درمان شقاق واژن و پماد برای درمان شقاق واژن و درمان شقاق با کپسول ویتامین ای و درمان سریع و قطعی شقاق و درمان شقاق واژن در طب سنتی و درمان شقاق واژن در طب اسلامی و بهترین روشهای درمان بریدگی واژن و درمان پارگی واژن در طب سنتی و درمان زخم واژن در طب سنتی در نم نمک.

درمان خانگی شقاق واژن در طب سنتی

درمان شقاق مقعدی با داروهای گیاهی و در طب سنتی باید طی هفت روز موثر واقع شود. اگر بعد از گذشت 7 روز کاهش علائم بیماری را احساس کردید ، می توانید این روش را تا 4 هفته و تا بهبود کامل بیماری ادامه دهید. بهترین داروهای گیاهی برای این عارضه به شرح زیر است :درمان خانگی شقاق واژن در طب سنتیدرمان خانگی شقاق واژن در طب سنتی

روغن زیتون

درمان شقاق واژن در طب سنتی و اسلامی

بی شک از خواص روغن زیتون برای درمان یبوست و بهبود عملکرد دستگاه گوارش باخبرید. استفاده از این روغن برای درمان گیاهی شقاق پیشنهاد می شود. می توانید مصرف روغن زیتون را بصورت روزانه در وعده های غذایی تان قرار دهید. همچنین می توانید ترکیب روغن زیتون و موم عسل را کمی حرارت داده و بعد از خنک شدن چند مرتبه در روز روی ناحیه بیماری ماساژ دهید.

سرکه سیب

سرکه سیب به دلیل خواص ضد التهابی و ضد میکروبی به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای درمان شقاق در طب سنتی می باشد. می توانید پنبه آغشته به سرکه را روی محل زخم فیشر قرار دهید و یا مقداری از سرکه را در وان یا یک لگن تمیز ریخته و روزی چند دقیقه در آن بشینید.

سبوس گندم

درمان شقاق واژن در طب سنتی و اسلامی

یکی دیگر از روش های پیشنهادی برای درمان گیاهی شقاق ، استفاده از سبوس گندم است. می توانید یک قاشق سبوس و جوانه گندم را با ماست ترکیب کرده و بعد از غذا میل کنید. سبوس برای بیمارانی که به اختلال یبوست دچارند ، یک داروی گیاهی شناخته می شود.

روغن نارگیل

این روغن خاصیت ضد عفونی کننده و ترمیم کننده دارد و به بهبود این عارضه کمک می کند. در طب سنتی از این روغن برای درمان زخم های پوستی استفاده می شود. برای درمان فیشر با روغن نارگیل می توانید این روغن را 2 الی 3 مرتبه در روز بر روی ناحیه مقعد استعمال کنید.

آلوئه ورا

درمان شقاق واژن در طب سنتی و اسلامی

یکی دیگر از موارد درمان شقاق با داروهای گیاهی استفاده از ژل آلوئه ورا می باشد.. این گیاه به دلیل خاصیت ضد التهابی می تواند با نرم کردن پوست اطراف مقعد به ترمیم زخم شقاق کمک کند. برای استفاده از آلوئه ورا یک برگ آن را برش داده و ژل داخل آن را روی ناحیه مقعد استعمال کنید. البته قبل از استفاده از این گیاه و سایر داروهای گیاهی مطمئن شوید که به آن حساسیت ندارید.

روغن برگ مورد

برای نرم نگه داشتن ناحیه مقعد از روغن برگ مورد استفاده کنید. چرب کردن ناحیه مقعد با این روغن قبل از دفع مدفوع یکی از روش های درمان شقاق در طب سنتی است.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.