ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، صفحه کلید و اضافه کردن زبان فارسی به کیبورد رایانه و چگونه یک زبان دیگر به کیبورد اضافه کنیم و اضافه کردن زبان فارسی به ویندوز 7 و اضافه کردن زبان فارسی به ویندوز 10 و چگونه یک زبان دیگر به کیبورد اضافه کنیم و چگونه در ویندوز 10 زبان کیبورد را فارسی کنیم و اضافه کردن زبان انگلیسی به ویندوز 7 و چگونه زبان کامپیوتر را فارسی کنیم ویندوز 7 و آموزش اضافه کردن زبان جدید به صفحه کلید در ویندوز و زبان دیگر کیبورد را در نم نمک بخوانید.

چگونه یک زبان دیگر به صفحه کلید اضافه کنیم؟

سیستم عامل ویندوز همواره یکی از معروف ترین و محبوب ترین سیستم عامل های موجود در بازار هستند که توسط شرکت بزرگ مایکروسافت طراحی و عرضه شده است. با این وجود ، این باید به گونه ای باشد که تمام مردم جهان با زبان های مختلف بتوانند از آن به سادگی استفاده کنند. از این رو زبان اصلی یا Defult سیستم عامل ویندوز ، زبان انگلیسی است و از آنجاییکه ما به میزان مناسبی به زبان انگلیسی مسلط هستیم ، زبان اصلی ویندوز را تغییر نمی دهیم و تنها زبان عامیانه خود را به صفحه کلید سیستم عامل ویندوز اضافه می کنیم.چگونه یک زبان دیگر به کیبورد کامپیوتر اضافه کنیم؟چگونه یک زبان دیگر به کیبورد کامپیوتر اضافه کنیم؟

اما افرادی که برای اولین بار با کامپیوتر کار می کنند ممکن است با چنین مشکلی روبرو شوند. برای مثال آنها قصد تایپ دارند و نمی دانند که چگونه به زبان فارسی تایپ کنند!! با این وجود چگونه می توانیم زبان فارسی را به صفحه کلید کامپیوتر اضافه کنیم؟

آموزش اضافه کردن زبان جدید به صفحه کلید در ویندوز

اضافه کردن زبان جدید به صفحه کلید

روش اضافه کردن زبان جدید به صفحه کلید :

برای اضافه کردن زبان جدید به صفحه کلید می توانید از آموزش ذیل استفاده کنید.

  • از منوی استارت Control panel را انتخاب کنید. پس از انتخاب کنترل پنل صفحه جدید برای شما باز خواهد شد که اینک باید بر روی Date، Time، Language and Regional را کلیک کنید.
  • از پنجره باز شده گزینه Add a language را انتخاب کنید و شروع به یافتن زبان مورد نظر خود کنید.
  • پس از انتخاب زبان مورد نظر خود ، بر روی Add در پایین پنجره کلیک کنید. اینک زبان مورد نظرتان به سیستم عامل افزوده شده است و می توانید از آن استفاده کنید بطوریکه باید Shift + Alt را با یکدیگر از صفحه کلید بفشارید و زبان مورد نظر را تغییر دهید که می توانید برای اطلاع از زبان سیستم عامل ، قسمت پایین سمت چپ صفحه نمایشگر مشاهده نمایید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
68%

نظر دادن