ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

قابلیت جدید واتساپ و قابلیت جدید واتساپ پروکسی و امکانات جدید واتساپ و تنظیمات جدید واتساپ و قابلیت جدید واتساپ حذف پیام و قابلیت جدید واتساپ آنلاین بودن و قابلیت جدید واتساپ community و پیام ورود جدید در واتساپ چیست در نم نمک.

5 قابلیت مفیدی که به واتس اپ آمد

واتس اپ با بیش از 2 میلیارد کاربر ، محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان است و امسال صاحب قابلیت های جدیدی شده که اکثر آنها حول کارکردش به عنوان یک ابزار پیام رسانی بوده است.قابلیت های جدید واتساپ 1402 سال 2023قابلیت های جدید واتساپ 1402 سال 2023

این پلتفرم که متعلق به شرکت «متا» است ، در چند ماه گذشته ، تعدادی قابلیت مفید بزرگ و کوچک اضافه کرده است. شرکت «متا» انگیزه های قوی برای توسعه امکانات پیام رسان واتس اپ دارد. هر چند واتس اپ در سال گذشته ، بیش از دو میلیارد کاربر فعال داشته است اما تلگرام با 700 میلیون کاربر ماهانه فعال ، به سرعت رو به توسعه است.

قابلیت جدید واتساپ

اسنپ چت هم با وجود رقابت شدیدی که از سوی پلتفرم های شبکه اجتماعی دیگر وجود دارد ، همچنان رو به رشد است. سیستم عامل iOD 17 اپل ، پست صوتی تصویری فیس تام را برای کاربران آیفون معرفی خواهد کرد. پایگاه خبری ایندین اکسپرس در گزارشی ، پنج قابلیت جدید در واتس اپ را بررسی کرده است که آشنایی با آنها ، به کاربران کمک می کند استفاده بیشتری را از این اپلیکیشن پیام رسان ببرند.

1- ارسال عکس کیفیت بالا

شرکت «متا» سرانجام گزینه ای را فعال کرد که به کاربران اجازه می دهد تصاویر با کیفیت بالا (HD) را مستقیما در واتس اپ ارسال کنند تا کیفیت و جزئیات تصویر حفظ شود. اکنون کاربران می توانند از هر دو دستگاه اندروید و iOS ، عکس های کیفیت بالا را در واتس اپ ارسال کنند. دکمه جدید اچ دی در بالای صفحه اشتراک گذاری ، کنار سایر ابزارهای ویرایش تصویر مانند چرخاندن و ابزارهای افزودن متن و استیکر به عکس ، قرار می گیرد.

هنگامی که کاربر ، روی دکمه اچ دی می زند ، پنجره ای ظاهر خواهد شد که به او اجازه می دهد کیفیت عکس را انتخاب کند. به صورت پیش فرض ، کیفیت استاندارد انتخاب شده است. واتس اپ اعلام کرد این انتخاب برای این بوده که سرعت و مطمئن بودن اشتراک گذاری عکس ، تضمین شود. اما اکنون کاربران می توانند کیفیت اچ دی عکس را چک کنند. پس از ارسال عکس ، دریافت کنندگان ، عکس را مشاهده خواهد کرد که برچسب اچ دی آن ، در پایین سمت چپ عکس قرار می گیرد و به آنها اطلاع می دهد که یک تصویر کیفیت بالا به اشتراک گذاشته شده است. همه عکس ها از طریق رمزنگاری سر تا سری واتس اپ ، حفاظت شده اند. پشتیبانی برای ارسال ویدئوهای اچ دی هم به واتس اپ اضافه شده است.

قابلیت جدید واتساپ

2- پیام های ویدئویی فوری

کاربران می توانند با یک ویدئوی کوتاه در واتس اپ ، به پیام پاسخ دهند. این قابلیت کاملا جدید به کاربران امکان می دهد حین مکالمه با دوستان و خانواده ، ویدئوهای کوتاه ارسال کنند که تجربه چت جدیدی را در واتس اپ اضافه می کند. کاربران واتس اپ برای ضبط پیام تصویری ، تنها کافی است روی دکمه زده و آن را نگه دارند. ویدئوها به صورت خودکار در حالت بی صدا پخش می شوند تا کاربر فرصت مناسب برای شنیدن صدا پیدا کرده و با یک ضربه ، صدا را روشن کند. پیام ویدئویی مانند پیام های فوری متنی در واتس اپ ، رمزگذاری شده اند تا لایه ای از حریم خصوصی اضافه شود.

3- بی صدا کردن (میوت) تماس گیرندگان ناشناس

واتس اپ به آن دسته از کاربرانی که از دریافت تماس از افراد ناشناس خسته شده اند ، اجازه می دهد تا به طور خودکار ، تماس های شماره های ناشناس را برای افزایش حریم خصوصی بی صدا کنند. کاربران اکنون می توانند گزینه قطع کردن تماس های ناشناس را فعال کنند تا از تماس های صوتی و تصویری ناخواسته افراد ناشناس ، اجتناب کنند.

قابلیت جدید واتساپ

4- ویرایش پیام ها

با عجله در واتس اپ پیامی ارسال کردید و می خواهید آن را اصلاح کنید؟ اکنون می توانید این کار را در واتس اپ انجام دهید. این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد پیام متنی را در واتس اپ ویرایش کنند. با این حال ، تنها می توان یک پیام متنی را ظرف مدت 15 دقیقه پس از ارسال آن ، ویرایش کرد و هنگامی که یک پیام ویرایش شد ، برچسب «ویرایش شده» خواهد خورد تا دریافت کنندگان مطلع شوند که محتوای پیام تغییر کرده است اما تغییراتی که صورت گرفته است به آنها نشان داده نخواهد شد.

5- چت های خصوصی ایمن

واتس اپ اکنون از «قفل چت» (Chat Lock) پشتیبانی می کند. به این ترتیب ، کاربران می توانند چت های خاصی را قفل کنند که فقط با احراز هویت می توان به آنها دسترسی پیدا کرد. این یک لایه اضافی از حریم خصوصی اضافه می کند ، به ویژه برای کسانی که ممکن است مجبور باشند تلفن همراه خود را به شکل اشتراکی با افراد دیگر ، استفاده کنند.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن