ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، ورزش هایی که کالری سوزی بالایی دارند و جدول کالری سوزی پیاده روی و ورزش برای سوزاندن 1000 کالری و ورزش کالری سوز در خانه و کالری سوزی در منزل و جدول مصرف کالری در ورزشهای مختلف و پروانه زدن چقدر کالری میسوزاند و نیم ساعت ورزش هوازی چقدر کالری میسوزاند و یک ساعت ایروبیک چقدر کالری میسوزاند در نم نمک.

راه هایی برای سوزاندن 800 کالری در یک ساعت

هر کسی می تواند به راحتی در نیم ساعت صدها کالری بسوزاند ، اما سوزاندن 800 کالری جامد در هر ساعت ، کار بسیار سختی می باشد اما شما فکرش را میکردید در یک ساعت و حتی کمتر از آن بتوانید 800 کالری بسوزانید؟ راه های سوزاندن کالری در این زمان کوتاه را در نم نمک بیاموزید که این واقعا عالی است ؛ راه کار اصلی انجام ورزش هایی است که در عرض یک ساعت 800 کالری در بدن شما می سوزانند.جدول کالری سوزی ورزش ها و محاسبه سوزاندن کالریجدول کالری سوزی ورزش ها و محاسبه سوزاندن کالری

روش های سوزاندن کالری

روش هایی برای سوزاندن کالری در مدت کوتاه

ورزش هایی که در عرض یک ساعت 800 کالری می سوزانند

1.انجام ایروبیک برای سوزاندن کالری

هر کسی که بیش از 100 کیلوگرم وزن داشته باشد ، قادر به سوزاندن 800 کالری در ساعت است که ایروبیک گزینه خوبی برای این افراد میباشد که عضلات پا که بزرگترین عضلات بدن هستند ، هدف قرار میدهند و در عضله سازی نقش مهمی دارند و باعث بهبود عملکرد قلب میباشد.

2. سوزاندن کالری با بوکس

اکثریت مردم نیاز به سوزاندن 800 کالری در یک ساعت دارند ، اما کسانی که بالای 100 کیلو وزن دارند میتوانند این مقدار کالری را فقط با انجام بوکس در یک ساعت بسوزانند.

چگونگی سوزاندن کالری

3. حمل بار های سنگین برای سوزاندن کالری

آیا میخواهید یک روش ساده و بی معنی را به شما پیشنهاد دهیم ، کافی است که چند کیسه سیمان بردارید و بکشید که وزن آنها بیشتر از 25 کیلوگرم باشد. که با انجام این کار پیش از یک ساعت میتوان 800 کالری سوزاند.

4. با قایقرانی کالری بسوزانید

قایقرانی یک ورزش شگفت انگیز است به خصوص زمانی که بر عکس پارو میزنید ، زیرا انرژی بیشتری را از شما میگیرد.هر کسی که بیش از 75 کیلوگرم وزن دارد میتواند با یک ساعت قایقرانی سنگین ، 800 کالری بسوزاند.

سوزاندن کالری با قایقرانی

5. بالا رفتن از تپه و یا بلندی به سوزاندن کالری کمک می کند

ما در مورد راه رفتن ساده و سبک صحبت نمیکنیم بلکه از پیاده روی های سرسخت و سبک های نظامی صحبت میکنیم.هر شخص به طور متوسط میتواند 800 کالری را با بالا رفتن از تپه های که شیب زیادی دارند ، در یک ساعت بسوزانند.

6. وزنه برداری و سوزاندن کالری

انجام ورزش های کششی میتواند خسته کننده و طاقت فرسا باشد ، اما اجازه ندهید که شما را متوقف کند.این ورزش باعث میشود که ضربان قلب شما در هر دقیقه بالای 125 بار بزند و باعث میشود که تنها در 60 دقیقه هزار کالری بسوزانید.

سوزاندن کالری با وزنه

7.سوزاندن کالری با اسکی کردن در میان دشت ها و صحرا ها و راه های فرعی

اگر در جاهای معمولی اسکی کنید ، فقط میتوانید زیر 800 کالری در ساعت بسوزانید اما اسکی کردنبا سرعت مسابقه ای و در مسیر های سخت میتواند کمک کند تا بیش از 1000 کالری بسوزانید و اگر این کار را بارها تکرار کنید ، میتواند باعث شود که فقط در یک ساعت بیش از 1500 کالری سوزانده شود.

8. دوچرخه سواری برای سوزاندن کالری

بسته به وزن و سرعت شما ، دوچرخه سواری میتواند تا بیش از 1500 کالری بسوزانید. اگر میخواهید که کالری بیشتری را بسوزانید ، فشار بیشتری را تحمل کنید و سرعتتان را به بالای 20 کیلومتر بر ساعت برسانید. هر کسی که بیش از 90 کیلو وزن دارد ، میتواند با دوچرخه سواری بین 14 تا 16 کیلومتر بر ساعت ، حدود 800 کالری بسوزاند.

سوزاندن کالری با ورزش

9. برای سوزاندن کالری فوتبال بازی کنید

بازی کردن منظم و حرفه ای فوتبال میتواند کمک کند تا در یک ساعت 800 کالری بسوزانید ؛ فقط ممکن است گاهی لازم شود که ورزش ها و تمرین های اضافی را در کنار آن انجام دهید.

10.سوزاندن کالری با جنگلبانی و خرد کردن الوار

حمل الوار و چوب های سنگین میتواند کمک کند تا در هر ساعت 800 کالری سوزانده شود و حتی بریدن چوب ها با سرعت زیاد میتواند در هر ساعت 1500 کالری را بسوزاند.

11.فریزبی راهی برای سوزاندن کالری

اگر دویدن را متوقف نکنید ، میتوانید با انجام فریزبی در هر ساعت حدود 800 کالری بسوزانید.

افزایش سوزاندن کالری

فریزبی ورزش مناسب برای سوزاندن 800 کالری در هر ساعت

برنامه سوزاندن کالری با تردمیل

چگونگی سوزاندن 800 کالری در روز ، فقط با تردمیل :

یک پوند یا 450 گرم ، معادل 3500 کالری است و کاهش وزن سالم برای هر هفته ، 1 تا 2 پوند ، معادل تقریبا 1 کیلوگرم است. شما باید از طریق ورزش ، مانند راه رفتن یا دویدن روی تردمیل مقدار زیادی کالری بسوزانید.

گام 1 :

قبل از استفاده از تردمیل ، 5 تا 10 دقیقه با حرکات کششی خودتان را گرم کنید.

به عنوان مثال : روی تردمیل ، پیاده روی کنید یا بدوید و سپس بازوها ، پاها ، ران ها ، کمر ، بازوها و زانوهایتان را قبل از انجام ورزش بکشید.

سوزاندن 800 کالری در روز

سوزاندن کالری با دویدن یا راه رفتن روی تردمیل

گام 2 :

توصیه می شود که برای کاهش وزن ، روزانه بین 60 تا 90 دقیقه ورزش های هوازی انجام دهید.

این کار را 5 روز در هفته تکرار کنید ، که علاوه بر لاغر شدن برای مراقبت از سلامت کلی نیز مفید است. این توصیه ها برای بزرگسالان است اما بهتر است که افراد زیر 18 سال ، هر روز 60 دقیقه تمرین و ورزش داشته باشند.

گام3 :

روزانه با سرعت 3/5 کیلوتر بر ساعت روی تردمیل حرکت کنید ، هر شخصی با این سرعت ، هر یک ساعت حدود 298 کالری می سوزاند.

راه هایی برای لاغری سریع

کاهش وزن سریع با تردمیل

گام 4 :

روزانه با سرعت 5 کیلومتر برساعت بر روی تردمیل بدوید ، که باعث می شود هر یک ساعت ، 596 کالری بسوزانید.

گام 5 :

سپس با سرعت 7/5 کیلومتر بر ساعت ، بر روی تردمیل بدوید ، تا حدود 930 کالری در ساعت بسوزانید.

گام 6 :

به تدریج برای افزایش سوزاندن کالری ، سرعت خود را بیشتر کنید.

اگر به طور معمول با سرعت 5 کیلومتر راه می رفتید ، اکنون به 7 کیلومتر ارتقا دهید و این روند را تا جایی بالا ببرید و ادامه دهید ، که باعث شود در هر ثانیه ، بین 90 تا 120 کالری بسوزانید.

ورزش های سوزاندن کالری

داشتن اندام ایده آل با ورزش

نکات اضافی برای سوزاندن کالری
  • علاوه بر سوزاندن کالری ها از طریق ورزش ، داشتن یک رژیم غذایی سالم نیز می تواند به کاهش وزن کمک کند.
  • مقدار زیادی میوه ، سبزیجات ، غلات کامل ، گوشت بدون چربی و محصولات لبنی کم چرب را به رژیم غذایی روزانه خود بیفزایید.
  • سعی کنید روزانه 500 کالری از رژیم غذایی معمولتان را کم کنید.
  • این کار ساده می تواند کمک کند تا در طول یک هفته ، یک کیلوگرم کاهش وزن داشته باشید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن