ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

یافتن افراد نزدیک تلگرام و پیدا کردن افراد نزدیک در تلگرام و ربات یافتن افراد نزدیک در تلگرام و پیدا کردن افراد نزدیک در واتساپ و پیدا کردن افراد نزدیک در تلگرام ایفون و یافتن افراد نزدیک برای چت و یافتن افراد نزدیک در روبیکا و پیدا کردن افراد در تلگرام بدون ایدی و شماره و برنامه یافتن افراد نزدیک در نم نمک.

ویژگی پیدا کردن افراد نزدیک تلگرام چیست؟

تلگرام یک ویژگی مکانی دارد که به کاربران اجازه می دهد سایر کاربران این اپلیکیشن پیام رسان که در شعاع نزدیک آنها قرار دارند را پیدا کنند.یافتن افراد نزدیک تلگرام چیست؟ + غیرفعالسازییافتن افراد نزدیک تلگرام چیست؟ + غیرفعالسازی

به گزارش نم نمک ، عصر شبکه های اجتماعی ، ما را بیشتر از همیشه به هم متصل کرده است. از بعضی جهات ، این اتفاق خوبی است و ارتباط از راه دور و همچنین آشنایی با افراد جدیدی را راحت می کند که در غیر این صورت ، امکان آشنایی آنها وجود نداشت. بعضی از سرویس های شبکه اجتماعی در اشتیاق خود برای متصل کردن همه افراد در جهان ، از حد لازم خارج شده و در نهایت ، بیش از آنچه که می خواهیم را فاش می کنند.

یکی از سرویس هایی که از مرز خود عبور کرده ، تلگرام است. تلگرام در ابتدا به عنوان یک اپلیکیشن پیام رسانی ساده در نظر گرفته شده بود اما ویژگی های اضافی دارد که هدف از آنها ، تشویق به اتصال است. یکی از این ویژگی ها ، "افراد نزدیک" (People Nearby) است که مبتنی بر مکان کاربر است. در حالی که این ویژگی ، تا حدودی بی ضرر به نظر می رسد اما می تواند به طور بالقوه برای حریم خصوصی شما مشکل ساز شود. بنابراین ، باید به منظور حفظ ایمنی خود ، محتاط باشید و این ویژگی را در اسرع وقت غیرفعال کنید.

ویژگی پیدا کردن افراد نزدیک تلگرام

ویژگی "افراد نزدیک" چیست و چرا ممکن است آن را نخواهید

به طور خلاصه ، ویژگی"افراد نزدیک" تلگرام به شما این امکان را می دهد که سایر کاربران فعال تلگرام را در شعاع مشخصی از موقعیت فعلی خود مشاهده کنید ، به خصوص آنهایی که همزمان با شما ، محتوای مشابهی را مرور کرده یا در چت های گروهی محلی حضور دارند.

هدف از عرضه این ویژگی ، این بوده که به کاربران اجازه دهد به سرعت افراد واقع در مکان نزدیک خود با علایق مشابه را پیدا کرده و به دوستان سریع تبدیل کنند.

اما دو مشکل وجود دارد : نخست آن که انتشار این واقعیت که آنلاین هستید برای افراد ناشناسی که در نزدیکی شما قرار دارند ، ممکن است شما را در معرض افراد عجیب و غریب و کلاهبردار قرار دهد.

ثانیا و نگران کننده تر این است که ویژگی مذکور می تواند برای تعیین مکان دقیق شما مورد استفاده قرار گیرد و برای افرادی که با آزارگران یا افراد سوءاستفاده گر دیگر سر و کار دارند ، بسیار خطرناک باشد. حتی اگر آزارگری در کار نباشد ، عاقلانه نیست که اجازه دهید افراد ناشناس ، موقعیت مکانی شما را مشاهده کند.

نحوه غیرفعال کردن ویژگی "افراد نزدیک"

به منظور محافظت از خود در برابر غریبه ها ، وقت آن رسیده است که ویژگی" افراد نزدیک" در تلگرام را غیرفعال کنید. خوشبختانه ، انجام این کار به سادگی کشیدن چند تاگل در اپلیکیشن است. برای این منظور باید :

1- اپلیکیشن تلگرام را باز کنید.

2- فهرست مخاطبین را باز کنید.

3-روی گزینه "یافتن افراد نزدیک" ضربه بزنید.

4- در بالای فهرست "افراد نزدیک" ، روی گزینه قرمز "دیگر من را نشان نده" (Stop Showing Me) ضربه بزنید.

وقتی" افراد نزدیک" غیرفعال باشد ، نمی توانید ببینید که آیا سایر کاربران تلگرام در مجاورت شما هستند و کاربران دیگر نمی توانند شما را ببینند. این باید برای پنهان کردن موقعیت مکانی شما کاملا کافی باشد ، اما اگر همچنان نگران هستید ، می توانید مجوزهای ردیابی موقعیت مکانی اپلیکیشن را به طور کامل در تنظیمات دستگاه تلفن همراه خود لغو کنید.

ویژگی پیدا کردن افراد نزدیک تلگرام

در دستگاه های iOS :

1- اپلیکیشن "تنظیمات" (Settings) را باز کنید.

2- روی گزینه" حریم خصوصی و امنیت" (Privacy & Security) ضربه بزنید.

3- روی "خدمات مکان" (Location Services) ضربه بزنید.

4- روی تلگرام ضربه بزنید.

5- زیر "اجازه دسترسی به موقعیت مکانی" ، روی گزینه "هرگز" ضربه بزنید.

در دستگاه های اندرویدی :

1- اپلیکیشن تنظیمات را باز کنید.

2- روی اپلیکیشن ها (Apps) ضربه بزنید.

3- روی تلگرام ضربه بزنید.

4- روی "مجوزها" (Permissions) ضربه بزنید.

5- روی "مکان" (Location) ضربه بزنید.

6- روی گزینه "اجازه ندهید" (Don't allow) ضربه بزنید.

بر اساس گزارش وب سایت اسلش گیر ، اگر مجوزهای موقعیت مکانی برنامه را لغو کنید ، نمی توانید از هیچ یک از ویژگی های مبتنی بر مکان تلگرام استفاده کنید. اگر می خواهید دوباره آن ها را روشن کنید ، می توانید این کار را از منوی تنظیمات یا در هنگام استفاده از یک سرویس مبتنی بر مکان و اعطای مجدد مجوز انجام دهید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن