ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، غير فعال كردن آپديت اندروید و چگونه یک برنامه را غیر فعال کنیم و حذف بروزرسانی برنامه و حذف بروزرسانی گوشی شیائومی و چگونه بروزرسانی گوشی را حذف کنیم و غير فعال كردن آپديت برنامه ها در ویندوز 10 و آپدیت خودکار اندروید و حذف به روز رسانی گوشی سامسونگ در نم نمک.

چگونه به روزرسانی اندروید را غیر فعال کنیم؟

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که پس از خرید تلفن همراه جدید و یا پس از تنظیمات کارخانه احساس کندی و کم شدن میزان دیتای خریداری شده از سازمان های مخابراتی مختلف شده باشید که بسیار آزار دهنده است و می تواند از طرفی منجر به خشونت هر یک از ما شود. اما دلیل اصلی رخ دادن این دو اتفاق بصورت همزمان چیست؟! آیا مشکلی در گوشی رخ داده است؟!غیر فعال کردن آپدیت خودکار برنامه های اندروید در گوگل پلیغیر فعال کردن آپدیت خودکار برنامه های اندروید در گوگل پلی

در پاسخ به این سوال این گونه می توان گفت که مشکل احتمالی رخ داده در تلفن همراه شما متعلق به آپدیت خودکار تلفن همراهتان است چرا که این فرآیند در حالت پیش فرض یا Default تنظیم شده است و برای اینکه چنین مشکلی را برطرف سازید ، باید این فرآیند را به سادگی غیر فعال نمایید.

از این رو در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نم نمک قصد داریم تا شما را با نحوه غیرفعال کردن آپدیت خودکار آشنا سازیم تا دیگر مشکل کندی و کم شدن میزان دیتا آزارتان ندهد.

مراحل غیرفعال کردن به روزرسانی خودکار در Google Play ؛

1- وارد منوی کاربری تلفن همراهتان شوید و سپس بر روی برنامه Play Sore که یک برنامه بسیار کاربردی است که توسط مهندسان شرکت بزرگ گوگل طراحی و به اشتراک گذاشته شده است و در آن هزاران برنامه کاربردی برای استفاده کاربران وجود دارد و کاربران می توانند تنها با یک کلیک برنامه مورد نظرشان را دانلود و نصب نمایند.

غیرفعال کردن دانلود خودکار برنامه ها در اندروید

مراحل قدم به قدم غیرفعال کردن به روز رسانی خودکار برنامه ها در اندروید

2- پس از وارد شدن در برنامه Play Store ، باید بر روی گزینه سه خطی که در قسمت بالا واقع در سمت چپ قرار گرفته است کلیک کنید تا سپس بر روی گزینه Settings در انتهای لیست ، کلیک نمایید.

دانلود خودکار برنامه ها در اندروید

مراحل غیرفعال کردن به روز رسانی خودکار برنامه ها در اندروید

3- اینک پنجره جدیدی برای شما باز خواهد شد که اگر شما قصد دارید تا آپدیت خودکار برنامه ها را غیرفعال کنید ، باید بر روی Auto-update Apps ، که گزینه سوم لیست است کلیک کنید.

مراحل غیرفعال کردن برنامه ها در اندروید

غیر فعال کردن به روز رسانی اتوماتیک برنامه ها در اندروید

4- پس از کلیک کردن بر روی گزینه Auto-update Apps ، پنجره جدیدی برای شما باز خواهد شد که برای غیر فعال کردن به روز رسانی خودکار برنامه ها و توسط Play Store باید بر روی گزینه سوم ، یعنی Don't auto-update apps ، کلیک و انتخاب نمایید تا دیگر به روز رسانی خودکار بطور کامل غیرفعال شود.

غیر فعال کردن آپدیت اتوماتیک برنامه ها در اندروید

غیرفعال کردن به روز رسانی خودکار برنامه های اندروید

دانلود دستی به روزرسانی ها

برای به روزرسانی برنامه های به روز شده ، تنها کافی است تا به منو برنامه Play Store بروید و سپس گزینه My aoos & games را کلیک نمایید و سپس شروع به بروز رسانی برنامه ها نمایید. در اصل این شیوه بروز رسانی کاملا مناسب است و برای کاربران توصیه می شود چرا که می توانید با مدیریت خودتان شروع به آپدیت برنامه هایی که به آن نیاز دارید ، کنید و از طرفی دیگر دیتای شما بصورت کنترل شده استفاده می شود.

نحوه دانلود دستی از گوگل پلی

نحوه دانلود دستی از Play Store

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
20%

نظر دادن