ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، دیدن استوری از طریق گوگل کروم و دیدن استوری اینستاگرام از طریق گوگل و دیدن استوری واتساپ از طریق گوگل کروم و سایت دیدن استوری بدون سین و دیدن استوری اینستا بدون فهمیدن طرف مقابل و دیدن استوری اینستا بدون فهمیدن طرف مقابل نی نی سایت و برنامه دیدن استوری اینستا بدون فهمیدن طرف مقابل و ربات دیدن استوری اینستاگرام و برنامه دیدن استوری بدون فهمیدن واتساپ و دیدن استوری واتساپ و نشان ندادن بازدید استوری اینستاگرام در نم نمک.

دیدن استوری از طریق گوگل کروم بدون فهمیدن طرف مقابل

متاسفانه در حالت عادی مشاهده استوری اینستاگرام (Instagram Story) از طریق نسخه تحت وب آن وجود ندارد ، اما ترفندی خاص قادر به انجام این عمل خواهید بود. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر با افزونه Chrome IG Story مرورگر کروم بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.دیدن استوری از طریق گوگل کروم بدون فهمیدن طرف مقابلدیدن استوری از طریق گوگل کروم بدون فهمیدن طرف مقابل

مقدمه ای در رابطه با مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر (Instagram Story)

اینستاگرام هم اکنون یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی موجود است که کاربران متعددی دارد. یکی از قابلیت هایی که در اینستاگرام ارائه شده ، اینستاگرام استوریز نام دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن می توانید از مقاله “استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) و نکات استفاده از آن“ استفاده کنید.

قابلیت استوریز یا استوری (Story) مانند بسیاری دیگر از ویژگی های اینستاگرام فقط در اپلیکیشن اختصاصی آن ارائه شده است ، بدین معنا که شما با مراجعه به سایت اینستاگرام و نسخه تحت وب آن قادر به استفاده از قابلیت استوری نخواهید بود. اما این مشکل از طریق یک ترفند خاص و جالب برطرف می شود! در این ترفند باید از مرورگر کروم و افزونه Chrome IG Story استفاده شود.

دیدن استوری از طریق گوگل

نحوه استفاده از افزونه Chrome IG Story

راه اندازی افزونه Chrome IG Story به سادگی صورت می پذیرد. به محض اینکه این افزونه را در مرورگر گوگل کروم نصب کنید و وارد نسخه تحت وب اینستاگرام شوید ، قادر به مشاهده استوری های آن خواهید بود. برای استفاده از افزونه مذکور به شرح زیر عمل کنید :

  • مرورگر گوگل کروم (Google Chrome) کامپیوتر یا لپ تاپ خود را اجرا کنید.
  • به منوی اضافه کردن افزونه ها (Add Extensions) مراجعه کنید. برای انجام این کار می توانید بر روی آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست مرورگر کلیک و گزینه Settings را انتخاب کنید. سپس از منوی سمت چپ ، بر روی گزینه Extensions کلیک نمایید و نهایتا در بخش زیرین صفحه بر روی گزینه Get more extensions کلیک کنید.
  • پس از اجرای منوی جستجوی افزونه ها باید نام افزونه Chrome IG Story را وارد و جستجو کنید.

دیدن استوری از طریق گوگل

  • با کلیک بر روی گزینه Add to Chrome این افزونه را دانلود و به مرورگر کروم اضافه کنید. اگر در سرچ نتونستید این افزونه را پیدا کنید ، می توانید از لینک زیر برای دانلود این افزونه استفاده نمایید.
  • حال به سایت اینستاگرام بروید و وارد اکانت خود شوید.

مشاهده خواهید کرد که استوری های اینستاگرام (Instagram Stories) در منوی فوقانی صفحه نمایش داده می شوند. با کلیک بر روی هر یک از استوری ها از طریق کامپیوتر و مرورگر کروم قادر به مشاهده آن ها خواهد بود.

دیدن استوری از طریق گوگل

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
40%

نظر دادن