ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

اسکرین شات واتس اپ و چگونه بفهمیم از چت واتس اپ اسکرین شات گرفته شده و فهمیدن اسکرین شات در واتساپ نی نی سایت و اسکرین شات از عکس یکبار مصرف واتساپ و جلوگیری از اسکرین شات در واتس اپ و چگونه عکس های یکبار مصرف واتساپ را دوباره ببینیم و اسکرین شات از صفحات ممنوع و اسکرین شات از چت یعنی چه و اسکرین شات از استوری واتساپ در نم نمک.

چگونه بفهمیم از چت واتس اپ اسکرین شات گرفته شده؟

آیا به این موضوع فکر می کنید که واتس اپ وقتی از چت یا استاتوس دیگران اسکرین شات می گیرید ، به آنها اطلاع می دهد؟ کنجکاو هستید که وقتی شخصی از چت یا استاتوس شما اسکرین شات می گیرد ، اعلانی دریافت خواهید کرد یا خیر؟واتس اپ اسکرین شات چت ، استوری و استاتوس را خبر می دهد؟واتس اپ اسکرین شات چت ، استوری و استاتوس را خبر می دهد؟

به گزارش نم نمک ، اگر می خواهید درباره تنظیمات اعلان اسکرین شات واتس اپ بدانید ، شاید این گزارش بتواند به سوالات شما ، پاسخ دهد.

چگونه بفهمیم از چت واتس اپ اسکرین شات گرفته شده؟

وقتی از یک چت اسکرین شات می گیرید ، واتس اپ خبر می دهد؟

خیر ، هنگامی که از چت های یک کاربر با خودتان ، اسکرین شات می گیرید ، واتس اپ به آن کاربر اطلاع نمی دهد. شما می توانید هر تعداد که می خواهید اسکرین شات بگیرید یا حتی صفحه گوشی خود را ضبط کنید و کاربر درباره آن مطلع نخواهد شد. ممکن است با اپلیکیشن های اسکرین شات خصوصی مواجه شوید که به شما امکان می دهند بدون این که واتس اپ تشخیص دهد ، چت ها را ضبط کنید ، اما قابلیت اسکرین شات گرفتن گوشی شما هم به همین منوال است. این کار محرمانه است.

اگر نگران هستید که کسی بدون این که شما بدانید از چت های شما اسکرین شات بگیرد ، چنین امکانی وجود دارد که این کار را انجام دهد. اگر شخصی از چت های شما اسکرین شات بگیرد یا صفحه نمایش آن را ضبط کند ، هیچ نوع هشداری دریافت نخواهید کرد. اگر اپلیکیشن یا سرویسی دیدید که ادعا می کند وقتی کسی چت های شما را ضبط می کند به شما اطلاع می دهد ، مطمئن باشید که پای کلاهبرداری در میان است.

با این حال ، یک استثناء وجود دارد : واتس اپ به شما اجازه نمی دهد از پست های «محو شونده» (View Once) که از کسی دریافت می کنید ، عکس بگیرید. اگر برای فردی ، یک پست «محو شونده» ارسال کنید یا از شخصی دریافت کنید ، نمی توانید از آن اسکرین شات بگیرید. اگر بخواهید این کار را انجام دهید ، واتس اپ پیامی را نشان می دهد که از گرفتن اسکرین شات جلوگیری می کند.

چگونه بفهمیم از چت واتس اپ اسکرین شات گرفته شده؟

وقتی از یک استاتوس اسکرین شات می گیرید ، واتس اپ خبر می دهد؟

پاسخ به این سوال هم منفی است. واتس اپ به کاربر اطلاع نمی دهد که از استاتوس او اسکرین شات گرفته اید. می توانید از استاتوس یک نفر ، اسکرین شات گرفته یا حتی آن را روی صفحه ضبط کنید و این پیام رسان به او اطلاع نمی دهد. هر اپلیکیشن یا ادعایی «خصوصی» کردن اسکرین شات های شما ، یک کلاهبرداری است و هر اپلیکیشنی که ادعا می کند اسکرین شات ها را مسدود می کند یا به شما اطلاع می دهد ، احتمالا دارد سعی می کند اطلاعات حساب شما را سرقت کند.

با این حال ، توجه داشته باشید که واتس اپ به کاربران این امکان را می دهد که ببینند چه کسی استاتوس آنها را مشاهده کرده است. کاربر می تواند ببیند که شما وضعیت او را مشاهده کرده اید ، اما نمی داند که آیا از آن اسکرین شات گرفته اید یا خیر.

چگونه بفهمیم از چت واتس اپ اسکرین شات گرفته شده؟

بر اساس گزارش پایگاه فناوری Howtogeek ، اگر نگران حریم خصوصی خود هستید ، بهترین راه این است که هر محتوایی که نمی خواهید به صورت کامل علنی شود را در فضای آنلاین نشر ندهید. هیچ ویژگی در واتس اپ وجود ندارد که بتواند به غیرفعال کردن گزینه اسکرین شات برای چت یا موارد دیگر کمک کند.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن