ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، استفاده همزمان از دو کارت گرافیک در لپ تاپ و استفاده از دو کارت گرافیک در لپ تاپ و استفاده از دو کارت گرافیک بدون sli و استفاده همزمان از دو کارت گرافیک برای بازی و استفاده از دو کارت گرافیک amd همزمان در لپ تاپ و چگونه کارت گرافیک را فعال کنیم و استفاده همزمان از گرافیک آنبرد و کارت گرافیک و استفاده همزمان از گرافیک cpu و کارت گرافیک را در نم نمک بخوانید.

نحوه استفاده همزمان از دو کارت گرافیک

برخی از مادربردهای جدید این قابلیت را دارند که همانند دو هارد ، دو کارت گرافیک نیز داشته باشد که به طور همزمان کار کنند و یک کامپیتور قدرتمند داشته باشید.استفاده همزمان از دو کارت گرافیک در لپ تاپ و کامپیوتراستفاده همزمان از دو کارت گرافیک در لپ تاپ و کامپیوتر

1 - مطمئن شوید که مادربرد شما از کارت گرافیک دوم پشتیبانی می کند. شما می توانید با مطالعه دفترچه مادربرد خود و یا دیدن مارک مادربرد خود و جستجو در وب سایت سازنده ، بفهمید که آیا سازگار است یا خیر.

چگونه همزمان از دو کارت گرافیک استفاده کنیم


2 - کامپیوتر خود را خاموش و از برق بکشید.

چگونه همزمان از دو کارت گرافیک استفاده کنیم


3 - حال کاور کیس خود را باز کنید و دنبال کارت گرافیک خود بگردید.

نصب کارت گرافیک دوم


4 - کارت گرافیک دوم خود را به صورت عمودی بر روی اسلات قرار داده و آن را به سمت پایین فشار دهید تا به طور کامل در جای خود قرار بگیرد.

نصب کارت گرافیک دوم


5 - یک کابل 6 پین برق (مخصوص کارت گرافیک) را از منبع تغذیه به کارت گرافیک متصل کنید. اطمینان حاصل کنید که اتصال دهنده در جهتی درست قرارگرفته باشد.

چگونه همزمان از دو کارت گرافیک استفاده کنیم


6 -در کیس خود را بسته و کامپیوتر خود را روشن کنید و درایو کارت گرافیک خود را نصب کنید و در آخر کامپیوتر خود را ریستارت کنید.

چگونه همزمان از دو کارت گرافیک استفاده کنیم


هشدارها :

1- همیشه قبل از جدا کردن و یا نصب قطعات ، برق سیستم را به وسیله جدا کردن دوشاخه کابل برق منبع تغذیه سیستم از پریز دیواری ، قطع کنید.

2- پیش از روشن کردن کامپیوتر ، اطمینان حاصل کنید که تمامی کابل ها و اتصال دهنده ها به درستی در جای خود قرارگرفته باشند.

3- روشن کردن کامپیوتر در حین فرآیند نصب سخت افزارها ، علاوه بر صدمه زدن به قطعات مختلف سیستم ، می تواند به کاربر نیز صدمه بزند.

4- برای جلوگیری از صدمه دیدن مادربرد ، احتیاط کنید هنگام نصب ، پیچ ها با مدارهای مادربرد و یا دیگر قطعات موجود بر روی آن تماس پیدا نکنند.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
100%

نظر دادن