یکی از کارهایی مهمی که شما نباید فراموش کنید، آپدیت کردن بایوس مادربرد می باشد.

آموزش آپدیت بایوس مادربرد

یکی از کارهایی مهمی که شما نباید فراموش کنید ، آپدیت کردن بایوس مادربرد می باشد. بعضی ها فکر می کنند که اینکار بسیار سخت می باشد ، در صورتی که اینطور نمی باشد و برعکس کار راحتی است ولی فقط شما باید در آپدیت بایوس مادربرد چند نکته رو توجه کنید که در این مقاله می خواهیم آنها را به شما بگوییم.آموزش آپدیت بایوس مادربرد + دانلودآموزش آپدیت بایوس مادربرد + دانلود

 

بایوس چیست؟

بایوس مخفف کلمات basic input/outpu system است. زمانی که کامپیوتر را روشن می کنید ، بایوس وارد عمل شده و تست های اولیه و ثانویه را برای راه اندازی (بوت) کامپیوتر انجام می دهد. بایوس یک نرم افزار سطح پایین سیستمی است که بدون اینکه مانعی برای انجام کار شما باشد ، اجرا می شود. برای مثال در صورتی که ولتاژهای سیستم مناسب باشند ، این قسمت ، کارت گرافیک ، پردازنده ، رم و منبع تغذیه را بازبینی می کند. در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد ، شما رو توسط بیب هایی رمزگونه با خبر می کند.

 

پیدا کردن ورژن بایوس مادربرد

اول از همه شما باید بررسی کنید که آیا ورژن جدیدی برای بایوس شما آماده است یا نه. ولی قبلش باید بررسی کنید ورژن بایوس شما چند می باشد. می توانید از ” مقاله چگونه ورژن بایوس مادربرد خود را پیدا کنیم ” استفاده کنید.

بعد از فهمیدن ورژن باید ببینید آیا آپدیتی آماده است یا خیر. روش های گوناگونی برای اینکار وجود دارد که یکی از آنها ، مراجعه کردن به سایت سازنده مادربرد می باشد.

 

دانلود کتاب آموزش آپدیت بایوس

شما کاربران عزیز می توانید با دانلود کتاب زیر به صورت کامل و همراه با تصویر روش آپدیت مادربرد های ما برندهای متفاوت را ببینید و دیگر نیاز به توضیحات بیشتر ما نمی باشد. امیدواریم از این کتاب استفاده لازم را ببرید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,510