ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، شرایط و نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام و هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام و دریافت تضمینی تیک آبی اینستاگرام و گرفتن تیک ابی اینستاگرام در چند ثانیه و دریافت تیک آبی اینستاگرام غیر واقعی و کپی تیک آبی اینستاگرام و خرید تیک آبی اینستاگرام و تیک آبی اینستاگرام رایگان و کد تیک آبی اینستاگرام در نم نمک.

شرایط و آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام

اینستاگرام یکی از صفحات مجازی با میلیون ها طرفدار می باشد که این روزها در میان کاربردی ترین اپ هایی است که اکثر دارندگان گوشی های هوشمند ، آنرا نصب و استفاده می کنند. با این حال اینستاگرام شبکه مجازی ای برای اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوهایی می باشد که به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از اشتراک تصاویر و ویدیوهایی مختلف ، از یکدیگر مطلع شوند.شرایط و نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام با متد(2024)شرایط و نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام با متد(2024)

به همین دلیل ابزارهای زیادی به تنهایی بر روی این برنامه برای اشتراک گذاری هر چه بهتر تصاویر تعبیه شده است که کاربران این صفحه مجازی می توانند از آن استفاده کنند. اما نکته ای که شاید تاکنون نظر شما را ممکن است جلب کرده باشد ، شاید در صفحه افراد سلبریتی باشد که بعد از باز کردن صفحه آنها با یک تیک آبی روبرو می شوید که می تواند برای شما سوال شود که چگونه چنین چیزی را می توانید برای صفحه مجازی خود اعمال کنید؟! یا اصلا حتی چنین چیزی ممکن است در صفحه شما اعمال شود؟! آیا شرایط خاصی دارد؟! چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

با این وجود اگر این سوالات در ذهن شما است ، نگران نباشید. ما در ادامه این مطلب از سایت نم نمک شما را با نکات زیادی از این تیک آبی که اصطلاحا " تیک آبی اینستاگرام " و همچنین نحوه درخواست تیک آبی اینستاگرام ، آشنا خواهیم کرد. همراه ما باشید.

 روش گرفتن تیک آبی در اینستاگرام

شرایط تیک آبی اینستاگرام

جالب است بدانید که شرایط گرفتن تیک آبی در اینستاگرام کمی پیچیده و سخت می باشد که در اصل اگر بخواهیم واقع بینانه به این موضوع بپردازیم ، می توان گفت که در اصل فاکتورهای مشخصی در این زمینه وجود ندارد و اما یک سری از نکات و شرایطی وجود دارند که در ادامه این بخش از نم نمک به آن خواهیم پرداخت که با استفاده از موراد زیر می توانید اقدام به دریافت تیک آبی کنید.

گوگل نالج پنل داشته باشید

روند دریافت تیک آبی اینستاگرام از بخش های گوناگونی تشکیل شده است؛ که می توان گفت مهم ترین بخش آن داشتن گوگل نالج باشد.

چگونه گوگل نالج پنل داشته باشم؟

حساب معتبر اینستاگرامی داشته باشید

به گفته اینستاگرام ، شما در صورتی می توانید تیک ابی دریافت کنید که یک صفحه شخصی یا یک صفحه بیزینس معتبر داشته باشید که طبیعتا این کار آسان می باشد. با این حال تصور کنید که سلبریتی X یکبار تیک آبی را دریافت کرده است و طبیعتا شما قادر نخواهید بود که درخواست تیک ابی با حسابی که معتبر نیست دهید. اما اگر شما در حال ساخت فیلم سینمایی هستید که افراد سلبریتی که دارای تیک آبی هستند ، شما را دنبال می کنند و در اصل شما واقعی باشید ، در این زمینه پیش بینی می شود که اینستاگرام درخواست شما را قبول کند.

 روش گرفتن تیک آبی در اینستاگرام

حسابتان باید کامل باشد!

یکی دیگر از نکاتی که باید به آن اشاره کرد این است که حساب شما باید کامل باشد! یعنی چی؟ یعنی اینکه در قسمت بیو ، شما شرح کارهایی را که انجام داده اید را نوشته باشید و همچنین حساب کاربری شما ، پابلیک (عمومی) باشد. با این وجود اگر بصورت کلی بخواهیم بگوئیم ، می توان گفت که حساب شما باید اعتبار بسیار زیادی داشته باشد که در طول روز توسط کاربران زیادی جستجو می شود و در اصل برای خودتان یک برند کامل و جامع هستید و چندین یوزر اقدام به دنبال کردن شما می کنند. مطمئنا چنین اقدامی کمی سخت است و حتما باید یک فرد شناخته شده باشید.


نحوه درخواست تیک آبی اینستاگرام

درخواست تیک آبی اینستاگرام کار آسانی می باشد که در ابتدا ما قصد داریم شما را با نحوه درخواست تیک آبی اینستاگرام آشنا سازیم که می توانید بدین شیوه درخواست دهید؛

1- ابتدا از منو کاربری وارد برنامه " Instagram " شوید. بعد از وارد شدن ، بر روی گزینه " Profile " از گزینه های پائینی اینستاگرام کلیک کنید و در نهایت با فشردن گزینه 3 خط عمودی وارد Settings شوید.

روش های دریافت تیک آبی اینستاگرام

2- در این مرحله از گزینه های موجود بر روی " Account " کلیک کنید.

چگونه تیک ابی اینستا بگیریم

3- در صفحه باز شده بر روی " Request Verification " کلیک کنید.

شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام

4- اینک شما می توانید در این صفحه ، اقدام به درخواست تیک آبی اینستاگرام کنید که باید جایگاه های خالی را پر کنید. این جایگاه ها عبارتند از موارد زیر؛

  • نام کامل شما
  • نامی که با آن شناخته شده اید
  • زمینه ای که در آن فعالیت دارید
  • انتخاب و آپلود تصاویر کارت ملی یا پاسپورت که اگر شما ساکن ایران هستید ، باید پاسپورت خود را ارسال کنید.

ترفند درخواست تیک آبی اینستا

در نهایت که تمام موارد و مدارک بالا را در صفحه بالا وارد کردید ، باید بر روی گزینه " Send " کلیک کنید تا درخواست شما در اینستاگرام ثبت شود.

توجه : نکته ای که لازم است در این قسمت بگوئیم ، این است که با ارسال مدارک حتما شما قادر به دریافت تیک آبی خواهید بود چرا که قانون و ضوابط خاصی در این راستا وجود دارد که باید مشمول آنها باشید!

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن