ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، ماسک سیب زمینی برای لک صورت و ماسک سیب زمینی برای لکه پوست و ماسک سیب زمینی برای سفید شدن صورت و ماسک سیب زمینی برای لکه صورت و گلاب ماسک سیب زمینی برای لکه صورت و ماسک سیب زمینی و عسل برای لک صورت و ماسک سیب زمینی برای چاقی صورت و ماسک سیب زمینی و ماست برای لک صورت و مضرات سیب زمینی برای پوست صورت و ماسک سیب زمینی برای جوش صورت در نم نمک.

طرز تهیه ماسک سیب زمینی برای لکه صورت و لک پوست

در این مقاله از نم نمک بهترین ماسک های خانگی برای از بین بردن لکه صورت را به شما معرفی می کنیم و انواع آن را مورد بررسی قرار دادیم ، اگر شما هم دنبال راه هایی برای از بین بردن لکه های روی پوستتان هستید و هنوز ماسک دلخواه و مناسبتان را پیدا نکرده اید ، به نظر می رسد وقت آن رسیده که جای خالی ماسک متناسب با نیاز پوستتان را با یک انتخاب درست و به جا پر کنید. شما می توانید یا به سراغ استفاده از این ماسک سیب زمینی برای لکه صورت بروید.درمان قطعی لک صورت و پوست با ماسک سیب زمینیدرمان قطعی لک صورت و پوست با ماسک سیب زمینی

ماسک سیب زمینی و آرد برنج بهترین ماسک سیب زمینی برای لکه صورت

طرز تهیه ماسک سیب زمینی برای لکه صورت و لک پوست

آب سیب زمینی به کاهش لکه های و روشن شدن پوست کمک می کند. از طرف دیگر آرد برنج با پاکسازی پوست و حذف سلول های مرده پوست موجب افزایش نرمی و درخشندگی پوست می گردد. آب لیمو نیز منافذ پوست را پاکسازی می کند و عسل به حفظ رطوبت پوست شما کمک می کند. برای درست کردن این ماسک معجزه آسا باید مراحل زیر را دنبال کنید.

  • 1 قاشق چای خوری آب سیب زمینی را با 1 قاشق چای خوری آرد برنج و 1 قاشق چای خوری آب لیمو ترش تازه و 1 قاشق چای خوری عسل ترکیب کنید.
  • سپس مواد را خوب هم بزنید تا مخلوط غلیظی ایجاد شود.
  • این ماسک را روی صورت و گردن بمالید و اجازه دهید خشک شود.
  • بعد از خشک شدن ماسک مقداری آب روی پوست بزنید و با انگشت به صورت دورانی روی صورت بکشید تا همه مواد از روی پوست پاک شود.
  • برای اثر بخشی بیشتر بهتر است دو بار در هفته از این ماسک استفاده کنید.
ماسک ضد لک سیب زمینی و عسل و شیر

طرز تهیه ماسک سیب زمینی برای لکه صورت و لک پوست

برای تهیه یکی از موثرترین انواع ماسک سیب زمینی برای لکه صورت می توانید از ترکیب سیب زمینی ، عسل و کمی شیر استفاده کنید. سیب زمینی به تنهایی هم می تواند خاصیت ضد لک و کاهش تیرگی های پوست را داشته باشد ، اما ترکیبش با عسل و شیر می تواند خاصیت ضد لک این ماسک را تا حد قابل توجهی افزایش دهد. برای تهیه ماسک ضد لک سیب زمینی ، کافی است یک سیب زمینی متوسط تا بزرگ را رنده یا میکس و سپس 2 قاشق عسل و 2 قاشق شیر به آن اضافه کنید. این ترکیبات را خوب هم بزنید تا کاملا یک دست و خمیری شکل شوند. حالا ماسک ضد لک خانگی شما آماده است. می توانید مواد ماسک را با یک براش آرایشی روی پوستتان یا روی نقاط تیره و لک های صورتتان بزنید و اجازه دهید این ماسک حدود 30 دقیقه روی صورتتان بماند. بعد می توانید با آب سرد یا ولرم صورتتان را کاملا بشویید و مواد ماسک را از روی صورتتان پاک کنید. تکرار این ماسک خانگی به صورت هفته ای دو یا سه بار ، می تواند لک های شما را به طور قابل توجهی کاهش دهد.

ماسک ضد لک سیب زمینی و روغن زیتون و شیر

طرز تهیه ماسک سیب زمینی برای لکه صورت و لک پوست

حتما می دانید که سیب زمینی روی پوست خاصیت سفیدکننده ، روشن کننده و ضد لک دارد. بنابراین ماسک خانگی که بر پایه سیب زمینی تهیه می شود می تواند برای از بین بردن لک و تیرگی های پوست صورت شما بسیار موثر واقع شود. یکی از بهترین انواع ماسک ضد لک صورت با سیب زمینی ، ترکیب آن با روغن زیتون و شیر است. برای تهیه این ماسک 1 عدد سیب زمینی را کاملا میکس یا رنده ریز کنید ، 2 قاشق روغن زیتون و دو قاشق شیر به آن اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. ماسک شما آماده است. مواد ماسک را روی نواحی تیره و لک های پوستتان و یا روی کل پوستتان قرار دهید و 30 دقیقه منتظر بمانید تا ماسک شما اثر مطلوبش را روی پوستتان بگذارد. بعد با آب سرد یا ولرم آن را از روی پوستتان پاک کنید. فراموش نکنید که برای دریافت نتیجه دلخواه لازم است این ماسک ها را به طور مرتب در روتین پوستی تان استفاده کنید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن