ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، درمان شب ادراری کودکان با دمنوش و معجون معجزه آسا و درمان فوری شب ادراری و درمان شب ادراری کودکان دکتر خیراندیش و درمان شب ادراری کودکان با پیاز و درمان قطعی شب ادراری کودکان و بزرگسالان و درمان خانگی شب ادراری کودکان و درمان شب ادراری کودکان با روغن سیاه دانه و درمان شب ادراری کودکان با گردو و درمان شب ادراری با پیاز و دارچین در نم نمک.

درمان شب ادراری کودکان با دمنوش و معجون معجزه آسا

شب ادراری یکی از مشکلات رایج بین کودکان است که عوامل مختلفی در ایجاد آن نقش دارند . شب ادراری را نباید نادیده گرفت زیرا شب ادراری در کودکان خود به خود درمان نمی شود . درمان های شیمیایی مختلفی برای رفع شب ادراری وجود دارد اما گاهی داروهای شیمیایی نتیجه مثبت نمی دهد و ما باید از درمان های گیاهی که مضرات کمتری دارند استفاده نماییم .درمان شب ادراری کودکان با دمنوش و معجون معجزه آسادرمان شب ادراری کودکان با دمنوش و معجون معجزه آسا

در ادامه این بخش از نم نمک دمنوش هایی را به شما معرفی میکنیم که راه حل مناسبی برای این مشکل است.

درمان شب ادراری با دم نوش هل

50 گرم یا یک قاشق غذاخوری دانه هل را از وسط به دونیم کرده و درون ظرف آب جوش بریزید و بگذارید 15 الی 20 دقیقه دم بکشد سپس مقداری عسل به آن اضافه نمایید و به کودکتان بدهید تا بنوشد . این دمنوش برای درمان شب ادراری بسیار مفید است.

چه گیاهی برای شب ادراری خوب است؟

بهترین دمنوش برای درمان شب ادراری کدام است؟

دمنوش جعفری مفید برای رفع شب ادراری

خوردن جعفری قبل از خواب سبب بهبود شب ادراری کودکان می شود . برای تهیه چای گیاهی جعفری و بهره بردن از فواید آن چند عدد برگ خشک شده جعفری را در آب به مدت 15 دقیقه بجوشانید سپس آن را صاف کنید و دو تا سه بار در روز از آن استفاده کنیدتا بی اختیاری ادرار را در طول شب کمتر گردد.

رفع شب ادراری با دمنوش بادرنجبویه

دمنوش بادرنجبویه یکی دیگر از درمان های مفید خانگی برای رفع شب ادراری است. رای تهیه یک چای مطبوع ، برگ های بادرنجبویه را به مدت 15 دقیقه یا بیشتر با چای معمولی دم کنید. سپس برای شیرین کردن آن از عسل طبیعی استفاده کنید.

روزی 3-4 فنجان دمنوش بادرنجبویه بنوشید تا فواید آن را در رفع شب ادراری دریابید یا اینکه برگ های بادرنجوبه را در ناحیه لگنی فرد دچار شب ادراری بمالید تا شاهد فایده های بی نظیر آن باشید.

دمنوش برای شب ادراری

درمان شب ادراری کودکان در طب سنتی

دمنوش کاکل ذرت برای رفع شب ادراری

برای رفع شب ادراری ، مقدار کمی از کاکل ذرت را در یک لیوان آب بجوشانید و سپس آن را صاف کنید و به طور منظم از این چای بنوشید.

درمان شب ادراری کودکان با دم نوش دم اسب

گیاهان دارویی دم اسب ، توت خرس و پوست درخت بلوط را در آب ریخته و بجوشانید تا یک چای گیاهی آماده شود.سپس آن را صاف کنید و 2 تا 3 فنجان از این چای گیاهی را به طور روزانه بنوشید تا مشکل بی اختیاری ادرار حل گردد.

درمان شب ادراری با چای گیاهی خشک شده

یکی از بهترین درمان های خانگی برای شب ادراری چای گیاهی خشک شده است که طرز تهیه آن بدین صورت می باشد یک قاشق غذاخوری چای گیاهی خشک شده را در 8 انس آب می ریزیم و صبر می کنیم تا به مدت 20 دقیقه خیس بخورد . این چای برای جلوگیری از جریان ادرار کودک در طول خواب موثر است اما مصرف آن برای کودکان زیر 2 سال مضر است.

بهترین دمنوش برای شب ادراری

درمان شب ادراری با داروهای گیاهی

دم کرده گل ختمی یکی از درمان های شب ادراری

یکی از گیاهان مفید در درمان شب ادراری گل ختمی است . چنانچه در نم نمک توضیح داده ایم برای تهیه دمنوش گل ختمی یک قاشق غذاخوری گل ختمی را در قوری بریزید و روی آن آب با دمای 70 یا 80 درجه ریخته و اجازه دهید که 15 دقیقه دم بکشد سپس آن را با کمی عسل شیرین کنید و روزی دو بار برای درمان شب ادراری مصرف نمایید.

درمان شب ادراری کودکان با دمکرده سنبل الطیب

دمکرده سنبل الطیب در درمان شب ادراری کودکان مفید است. ریشه خشک شده سنبل الطیب را شسته و مقداری معین آب جوش به آن اضافه شود و حدود 15 الی 20 دقیقه دم بکشد تا ترکیبات شیمیایی آرام بخش این گیاه آزاد شود. مصرف زیاد سنبل الطیب ممکن است سبب مسمومیت شود.

دم کرده آویشن برای درمان شب ادراری

برای درمان شب ادراری ، دم کرده آویشن یا قطره آویشن (تیمِکس) مخصوصا سوسَن بر(آویشن وحشی) برای کودک مفید است .

درمان طبیعی شب ادراری کودکان

درمان خانگی شب ادراری کودکان

درمان شب ادراری با چای زعفران

نیم گرم پودر سَر گُلِ زعفران را در یک استکان آب جوش بریزید و یک قاشق غذاخوری پودر شاخه نبات را به آن بیافزایید و هر شب برای رفع شب ادراری به کودک خود دهید.

** مثل همیشه خاطر نشان می کنیم که اینها روش های پیشنهادی هستند که در صورت تایید پزشک و مناسب بودن آنها برای وضعیت جسمی فرد می توانید از آن استفاده کنید.**

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن