع الاغ ماده) است. البته این موضوع وقتی صادق است که علوفه یکسانی مصرف کرده باشند.
  • مدفوع/پشکل الاغ نر گرمی بالایی دارد و استشمام آن می تواند به مجاری تنفسی آسیب برساند یا حساسیت ایجاد کند.
  • محتوای عنبر نسارا از پشگل الاغ نر درشت تر است . محتویات پشکل الاغ نر از پشکل الاغ ماده یا همان عنبر نسارا فشرده تر است . البته این مورد وقتی صادق است که خوراک هر دو یکی باشد .
  • رنگ عنبر نسارا و مدفوع الاغ نر تفاوت چندانی ندارند و در تغذیه های مختلف می توانند مقداری متفاوت باشند. لایه رویی عنبر نسارا به رنگ قهوه ای سوخته است و داخل آن به شکل ترکیبی علوفه ریز شده (مانند کاه) فشرده می باشد. ولی بطور کلی می توان گفت رنگ رویی عنبر نسا نسبت به الاغ نر روشن تر است .
  • راجع به مرغوبیت و کیفیت عنبر نسارا می توان گفت عنبر نسارای الاغی که علوفه تازه می خورد نسبت به عنبر نسارای الاغی که کاه می خورد مرغوبتر و با کیفیت تر است .
خاصیت های ذکر شده برای عنبر نسارا :

خواصی که برای دود این ماده ذکر شده ، بیشتر به حوزه میکروب کشی بر می گردد و در درمان سرماخوردگی بسیار از آن تعریف شده است.

آموزش تصویری نحوه تشخیص عنبر نسارا ماده از نر

  • در صورتی که سرما خورده اید و یا دچار بیماری های تنفسی مانند برونشیت شده اید ، می توانید یک عدد عنبرنسارا را در داخل اسفنددان انداخته و مانند اسفند ، روی شعله بگیرید تا دود کند و دود آنرا استنشاق کنید.
  • برخورد دود عنبر نسارا با پوست ،  برای رفع بیماری های خارش پوست موثر است.
  • همچنین در درمان بیماری های واژینال و بواسیر هم در برخی منابع ذکر شده که برخورد دود عنبرنسارا با ناحیه بیماری ، بسیار موثر است.
  • برای درمان دندان درد بصورت موقت ، دود عنبرنسارا را استنشاق کنید.
طریقه مصرف عنبر نسارا  :

در تمامی منابعی که ما مطالعه کردیم ، فقط دود کردن این ماده (همانند اسپند) ذکر شده است و گفته اند که می توانید آنرا دود کنید و در محیط دودش را پخش کنید. توجه کنید که خوردن این ماده ممنوع است و می تواند برای سلامت مضر باشه. پس لطفا هنگام خواندن نظرات کاربران در اینترنت ، مراقب سلامت خود باشید و هر چیزی را به راحتی باور نکنید. شما حتی بقیه داروهای پزشکی را هم که مثلا برای پوست تجویز شده ، نمی تونید بخورید. چه برسه به این ماده ! پس لطفا زودباور نباشید.

آموزش تصویری نحوه تشخیص عنبر نسارا ماده از نر

نتیجه تحقیق دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

برامون بسیار جالب بود که دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد یک تحقیق روی دود عنبرنسارا انجام داده است و به این نتیجه رسیده اند که این دود ، اثرات ضدمیکروبی روی میکروب های بسیار مقاومی مانند استافیلوکوک اورئوس و سودوموناس آئروژینوزا دارد. خوشحالیم که یک نهاد پزشکی ، روی این مساله تا حدی کار کرده است و نتایج یکی از آزمایشات خود را منتشر کرده اند.

دلیل این همه خاصیت عنبرنسارا چیست؟

میگویند الاغ ماده به علت شیر دادن به کره خود ، مجبور به خوردن علوفه های متفاوتی می باشد تا بتواند مواد لازم برای فرزند خود را تامین کند مکانیسم بدن آنها نیز طوری طراحی شده که پس از هضم و دفع مواد غذایی ، این مواد خاصیت سم زدایی و میکروب کشی پیدا میکنند و این خاصیت در مواد دفع شده از این حیوان نیز وجود دارد.

از کجا عنبر نسارا بخریم؟

این دارو معمولا توسط عطاری ها و مغازه های گیاهان دارویی فروخته میشود.  عنبرنسارا را باید از جای مورد اعتماد تهیه کنید و قبل از هرگونه خوددرمانی ، با پزشک یا متخصص مشورت کنید. 

نظر دکتر روازاده در مورد عنبر نسارا

ضمنا برای تقویت حنجره و تارهای صوتی نیز دود عنبر نسا کاربرد دارد که باید آن را داخل حنجره تان بخور بدهید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن