ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، بهترین دستگاه جوانسازی پوست دست و بهترین دستگاه جوانسازی پوست صورت و بهترین دستگاه جوانسازی پوست دیجی کالا و بهترین دستگاه جوانسازی پوست و کدام روش جوانسازی بهتر است و قیمت دستگاه لیزر جوانسازی پوست و بهترین دستگاه لیفت صورت و بهترین دستگاه لیفتینگ صورت خانگی و سریع ترین راه جوانسازی پوست و دستگاه هایفوتراپی خانگی دیجی کالا در نم نمک.

بهترین دستگاه جوانسازی پوست کدام است؟

با افزایش سن ، به دلیل کاهش روند کلاژن سازی ، پوست رفته رفته پیرتر شده دچار افتادگی ، کاهش حجم و چین و چروک خواهد شد. خوشبختانه امروزه روشهایی برای بازگشت سرعت کلاژن سازی ، نظیر تحریک سلول های پوست به روشهای مختلف وجود دارد. از جمله این روشها می توان به لیزر ، انواع کرم ها و محصولات ضد چین و چروک ، دستگاه های لیفتینگ و رفع چین و چروک ، جراحی های مختلف و تزریق چربی ، تزریق فیلر و بوتاکس اشاره کرد.بهترین دستگاه جوانسازی پوست چیست؟بهترین دستگاه جوانسازی پوست چیست؟

چروک های صورت معمولا بیشتر در پوست اطراف چشم اتفاق می افتد زیرا پوست این قسمت بسیار لطیف ، نازک و حساس است و مستعد چین و چروک می باشد. بدیهی است این امر بسیار ناراحت کننده است و به همین دلیل است که بسیاری از افراد در صدد رفع یا جلوگیری از بروز آن هستند. استفاده از کرم های ضد چروک مستلزم صرف زمان هستند و عمدتا تاثیر چندانی ندارند و جراحی ها هم به دلیل داشتن عوارض سنگین بعد از عمل ، برای بسیار از افراد گزینه مناسبی به شمار نمی روند.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی ، دستگاه های لیفتینگ و جوانسازی پوست ، توانسته اند نتایج رضایت بخشی برای شما فراهم کنند و این امکان را به شما بدهند که آثار جوانسازی را روی پوست خود مشاهده نمایید. این دستگاه ها با استفاده از ایجاد فرکانس های رادیویی ، باعث تولید مجدد کلاژن در پوست و افزایش ضخامت و تراکم پوست می شوند.

در ادامه به معرفی دو روش جوانسازی مجهز به فن آوری روز دنیا می پردازیم.

آر اف فرکشنال

در روش آر اف فرکشنال با ورود سوزن های بسیار ظریف به پوست و انتقال امواج رادیوفرکوئنسی از طریق این سوزن ها به اپیدرم پوست ، سلول های پوست گرم شده و به تولید کلاژن تحریک می شوند. در آر اف فرکشنال به دلیل اثراتی که بر لایه میانی پوست اعمال می شود ، سطح پوست آسیب نخواهد دید و جز کمی ایجاد قرمزی و حساسیت که آن هم پس از گذشت چند ساعت مرتفع خواهد شد ، عوارض دیگری را شاهد نخواهیم بود. با آر اف فرکشنال طیف وسیعی از عوارض و مشکلات پوستی قابل درمان است که همین خصیصه ، آر اف فرکشنال را به یکی از بهترین روشهای جوانسازی پوست بدل می نماید.

دستگاه جوانسازی پوست

هایفوتراپی

هایفوتراپی همانند دستگاه سونوگرافی ، بر اساس امواج صوتی یا اولتراسوند با نفوذ عمیق بر روی پوست تاثیر می گذارد. با این تفاوت که امواج هایفوتراپی خاصیت درمانی داشته و شدت امواج آن بیشتر است. استفاده از امواج اولتراسوند در سونوگرافی از گذشته تا به امروز بی خطر بودن این تکنولوژی را اثبات می کند. این روش بدون درد بوده و زمان درمان آن کم می باشد. دستگاه هایفوتراپی با تنظیم عمق نفوذ ، برای انواع پوست و مناطق مختلف مناسب است.

امواج هایفوتراپی با تجمع زیر پوست و ایجاد گرما تا 70 درجه سانتی گراد باعث گرم شدن ، تحریک بافتی به تولید کلاژن و چربی سازی می گردند ، که این روند به سفت شدن و لیفت پوست کمک می کند. همچنین به دلیل عبور انرژی از اپیدرم و تجمع گرما در عمق پوست هیچ آسیبی به سطح پوست نمی رسد.

تاثیر هایفو در جوانسازی و لیفت پوست حدودا پس از گذشت سه ماه از جلسه درمانی ، آغاز می شود. در این روش نیاز به استراحت بعد از انجام هایفوتراپی نیست چون هیچ آسیب و زخمی در سطح پوست ایجاد نمی کند و به راحتی می توان ساعتی بعد از آن ، فعالیت های روزانه را از سر گرفت. با توجه به این مزیت ها هایفوتراپی امروزه یکی از موثرترین شیوه های جوانسازی و لیفت صورت است.

دستگاه جوانسازی پوست

هایفو بهتر است یا آر اف؟

در روش هایفوتراپی با ایجاد کشش عضلانی بهتر ، لیفت و جوانسازی پوست صورت می گیرد و در آر اف فرکشنال با تولید کلاژن و تحریک پوست به کلاژن سازی بیشتر ، جوانسازی ایجاد می شود. در هایفوتراپی شما تاثیری روی سطح پوست مشاهده نخواهید کرد و صرفا لیفت پوست و جوانسازی قابل انجام است در صورتی که با آر اف فرکشنال بسیاری از مشکلات سطح پوست مانند جوش ، اسکار آکنه و اسکارهای ناشی از جراحات پوستی ، کنترل چربی پوست ، درمان منافذ باز پوست در حد قابل قبول و ... را مشاهده خواهید نمود.

روش آر اف فرکشنال در چند جلسه انجام می شود و اثر تدریجی دارد اما روش هایفوتراپی در یک جلسه قابل انجام است. در روش آر اف فرکشنال ، امواج به لایه اپیدرم نفوذ کرده و فراتر از لایه دوم پوست پیش نمی روند درحالی که هایفوتراپی امواج را به عمق پوست نفوذ خواهد داد.

با توجه به توضیحات داده شده در وب سایت نم نمک ، با در نظر گرفتن وسیع الطیف بودن آثار درمانی آر اف فرکشنال نسبت به هایفوتراپی ، می توانیم به ذکر این نکته اکتفا کنیم که این دو روش در جوانسازی ، می توانند اثر هم پوشانی داشته باشند و در کنار هم آثار درخشانی در پوست ایجاد کنند.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن