ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، اینستاگرام تجاری و چگونه پیج خود را بیزینسی کنیم و معایب اکانت بیزینس اینستاگرام و خارج شدن از حالت بیزینس اینستاگرام و مزایای بیزینس پروفایل اینستاگرام و تغییر بیزینس اینستاگرام و نوشتن شغل در بیو اینستاگرام و آموزش اینستاگرام برای کسب و کار و استوری بیزینس اینستاگرام و آموزش ساخت اینستاگرام تجاری و ساخت اینستاگرام تجاری و ساخت اکانت اینستاگرام تجاری و instagram business account را در نم نمک ببینید.

اکانت بیزینس اینستاگرام تجاری برای کسب و کار

اینستاگرام تجاری ، یکی دیگر از قابلیت های اینستاگرام می باشد که عموم کاربران این شبکه اجتماعی می توانند از این قابلیت خیلی ساده و آسان استفاده نمایند. بدون شک تفاوت هایی بین صفحات اینستاگرام تجاری و صفحات اینستاگرام عادی وجود دارد که در مسیر موفقیت شما تاثیر خواهند گذاشت و این تفاوت نیز برای هر یک از ما قابل درک خواهد بود.چگونه پیج ایسنتاگرام خود را بیزینسی کنیم؟چگونه پیج ایسنتاگرام خود را بیزینسی کنیم؟

آموزش ساخت حساب اینستاگرام تجاری

برای مثال از مهم ترین قابلیت های اینستاگرام تجاری می توان به مواردی اعم از دسترسی شما به اینسایت (Insight) اینستاگرام ، ایجاد پست های تبلیغاتی لینک شده به فروشگاه ، اضافه شدن دکمه Contact و... اشاره کرد. با این وجود اگر شما تصمیم به ایجاد حساب تجاری اینستاگرام دارید ، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نم نمک با نحوه ساخت اینستاگرام تجاری (instagram business) بصورت قدم به قدم آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

در قدم اول وارد برنامه اینستاگرام و سپس پروفایل خود شوید. از قسمت بالا گزینه 3 خط افقی را انتخاب کنید.

گزینه مشخص شده را انتخاب کنید

قدم دوم؛ گزینه Settings را انتهای صفحه انتخاب کنید.

گزینه setting را انتخاب کنید

قدم سوم؛ در این بخش گزینه Account را همانند تصویر ذیل انتخاب کنید.

گزینه account را انتخاب کنید

قدم چهارم؛ گزینه Switch to professional account را از انتهای صفحه انتخاب کنید.

گزینه مشخص شده را انتخاب کنید

قدم پنجم؛ در این بخش برای آشنایی بیشتر با اینستاگرام تجاری ، برخی صفحات را باید پشت سر بگذارید که آخرین صفحه ، مهم ترین بخش در این آموزش می باشد. از این رو 3 بخش اول را مطالعه کنید و با کلید Continue به صفحات بعدی منتقل شوید.

گزینه continue را انتخاب کنید

قدم ششم؛ در این بخش شما باید از قسمت بالا دسته بندی تجارت خود را انتخاب و یا تایپ کنید. برای مثال پیجی که ما ساخته ایم ، صرفا یک بلاگ ساده و روزمره می باشد که قابل تغییر می باشد. همچنین توجه داشته باشید که وقتی شما حساب تجاری میسازید ، فیلد کاری و زمینه تجاری که در این بخش انتخاب کرده اید ، در صفحه پروفایل شما نمایش داده خواهد شد. برای آنکه این لیبل نمایش داده نشود ، می توانید گزینه زیرین دسته بندی را به حالت خاموش تغییر دهید.

دسته بندی حساب اینستاگرام تجاری را انتخاب کنید

هم اکنون حساب شما بصورت رسمی تبدیل به حساب اینستاگرام تجاری شده است و می توانید از قابلیت های مهم و اصلی آن در پیش برد مسیر موفقیت خود استفاده نمائید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن