ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، عمل جراحی در روز بهتر است یا شب و مراقبتهای بعد از عمل کیست ریه و مراقبت های قبل از عمل جراحی و ورم دست و پا بعد از عمل جراحی و فشار خون پایین بعد از عمل جراحی و تغذیه بعد از عمل جراحی و علت سرگیجه بعد از عمل جراحی و سرماخوردگی قبل از بیهوشی و بی اشتهایی و حالت تهوع بعد از جراحی در نم نمک.

می دانید بهترین ساعت روز برای جراحی چه زمانی است؟

دانشمندان دریافتند که بهتر است عمل های جراحی در چه ساعاتی از روز انجام شود تا بهترین نتیجه را بدهد.عمل جراحی در روز بهتر است یا شب؟عمل جراحی در روز بهتر است یا شب؟

عمل جراحی چیزی نیست که کسی دوست داشته باشد آن را انجام دهد. اما دانشمندان معتقدند اگر می خواهید عمل جراحی بهتری داشته باشید بهتر است آن را در اوایل روز انجام دهید.

محققان دانشگاه میشیگان تحقیقی روی 15 هزار و 807 نفر که بین سال های 2007 تا 2014 جراحی شدند انجام دادند و متوجه شدند 785 نفر که در اوایل روز جراحی نشدند دچار مشکلاتی شدند و همچنین حدود 50 درصد از کسانی که بین ساعت های 7 تا 9 صبح جراحی شدند ، عمل جراحی راحتی داشتند.

بهترین ساعت روز برای جراحی

مناسبترین زمان عمل جراحی

تحقیقات قبلی هم تقریبا نتایج مشابهی داشتند.

این تحقیقات 5 سال زمان لازم داشتند تا ثابت کنند افرادی که شب ها جراحی می شوند دوبرابر افراد دیگر در معرض از بین رفتن قرار می گیرند.

اولین توضیح درباره این تحقیقات هم این بوده که وقتی کاری خارج از زمان معمول انجام می شود معمولا مشکلاتی در بر خواهد داشت.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن