ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، ربات ها ممکن است برای انسان ها چه مشکلاتی به وجود اورند و کاربرد ربات ها در زندگی انسان ها و ربات در آینده و ربات ها در اینده و ربات چیست و آینده ربات ها و ربات ها جایگزین انسان و نقش ربات در آینده در نم نمک.

زندگی ربات ها در کنار انسان از رویا تا واقعیت!

همان گونه که مستحضر هستید ، در دنیای نوین و مدرن امروزه شاهد پیشرفت چشمگیر و بی نهایت در صنعت های مختلفی در سرتاسر جهان هستیم که علت اصلی پیشرفت علم و تکنولوژی آسوده شدن زندگی انسان ها می باشد که می تواند در زندگی روزمره هر یک از ما به میزان شگفت انگیزی تاثیرگذار باشد.زندگی ربات ها در کنار انسان از رویا تا واقعیت!زندگی ربات ها در کنار انسان از رویا تا واقعیت!

از مهم ترین صنعت هایی که روزانه در حال گسترش می باشند می توان به اتومبیلف اسمارت فون ها و دنیای ربات ها اشاره نمود که اینک شاهد رشد و پیشرفت آن هستیم. اما دنیای رباتیک سال های طولانی است که در حال توسعه می باشد و امروزه شاهد برخی ربات های ساخته شده توسط مهندسان حرفه ای هستیم که شباهت بسیار زیادی به انسان ها دارند!

آینده ربات ها چگونه خواهد بود؟؟

اگر بخواهیم ربات ها را به چند قسمت تقسیم کنیم ، می توانیم آنها را به 2 قسمت تقسیم کرد که دسته اول ربات هایی می باشند که برای شرایط سخت و نجات جان انسان های گیر افتاده در آوار و... طراحی و ساخته شده اند و دسته دوم متعلق به ربات هایی می باشد که در آینده ای نه چندان دور در کنار ما با چهره ای متفاوت و منحصر بفرد حضور خواهند داشت!

این بسیار جالب و شگفت انگیز است که در چند سال اینده ما دیگر در خانه استراحت می کنیم و قبل از اینکه استراحت کنیم ، لیست مایحتاجی که باید از فروشگاه مواد غذایی را خریداری نماییم را تکمیل می کنیم و به ربات هوشمند خود می دهیم تا از فروشگاه تهیه نماید و به خانه باز گردد!! و یا حتی بر روی مبل در حال تماشای تلویزیون باشید و ربات هوشمند شما در حال کشیدن جارو برقی و تمیز کردن خانه باشد!!

زندگی ربات ها در کنار انسان ها

اما با وجود معرفی برخی ربات ها در دنیای امروزه ، پیش بینی می شود این ربات ها از چه زمانی در کنار ما زندگی نمایند؟!!

دکتر پیرسون یکی از اعضای انجمن کامپیوتر بریتانیا ، در نگاهی به آینده ربات ها اعلام نمود که این ربات ها از سال 2050 میلادی در خانه هر یک از ما وجود خواهند داشت که برای اتفاق افتادن چنین چیزی نیاز به 30 سال صبر می باشد.

با این وجود می توان این گونه پیش بینی نمود که آینده ای روشن و خارق العاده در انتظار ما انسان ها می باشد که بدون هرگونه سختی می توانیم به بهترین شکل ممکن زندگی کنیم.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن