ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، شکم درد سندرم روده تحریک پذیر و درمان شکم درد سندرم روده تحریک پذیر و شکم درد سندرم روده تحریک پذیر با طب سنتی و نعناع فلفلی برای شکم درد سندرم روده تحریک پذیر و کی سندروم روده تحریک پذیر داره و کمر درد سندروم روده تحریک پذیر و نظرات در مورد سندروم روده تحریک پذیر و قرص روده تحریک پذیر و عسل برای روده تحریک پذیر و شکل مدفوع در سندروم روده تحریک پذیر و سوالات در مورد سندروم روده تحریک پذیر و سندروم روده تحریک پذیر و درد پهلو در نم نمک.

نعناع فلفلی شکم درد ناشی از سندرم روده تحریک پذیر را تسکین می دهد

سندرم (نشانگان) روده تحریک پذیر یک بیماری دستگاه گوارش است که علایم آن شامل شکم درد ، نفخ ، اسهال و یا یبوست است.درمان شکم درد سندرم روده تحریک پذیر با نعناع فلفلیدرمان شکم درد سندرم روده تحریک پذیر با نعناع فلفلی

نعناع فلفلی شکم درد ناشی از سندرم روده تحریک پذیر را تسکین می دهد سندرم (نشانگان) روده تحریک پذیر یک بیماری دستگاه گوارش است که علایم آن عبارتند از شکم درد ، نفخ ، اسهال و یا یبوست. بیماری مذکور یک بیماری ناتوان کننده است و زنان 2 برابر مردان به آن مبتلا می شوند. حدود 20درصد افراد جامعه به این بیماری مبتلا هستند.

نعناع فلفلی و شکم درد

بیماری مذکور به علت کاهش بهره وری ، غیبت از کار و هزینه درمان بار اقتصادی سنگینی به جامعه تحمیل می کند.

علت این بیماری کاملا" مشخص نیست. التهاب پوشش معده و روده ، مسمومیت غذایی ، آنتی بیوتیک ها ، استرس و ژنتیک ممکن است در ایجاد این بیماری نقش داشته باشند.

علایم بعضی بیماران پس از مصرف غذاهای چرب و ادویه دار ، قهوه یا الکل ظاهر می شود. این بیماری علاج قطعی ندارد و علایم آن در طول زندگی بهبود و شدت می یابد.

نعناع فلفلی(peppermint) سالیان متمادی برای تسکین شکم درد ناشی از بیماریهای معده و روده از راه خوراکی استفاده شده است.

نعناع فلفلی با تاثیر بر اعصاب مخصوص حس درد در جدار روده ، شکم درد ناشی از سندرم روده تحریک پذیر را کاهش می دهد.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن