ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، لاغری سریع در 3 روز با ورزش و بهترین ورزش برای کاهش وزن سریع در خانه و ورزش برای لاغری سریع کل بدنو بهترین ورزش برای کاهش وزن خانمهاو ورزش برای لاغری در 30 روزو بهترین ورزش برای لاغری و فیلم ورزش برای لاغری کل بدنو ورزش در خانه برای لاغری با تصویر و مقاله در مورد کاهش وزن با ورزش در نم نمک.

لاغری سریع در سه روز با ورزش

لاغری با ورزش در 3 روز ؛ همیشه سعی می کنیم سبک زندگی سالمی داشته باشیم اما گاهی اوقات زمان کافی نداریم! ورزش هوازی برای زمان هایی است که می خواهید سریع روی اندام خود تاثیر بگذارید. مثلا شاید به زودی قرار است در عروسی شرکت کنید یا تعطیلات نزدیک است و می خواهید در دید و بازدید ها بهتر جلوه کنید. این روتین کمک می کند در یک هفته بهترین حالت بدن را درست کنید ، توجه داشته باشید بهترین حالت در وزنی که دارید نه بهترین حالت کلی!لاغری سریع در 3 روز با ورزش [نکات مهم]لاغری سریع در 3 روز با ورزش [نکات مهم]

لاغری سریع در سه روز با ورزش

لاغری با ورزش ؛ روز اول

وقتی زمان کافی ندارید باید علایق خود مثل غذا خوردن در رستوران مورد علاقه را نادیده بگیرید. رستورانی که می روید چه سالم و چه غیر سالم ، نمک ، قند و چربی بیشتری نسبت به غذاهای خانگی دارد. زمان کم یعنی خود را در خانه با وعده ها و میان وعده ها محدود کنید. در روز اول به فروشگاه بروید. لیستی از سبزیجات رنگارنگ و برگ دار ، پروتئین های بدون چربی ، ماهی ، آجیل ، دانه ها و تخم مرغ تهیه کنید. همچنین این روز ، زمانی مناسب برای برنامه ریزی ورزش در طول هفته است.

یک ساعت ورزش هوازی با شدت بالا در صبح یا عصر انجام دهید. بعد از شام نیز یک ساعت پیاده روی سریع داشته باشید. حرکت کردن بعد از وعده غذایی بهترین چیز برای سیستم گوارشی و سوخت و ساز بدن است. اگر عضو باشگاه هستید بهترین کار این است که یک ساعت ورزش هوازی را کنار دیگران انجام دهید تا انگیزه تان بالا برود اما اگر به باشگاه نمی روید از فیلم یا روتین های ورزشی استفاده کنید.

لاغری سریع در سه روز با ورزش

لاغری با ورزش ؛ روز دوم

هر روز صبح را با نوشیدن یک لیوان آب به همراه چند قطره لیموترش شروع کنید. این آب ضدعفونی کننده کمک می کند کل سیستم بدن تازه شود. همچنین باید بیش از هر زمان دیگری در طول روز آب بنوشید. تامین آب مورد نیاز ، عملکرد بدن از جمله متابولیسم را بهتر می کند. همچنین نوشیدن زیاد آب کمک می کند کمتر احساس گرسنگی کنید چون در طول هفته غذایتان کم می شود.

در روز دوم حواستان به مقدار وعده ها باشد. وعده ها در این هفته کم می شود اما فقط همین هفته است. در این هفته از سبزیجات و میوه های کم کالری استفاده کنید. قبل از ورزش کردن صبحانه دارای پروتئین و فیبر مانند تخم مرغ آب پز و سیب میل کنید.

از آنجا که دیروز ورزش هوازی را انجام دادید تمرین امروز را به ورزش مقاومتی کل بدن تبدیل می کنیم. روی ورزش هایی مانند اسکات با یک دست ، دراز و نشست با یک دست ، پرس شانه تمرکز کنید که چندین گروه عضلانی را با هم درگیر می کنند. این ورزش های خوب و کالری سوز ضربان قلب را بالا می برند. برای ورزش بعد از شام نیز بهترین کار این است که پیاده روی قدرتی را تبدیل به دویدن کنید.

لاغری سریع در سه روز با ورزش

لاغری با ورزش ؛ روز سوم

حالا زمان آن رسیده است که بیشتر غذاهای خام بخوریم. غذاهایی مانند مرغ و ماهی را به صورت بخار پز یا کبابی درست کنید. مورفی می گوید خوردن غذاهای خام و پروتئین یعنی نمک و کالری کمتر به لاغرتر شدن کمک می کند. برای ناهار سالاد اسفناج ، کاهو و گردو به همراه یک قطعه مرغ را امتحان کنید و روی سالاد ، روغن زیتون و سرکه بریزید. برای شام ماهی قزل آلا به همراه مارچوبه میل کنید. برای ورزش با فشار تمرینات چرخشی را امتحان کنید.

اگر همین حالا هم از رفتن به باشگاه خسته شدید به پیاده روی بروید (پیاده روی در سربالایی ها). با این کار تمام عضلات هسته بدن و پایین تنه را به کار می گیرید. امروز روز خوبی است که پیاده روی بعد از شام را با یکی از اعضای خانواده یا یک دوست انجام دهید.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن