ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با آموزش تصویری رمز یکبار مصرف بانک مسکن و نحوه فعال سازی مز پویای بانک مسکن که به آن رمز دوم یکبار مصرف هم می گویند به صورت گام به گام با شما در نم نمک خواهیم بود.

رمز دوم یکبار مصرف یا رمز پویا بانک مسکن + آموزش تصویری فعالسازی

سالانه شاهد خبرهای متعددی هستیم که در آن یک سری از افراد سودجو در هر برهه ای از زمان صفحات جعلی را با نام ها و شعارهای مختلف ایجاد می کنند. برای مثال در صفحه کاملا دروغین از بسته ای بسیار با ارزش حرف می زنند که با اسکرول به انتهای صفحه با قیمت ناچیزی روبرو خواهید شد که واقعا می تواند هر یک از ما را شوکه سازد.آموزش فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف(رمز پویا) بانک مسکنآموزش فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف(رمز پویا) بانک مسکن

سپس شما برای خرید بسته کاملا دروغین به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد که طراحی آن همانند طراحی نسخه واقعی است و با وارد کردن اطلاعات بانکی خود ، چیزی از حسابتان کسر نخواهد شد و اما ناگهان حساب بانکی شما بصورت کامل تخلیه خواهد شد! از این رو توصیه ای که ما برای شما داریم ، خرید از فوشگاه های معتبر آنلاین کشور می باشد که دارای نماد اعتماد هستند.

با این وجود طبق گفته ها و شنیده ها ، قرار بر این است که تا دی ماه سال جاری رمز از بانک ها حذف و غیر فعال خواهد شد و مشتریان بانک ها باید اقدام به فعال سازی رمز پویا بانکی کنند. بانک مسکن نیز در میان این بانک ها قرار دارد و برای مشتریان خود ، از برنامه رمز نما بانک مسکن رونمایی کرد. در این گزارش از نم نمک با فرایند فعال کردن رمز یکبار مصرف بانک مسکن آشنا خواهید شد.

1- ابتدا به نزدیک ترین شعب بانک مسکن مراجعه کنید و سپس کارت را وارد دستگاه کارتخوان بانک مسکن نمائید.

2- از منو اصلی گزینه تغییر رمز را انتخاب کنید.

گزینه تغییر رمز را از دستگاه atm انتخاب کنید

3- گزینه خدمات رمز پویا را انتخاب نمائید.

گزینه خدمات رمز پویا را انتخاب کنید

4- تخصیص رمز دوم پویا را انتخاب کنید.

گزینه تخصیص رمز دوم پویا را انتخاب کنید

5- در این مرحله باید شماره تلفن خود را وارد کنید و سپس بر روی گزینه ادامه کلیک کنید. در صورت مطابقت شماره تلفن با شماره تلفن ثبت شده در سامانه بانک مسکن شما ، رسیدی را از دستگاه atm دریافت خواهید کرد که حاوی شماره سریال توکن می باشد و همزمان پیامکی را دریافت می کنید که در آن کد فعال سازی توکن جای داده شده است.

شماره تلفن خود را وارد کنید

6- اینک از لینک های زیر اقدام به دانلود نرم افزار رمز یکبار مصرف بانک مسکن مطابق با سیستم عامل گوشی خود کنید؛

7- برنامه دانلود و نصب کنید و سپس وارد برنامه شوید. در صفحه اول باید رمز عبوری را برای خود تعریف کنید که در هر بار ورود و خروج باید آنرا وارد نمائید.

برنامه رمز یکبار مصرف بانک مسکن

8- شما همچنین می توانید از قابیلت حسگر اثر انگشت برای ورود و خروج به برنامه رمز یکبار مصرف بانک مسکن استفاده کنید.

اثر انگشت خود را در صورت لزوم وارد کنید

9- این مرحله ، مرحله آخر می باشد که باید شماره کارت خود را وارد کنید و سپس در قسمت شماره سریال توکن ، سریال دریافتی از دستگاه atm و همچنین در قسمت کد فعال سازی باید کدی را که به شما پیامک شده است را وارد کنید. در نهایت بر روی افزودن توکن کلیک کنید. از این رو برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف یا رمز پویا بانک مسکن باید از این برنامه استفاده کنید که مدت انقضا هر کد دریافتی فقط 60 ثانیه می باشد!

ثبت کارت در برنامه رمز نما بانک مسکن

تبریک! شما موفق به فعال سازی رمز پویا بانک مسکن کنید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن