ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، نرم افزار قفل کردن اپلیکیشن های گوشی و بهترین قفل برنامه فارسی و دانلود قفل برنامه فارسی و بهترین نرم افزار قفل برنامه اندروید و بهترین قفل برنامه گوشی سامسونگ و برنامه قفل برنامه و جدیدترین قفل برنامه ها و قفل برنامه ها در سامسونگ و قفل گوشی و قفل کردن و نرم افزار قفل گذاری بر روی برنامه های اندروید و برنامه قفل گذاری اندروید را در نم نمک مشاهده کنید.

قفل کردن اپلیکیشن های گوشی با این برنامه

برخی از ما قطعا در گوشی های خود اطلاعات و یا تصاویری داریم که به هیچ وجه حاضر نیستیم توسط افرادی که گوشی ما را بدست می گیرند ، دیده شوند. اما این اطلاعات گاها برای ما بقدری مهم می شوند که می خواهیم در حافظه گوشی قرار داشته باشند و از طرفی قابل مشاهده نباشند و به گونه ای بتوان آنرا کاملا غیر قابل مشاهده ساخت. با این وجود تصمیم می گیریم تا از برنامه های جانبی استفاده کنیم که با جستجویی ساده می توان تعداد انبوهی از این برنامه ها را در فروشگاه های معتبر مشاهده کنیم.نرم افزار قفل کردن اپلیکیشن های گوشی + دانلودنرم افزار قفل کردن اپلیکیشن های گوشی + دانلود

قفل گذاری برنامه های گوشی

قفل گذاری برنامه های گوشی

اما تیم تکنولوژی نم نمک قصد دارد در ادامه این مطلب شما را با برنامه ای بسیار کاربردی و موثر در این امر آشنا سازد که می توانید به کمک آن برنامه های جانبی خود را قفل کنید و کارهای متعدد دیگری نیز انجام دهید. همراه ما باشید.

چکونه برنامه های موجود در گوشی را قفل کنیم؟!

برنامه ای که ما قصد معرفی آن به شما داریم ، به نام " Vault " می باشد که می توانید به کمک آن برنامه های کاربردی و مهم خود را برای عدم دسترسی افراد سودجو قفل کنید و احازه دیده شدن ندهید. از این رو این برنامه در میان برنامه های دیگر می تواند به مرور بسیار کاربردی و قابل استفاده باشد.

این برنامه در کنار قابلیت قفل کردن برنامه های دیگر ، توانایی های دیگری دارد که می توانید همزمان از آن در گوشی خود استفاده کنید. برای مثال می توانید به سادگی تمام تصاویر و ویدیوهای شخصی خود را پنهان کنید و اجازه ندهید تا قابل مشاهده شود.

با این برنامه امنیت گوشی را بالا ببرید

با این برنامه امنیت گوشی را بالا ببرید

با این وجود هیچ تفاوتی در میان برنامه هایی که قصد دارید آنها را قفل کنید ، وجود ندارد و تنها با یک امنیتی که خودتان باید تعریف کنید ، می توانید تمام برنامه ها را تنها با یک پسورد قفل کنید و در صورت نیاز بر روی برنامه مورد نظر کلیک کنید و پسورد مورد نظر را وارد کنید و از برنامه مورد نظرتان استفاده کنید.

از مهم ترین ویژگی های برنامه " Vault " می توان به موارد ذیل اشاره نمود ؛

  1. مخفی و محافظت از تصاویر و ویدیوها در حافظه پنهان گوشی
  2. مخفی کردن پیامک
  3. یادآور تماس
  4. قفل کردن برنامه ها بصورت کلی و تکی
  5. مرورگر خصوصی
  6. فضای ابری برای پشتیبان گیری از فایل ها
  7. و.....

قفل کردن گالری و تلگرام

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن