ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، آیا ماسک قهوه پوست را تیره میکند و روش تیره کردن پوست با قهوه و ماسک قهوه برای سبزه کردن پوست صورت و روش های سبزه کردن پوست در نم نمک.

آیا ماسک قهوه پوست را تیره میکند؟

در جواب اینکه آیا ماسک قهوه پوست را تیره میکند باید بگوییم بله.آیا ماسک قهوه پوست را تیره میکند؟آیا ماسک قهوه پوست را تیره میکند؟

آیا ماسک قهوه پوست را تیره میکند؟

اگر دوست دارید پوست بدنتان را با روشهای طبیعی تیره کنید در این مطلب یک روش جالب و خوشبو را برایتان اماده کرده ایم.

ابتدا صورت خود را با یک صابون تمیز کنید . سپس با یک اسفنج لوفا یا اسفنج مناسب دیگری بر روی پوست صورت خود بکشید تا لایه های خارجی پوست صورت برداشته شوند و به اصلاح علمی اکسفولیت (Exfoliate) شوند .

* وان حمام را از آب گرم پر کنید و سپس یک فنجان قهوه خرد و آسیاب شده را داخل آن بریزید . آب را بهم بزنید تا قهوه خوب در آن خیس بخورد . هر چه مدت بیشتری آب را بهم بزنید رنگ پوست صورت و بدن شما تیره تر خواهد شد . اگر دوست دارید که پوست بدنتان تیره تر شود تفاله قهوه را به پوست قسمت مورد نظر بدنتان بمالید و به مدت 30 دقیقه در آب وان دراز بکشید .

* تفاله قهوه را بآرامی و بطور یکنواخت بر روی پوست صورت بمالید . مراقب باشید که این ذرات به چشم یا بینی و یا گوشتان نروند . سپس بدنتان را بطور کامل بشویید و بگذارید بطور نرمال و طبیعی خودش خشک شود .

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن