ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، چگونه پارازیت دستگاه های الکتریکی را برطرف کنیم؟ و چگونه نویز اسپیکر را بگیریم و چگونه نویز برق را بگیریم و چگونه نویز گیر بسازیم و حذف نویز برق شهر و حذف نویز رادیو خانگی و حذف نویز صدا با خازن و رفع نویز باند خانگی و رفع نویز بلندگو ماشین در نم نمک.

چگونه پارازیت دستگاه های الکتریکی را برطرف کنیم؟

به طول کلی ، دستگاه های الکترونیکی ، امواج الکترومغناطیسی از خود ساطع می کنند که در محیط پخش شده باعث ایجاد پارازیت و تخریب دستگاه های دیگر و دیتاهای آن ها می شود.چگونه پارازیت دستگاه های الکتریکی را برطرف کنیم؟چگونه پارازیت دستگاه های الکتریکی را برطرف کنیم؟

رفع پارازیت دستگاه های الکتریکی

بسیاری از ما هنگام مشاهده کابل شارژ لپ تاپ ، کابل USB و کابل تصویر یک قطعه استوانه ای که «فریت بید» نام دارد بر روی آنها وجود دارد که از اهمیت آن آگاه نیستیم.

به طول کلی ، دستگاه های الکترونیکی ، امواج الکترومغناطیسی از خود ساطع می کنند که در محیط پخش شده باعث ایجاد پارازیت و تخریب دستگاه های دیگر و دیتاهای آن ها می شود ، از این رو این قطعه پلاستیکی به منظور محافظت از دیتاهایی کار گذاشته می شود که از راه کابل عبور می کند.

از این رو این قطعه پلاستیکی باعث می شود که سر شارژر نتواند پارازیت هایی ارسال کند که دیگر دستگاه های الکترونیکی حساس را تخریب کند.

این قطعه پلاستیکی از دو بخش کربن با قابلیت جذب اشعه و یک قطعه پلاستیکی حایل در مقابل محیط خارجی تشکیل شده است. از همین رو نباید شارژ لپ تاپ ، پرینتر یا دیگر دستگاه هایی را خرید که فاقد این قطعه هستند.

رفع پارازیت دستگاه های الکتریکی

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن