بهترین و موثرترین روشهای جوانسازی پوست و ماسک جوانسازی پوست و بهترین دستگاه جوانسازی پوست و بهترین روش جوانسازی پوست و تزریق کلاژن برای جوانسازی پوست و جوانسازی پوست صورت با لیزر و جوانسازی پوست صورت با لیزر قیمت و جوانسازی پوست دست و سریع ترین راه جوانسازی پوست و ماسک برای جوان سازی پوست صورت در نم نمک.

بهترین و موثرترین روشهای جوانسازی پوست

زیبایی و داشتن پوستی زیبا باعث می شود که شما همواره جوانتر به نظر برسید .اگر شما هم به دنبال راهی برای جوانسازی پوست تان هستید به جای استفاده از داروهای شیمیایی گران قیمت ازاین ماسک های خانگی عالی استفاده کنید.ماسک برای جوان سازی پوست صورت + طرز تهیهماسک برای جوان سازی پوست صورت + طرز تهیه

روش های عالی برای جوانسازی و زیبایی پوست صورت

ماسک جوانسازی جادویی

اگر به دنبال ماسکی ارزان و سالم برای پوست خود هستید بهتر است یک ماسک صورت خانگی با میوه ها و گیاهان طبیعی در خانه درست کنید.اگر پوست صورت شما خشک و جوش دار است یک ماسک میوه ای می تواند به شما کمک کند و همچنین یک ماسک طبیعی میوه ای چین و چروک و لک های صورت شما را از بین برده و پوستی صاف و زیبا خواهید داشت.شما می توانید با نسخه های سنتی و ساده ای که در اختیارتان می گذاریم از محصولات بهداشتی آرایشی گیاهی بهره مند شوید و در خانه به راحتی یک کرم گیاهی درست کنید.

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست با چند ماسک طبیعی

ماسک خانگی برای جوانسازی پوست

جوانسازی پوست صورت با عصاره رازیانه

برای استفاده از عصاره رازیانه که نسخه ای قدیمی برای جوانسازی پوست صورت است باید روش تهیه عصاره رازیانه در منزل را یاد بگیرید.

کرم های طبیعی جوانسازی پوست

طرز تهیه عصاره رازیانه

  • ابتدا 3 قاشق از گیاه خشک شده رازیانه را با دو لیوان آب جوش دم کنید.
  • وقتی آب کامل به جوش آمد و یک لیوان از آب رازیانه باقی ماند حرارت را خاموش کنید .
  • در این مرحله آنچه از عصاره باقی مانده است را از صافی رد کرده و اجازه دهید تا خنک شود.
  • حالا با استفاده از یک پارچه سفید نخی آغشته به این عصاره ، صورت خود را بپوشانید جوری که تمام قسمت های پوست صورت شما پوشیده از این پارچه ی آغشته به عصاره باشد.
  • پس از 20 دقیقه میتوانید صورت خود را آبکشی کنید.

جوانسازی پوست صورت

روش های جوانسازی پوست در خانه

ماسک ضد چروک خیار برای جوان تر کردن پوست

طبق آنچه همیشه گفته شده است و خوب میدانید برای جلوگیری و از خشکی صورت و چین و چروک پوست ، آبرسانی بهترین راه حل است. روش های متعدد آبرسانی پوست را در مطالب دیگر نم نمک خوانده اید و به عوان یک مورد ساده و سریع روشی را در اینجا خواهیم گفت.

  • پوست یک عدد خیار متوسط را کنده و به صورت ریز رنده کنید.
  • حالا 1 قاشق غذاخوری روغن گلیسیرین به خیار رنده شده اضافه کنید تا ماسک شما آماده شود.
  • ماسک خانگی آماده شده را به مدت 20 دقیقه روی پوست خود بگذارید.
  • بهترین زمان استفاده از این ماسک ، شب است.

ماسک جوانسازی پوست خیار

ماسک جوانسازی پوست های جوش دار و خشک

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که پوستی خشک دارید ما به شما ماسک خیار را پیشنهاد میکنیم این ماسک را هر شب به مدت 10 بخش روی پوست خود قرار دهید تا با آبرسانی پوست از خشک شدن آن جلوگیری نمایید.

ماسک سفیدی صورت

ماسک جادویی برای جوانسازی پوست

ماسک جوانسازی خانگی مخصوص 30 ساله ها

لوسیون گوجه فرنگی برای پیشگیری از خشکی و چین و چروک زودرس همچنین بسیار موثر است و پوست شما را شاداب و لطیف میکند. این لوسیون به خانم های جوانی که به تازگی 30 سالگی خود را پشت سر گذاشتن بسیار توصیه می شود.بسیاری از متخصص لوسیون گوجه فرنگی را بهترین روش برای جلوگیری از چین و چروک پوست صورت به افراد توصیه می کند.

برای درست کردن لوسیون گوجه فرنگی کافی است 2عدد گوجه بردارید یکی از آنها را رنده کنید و کنار بگذارید و گوجه دیگر را در داخل خردکن به صورت مایع در بیاورید سپس یک قاشق غذاخوری آب لیموی تازه به آن اضافه کنید و کنار بگذارید.

ابتدا به مدت 20 دقیقه گوجه فرنگی رنده شده را روی پوست صورت و گردن خود بمالید سپس آن را از روی پوست خود بردارید و با یک دستمال تمیز از مخلوط گوجه فرنگی و آبلیمو را برداشته و روی پوست خود بمالید و 15 دقیقه دراز بکشید و اجازه دهید این مواد روی صورتتان باقی بماند ، سپس صورت خود را با آب ولرم شستشو دهید.

ماسک گوجه فرنگی مناسب جوانسازی پوست

روشن کردن پوست با ماسک اسفناج

برای فرم گیری عضلات پوست صورت و سلامت سلول های آن میتوانید صورت خود را با ماسک اسفناج ماساژ دهید.

برای تهیه این ماسک چند عدد برگ اسفناج را با نصف لیوان شیر جوشیده 5 دقیقه روی حرارت ملایم بگذارید تا زمانیکه برگها نرم شدن مخلوط را از صافی عبور دهید و پس از سرد شدن آن را به صورت خمیر در آورده و به مدت 20 دقیقه روی پوست خود بگذارید و در این مدت به آرامی صورت خود را ماساژ دهید. در انتها صورت خود را با باقی مانده شیر بشویید و بگذارید مدتی این مواد روی صورتتان بماند سپس صورت خود را با آب ولرم شستشو دهید.

جوانسازی پوست صورت

بهترین ماسک های خانگی برای زیبایی پوست

جوانسازی با کمک روش آبرسانی پوست

یکی از دلایل اصلی چین و چروک صورت خشکی پوست میباشد ، هر چقدر پوست رطوبت کمتری داشته باشد میزان خشکی آن زیاد میشود و چین و چروک های عمیق تری در پوست بوجود می آید.

برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک در پوست میتوانید از لوسیون گل و برگ ختمی در طول روز استفاده کنید.

برای تهیه این لوسیون 30 گرم از برگ و گل ختمی خشک شده را به همراه دو لیوان آب جوشانده و آن را از صافی عبور دهید. پس از سرد شدن این جوشانده را هر شب پس از پاک کردن مواد آرایشی از صورت خود به پوستتان بمالید این لوسیون می تواند تا صبح روی پوست و صورت و گردن شما بماند.

استفاده از آبرسان های پوستی برای جوانسازی پوست

شرایط آبرسانی به پوست

آبرسانی به پوست را فراموش نکنید

یکی از دلایل اصلی چین و چروک صورت خشکی پوست میباشد ، هر چقدر پوست رطوبت کمتری داشته باشد میزان خشکی آن زیاد میشود و چین و چروک های عمیق تری در پوست بوجود می آید.

برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک در پوست میتوانید از لوسیون گل و برگ ختمی در طول روز استفاده کنید.

برای تهیه این لوسیون 30 گرم از برگ و گل ختمی خشک شده را به همراه دو لیوان آب جوشانده و آن را از صافی عبور دهید. پس از سرد شدن این جوشانده را هر شب پس از پاک کردن مواد آرایشی از صورت خود به پوستتان بمالید این لوسیون می تواند تا صبح روی پوست و صورت و گردن شما بماند.

ماسک صورت صاف

برای جوانسازی پوست چه روش هایی وجود دارد

جلوگیری از پیری زود رس با ماسک دم اسبی

استفاده از حمام گیاه دم اسب یکی از روش های مناسب برای درمان چین و چروک های سطحی پوست میباشد.

برای استفاده از این روش دو لیوان جوشانده گیاه دم اسب را در آب نیمه ولرم وان بریزید و برای 20 دقیقه در وان دراز بکشید. این حمام گیاهی برای پیشگیری از پیری زودرس و درمان چین و چروک ها بسیار موثر است و شما می توانید در هفته دوبار از این حمام استفاده کنید.

برای تهیه جوشانده گیاه دم اسب 200 گرم از این گیاه را با 4 لیوان آب جوش مخلوط کنید و روی حرارت بگذارید و اجازه دهید تا این مخلوط به جوش و تنها دو لیوان از آن باقی بماند پس از آن جوشانده را به وان اضافه کنید.

بهترین روش جوانسازی پوست

ماسک های خانگی عالی برای جلوگیری از پیری زود رس

لوسیونی برای آنکه 10 سال جوانتر شوید

اگر میخواهید چین و چروک پوست خود را از بین ببرید و با آن مبارزه کنید و صورتی صاف و جوان داشته باشید ما به شما این لوسیون را پیشنهاد میکنیم برای تهیه این لوسیون کافی است یک لیوان جوشانده گیاه دم اسب را با یک استکان گلاب و 2 قاشق غذاخوری سرکه مخلوط کنید و هر شب آن را به صورت خود بمالید این گیاه را می توانید از عطاری خریداری نمایید.بسیاری از کارخانه های تهیه مواد آرایشی بهداشتی از این گیاه برای کرم های ضدچروک استفاده می نمایند.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.