ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، خال و سلامتی و خال زیاد در بدن نشانه چیست و خال روی انگشت حلقه نشانه چیست و علت افزایش خال گوشتی در بدن و لیزر خال صورت و علت زیاد شدن خال و عوارض برداشتن خال صورت و پیدایش ناگهانی خال و درمان خال صورت و ارتباط خال با جوانی و ارتباط خال با سرطان و تاثیر خال بر استخوان ها را در نم نمک ببینید.

ارتباط جالب خال روی صورت و سلامتی بدن!

خال های پوستی با تاخیر پیری در ارتباط است. دانشمندان می گویند که خال های پوستی فراوان می توانند شما را جوان تر نگه دارند.ارتباط جالب خال روی صورت و سلامتی بدن!ارتباط جالب خال روی صورت و سلامتی بدن!

محققان کالج کینگز لندن دریافتند که خال ها نه تنها می توانند به معنای پوست جوان تر باشند ، بلکه به معنای تراکم استخوان بهتر نیز می باشند.

آن ها گفتند که سلول های افرادی که خال های زیادی دارند ، دارای ویژگی هایی هستند که به آن ها اجازه تجدید حیات بیشتری می دهند با این حال، ممکن است خال های زیاد با میزان بالای سرطان، هم پوستی و هم انواع دیگر مرتبط باشد.

بیشتر افراد بین 30 و 40 خال دارند، اما بعضی از افراد 600 تا خال هم دارند.

مجموعه ای از مطالعات انجام شده توسط تیم کالج کین و یک متخصص پوست که نتایج آن را در این بخش از سلامت نم نمک آورده ایم ، به رابطه بین تعداد خال ها و دیگر ویژگی های فیزیکی توجه کردند. وقتی دارای تعداد زیادی خال هستید ، متوجه شدیم که آن ها باعث کاهش روند پیری می شوند.

خال زیاد نشانه چیست

خال زیاد و تاثیراتش بر سلامتی

فواید خال و تاثیراتش بر سلامتی و زیبایی

ابتدا دکتر باتایلی مشخص کرد که افراد با تعداد زیادی خال نسبت به برخی از تاثیرات پیری پوست، مانند چین و چروک ها و لکه ها ، واکنش و حساسیت کمتری نشان می دهند.

آخرین مطالعه در بین 1.200 دوقلو نشان داد که تعداد خال های بالا نیز به این معنی است که اینها با سن ، با کاهش تراکم استخوان مرتبط است که می تواند به معنی خطر کم تر داشتن بیماری استخوانی و شکستگی استخوان در آینده همراه باشد.

آن هایی که بیش از 100 خال داشتند، نیمی از احتمال ابتلا به پوکی استخوان را به نسبت افرادی که 25 خال دارند ، داشتند.

این مطالعه همچنین نشان داد که افرادی با تعداد خال زیاد ، دارای تراکم استخوانی بیشتر و شانس پایین تری برای پوکی استخوان در زندگی خود در مقایسه با افراد با خال های کوچک یا کم تر هستند.

نشانه های سلامت بدن

ارتباط خال و سلامتی استخوان ها

رابطه بین خال های صورت و سلامتی بدن

رده سنی :

دلیل این پیوندها مشخص نیست، اما محققان متوجه شده اند که افراد با تعداد زیادی خال در رشته های DNA شان در هر سلول که کد ژنتیکی خود را حمل می کنند، تفاوت دارند.

بخش هایی در انتهای این رشته ها که تلومرها نامیده می شوند و به طور موثر یک تایمر شمارش معکوس را که بر تعداد دفعاتی که یک سلول می تواند برای تولید سلول های جدید تقسیم کند ، تشکیل می دهند.

هرچه تلومر بلندتر باشد، تقسیمات سلولی بیشتر می تواند در طول عمر انجام شود و خال های بیشتر با تلومرها طولانی تر مرتبط هستند.

تعداد خال بالا به طور مستقیم با تلومرها طولانی تر و تلومر بلندتر پوست، استخوان ها، ماهیچه ها، قلب و چشم ها مرتبط است و آنها را از اثرات پیری محافظت می کند.

خال یکی از عوامل جوان ماندن

خال و سلامتی چه ربطی به هم دارند؟

خال و فوایدش برای سلامتی

برخی افراد دو خال دارند، برخی افراد 600 خال دارند، اما وقتی شما تعداد زیادی خال دارید، دانشمندان متوجه شدند که دیرتر پیر می شوید. "

" ما یک سیستم DNA در طول میلیون ها سال تکامل تولید کرده ایم - فکر نمی کنیم تولید کرمی که بتواند آن را تغییر دهد آسان باشد. "

این متخصص گفت که مکانیسم مقابله با پیری می تواند یک تجارت باشد که به طول عمر بدون بالا بردن خطر سرطان منجر شود.

خال های بدن و صورت

آیا سلامتی ربطی به خال های صورت و بدن دارد؟

ارتباط خال و سلامتی

آن هایی که بیشتر تقسیم سلولی دارند و به ظاهر جوان ترند، ممکن است خطر سرطان را افزایش دهند.

" به عنوان یک متخصص بالینی، وقتی با تعداد زیادی خال روبرو می شوم، به طور خودکار می خواهم درباره سابقه فامیلی آن ها بدانم، سپس می توانم در مورد پیش گیری فکر کنم.

این فقط ملانوما نیست، بلکه سرطان های رایجی مانند سرطان سینه و کولون نیز هست.

خال ها توضیح زیادی درباره سلامت فرد می گوید. توجه محققان به خال ها ، جلوه قابل مشاهده بسیاری از فواید سلامتی مانند سالمندی آهسته است.

محققان همچنین هشدار می دهند که افراد با تعداد خال بسیار زیاد ، احتمال بالاتری در سرطان پوست و روده بزرگ دارند.

این تنها سرطان پوست نیست ، بلکه سرطان های بیشتری مانند سرطان پستان و روده بزرگ نیز وجود دارد." وی همچنین می افزاید که تنها 5000 مورد سرطان پوست در سال در مقایسه با 39000 مورد سرطان روده وجود دارد.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن