ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، ماسک زغال با زردچوبه و خواص ماسک زغال با زردچوبه و نحوه استفاده ماسک زغال با زردچوبه و دستورالعمل ماسک زغال با زردچوبه و طرز تهیه ماسک زغال با زردچوبه و ماسک زغال با زردچوبه برای پوست خشک و ماسک زغال با زردچوبه برای پوست حساس و ماسک زغال با زردچوبه برای جوش صورت و ماسک زغال با زردچوبه درمان آکنه و ماسک زغال با زردچوبه برای پوست چرب در نم نمک.

طرز تهیه ماسک زغال با زردچوبه و دستورالعمل استفاده از آن

زردچوبه دارای خواص جادویی است. ثابت شده که این ادویه دارای خواص ضدعفونی کننده ، آنتی باکتریال (ضدمیکروبی) و ضد التهاب است. همچنین اخیراً ثابت شده است که زردچوبه دارای خاصیت ترمیم کنندگی زخم ها نیز هست. عسل نیز دارای خاصیت ضدمیکروبی است و در ساختار خود گلوکونیک اسید و مقادیری آلفاهیدروکسی اسید است که موجب روشن شدن و شفافیت پوست می شود. ترکیب این مواد با کربن فعال می تواند یک معجون عالی برای درمان و پاکسازی پوست باشد. دستور تهیه این ماسک بدین شرح است :طرز تهیه ماسک زغال با زردچوبه [دستورالعمل]طرز تهیه ماسک زغال با زردچوبه [دستورالعمل]

ماسک زغال با زردچوبه

 

مواد زیر را با هم ترکیب کنید :

1. 2 قاشق چایخوری زردچوبه

2. 2 قاشق چایخوری عسل

3. 2/1 قاشق چایخوری روغن نارگیل

4. مقداری آب برای خمیرکردن ترکیب

5. یک تا دو عدد کپسول زغال فعال

برای مدت 15 دقیقه اجازه دهید این ترکیب روی پوست بماند و سپس با آب سرد آبکشی کنید. می توانید پس از این ماسک از کرم های مرطوب کننده برای آبرسانی پوست استفاده کنید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن